Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Самочувствие!нови  
Автор !Valencia ()
Публикувано02.12.11 18:19



Кои са нещата, които Ви дават самочувствие: образованието, знанията, социалният статус, материалното положение, властта, външността и пр.? А може би нещо друго? С две думи- преходните или непреходните неща (ако изобщо можем да говорим за непреходност).





Тема Re: Самочувствие!нови [re: !Valencia]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.12.11 18:58



Настроението, енергията... са променливите неща.
Иначе - цялостно, не се отъждествявам с отделна част от мен, знам си и най-светлите, и най-тъмните страни, и ангелите, и демоните, и докъде се стига разумът, и къде се простират страстите и си се приемам като човек. Даже си се радвам. Успехите помагат, но има го моментът, че да преживееш загуба с достойнство и да продължиш и да видиш, че си способен и на това действа учудващо освежаващо и зареждащо за самочувствието.... така че основава както на победите, така и на загубите ми. На това, което никога не бих направила, на това, което съм правила и отново бих направила, въпреки всякакви разумни аргументи, на това, че мога да се хвърля и да скоча, но мога и да се спра. На това, че помня доброто и съм благодарна. На това, че знам цената на живота си и не бих го дала на по-малка. На това, че не се вземам толкова насериозно, че да се тръшкам и да страдам от ниско самочувствие.



Хахахахааахахахаха, доста изписах. Както и да е... Явно съм се влюбила... в себе си.

Шегата настрана, но истината е, че най-голямото самочувствие наистина идва от любовта и обичта - да виждаш хубавото в някого и да знаеш, че някой вижда хубавото в теб... и това да ти връща вярата в хората. Защото все пак и ти си човек.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 02.12.11 19:00.



Тема Re: Самочувствие! [re: !Valencia]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.12.11 19:20



нещата, които съм преодоляла - добри лоши няма значение. И да е имало страх превъзмогнат е. Естествено и нещата, които споменаваш като добавя, че каквито и да са в чуждите очи, ме карат да се чувствам добре в кожата си.
Оооо да - вярата и надеждата, че на доброто се отвръща с добро, както и чувството, че обичаш и че си обичан.





Тема Re: Самочувствие!нови [re: !Valencia]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 19:27



Ми аз имам много голямо самочувствие, защото се харесвам на външен вид, пък и освен това никога през живота си не съм срещал човек, който да прилича на мен по външен вид, да не говорим пък по характер. Смея да твърдя, че съм уникален олигофрен.

------------------------------------------



Тема Re: Самочувствие!нови [re: !Valencia]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.12.11 19:29



Доброто настроение:)...и приятните занимания, които са си лично мои и винаги, когато се чудя какво д аправя те са ми опора и разнообразие:)
Добро самочувствие ми дава и добрата домашна атмосфера , децата, съпруга:))...общите ни преживявания





Тема Re: Самочувствие!нови [re: !Valencia]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.12.11 19:44



Харесвам се.


Според йога, достатъчно е човек да има правилна стойка и гъвкав гръбначен стълб, за да се чувства радостен и щастлив. А радостта и щастието са основата на доброто самочувствие. Това, което си изброила е важно, но от гледна точка на социума.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Самочувствие!нови [re: !Valencia]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 19:49



незнам. Аз съм малко на настроения. Като цяло имам самочувствие, най-вече заради себе си.



Тема Re:нови [re: !Valencia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.12.11 22:08



Много неща участват в изграждането на доброто самочувствие, но наред с любовта, която вече бе спомената, както и удоволствието от добре свършената работа, едно нещо, което наистина ме кара да се чувствам добре и да съм самоуверена е, когато помагам на другите, които имат нужда от помощ.
Тази година почти ежедневно попадам в ситуации, когато някой покрай мен има нужда от помощ, упътване, и т.н. - дали ще е инвалид, неговорещ езика човек, някой, който се е изгубил, който не знае как да стигне там, за където е тръгнал, пенсионер, който има нужда от помощ, и други. Наистина малко неща могат да се мерят по цена в моите очи с благодарността в очите на човек, на когото съм помогнала.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Самочувствие!нови [re: Vitalite]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 08:48



Ей сега разбрах защо не се чувствам щастлива. От гръбнака било. Ни се прегъва, нито на стойка го докарва, а как пука като го подпука масажистът...



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Самочувствие!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.12.11 09:25



Самоиронията е ценна, но красивата осанка е показател и за душевното състояние на човек.



Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.