Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Mila06]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.12.11 21:59



Не знам обявата легитимна ли е или е просто реклама, но хубаво са изредени изискванията му, ама за самия господин няма достатъчно информация.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 22:21



човека е некъв ловец на тъпи п1тк1.... Личи си от сто километра, но го е замаскирал, че да не е толкова нагло



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.12.11 00:50



грешен ти е извода. Човека най-вероятно има деца (което на неговата възраст е повече от нормално) и не иска да има други. Затова филтрира жените, които нямат деца и - естествено - ще поискат такива.



Що се отнася до Англия - той нейтив спийкърка и в САЩ може да си намери, но от България или Русия - риска е по-малък, защото все пак той си дава сметка, че ще го използват за зелена карта (99% от случаите)



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 08:42



Ха-ха. Като изключим воденето на елементарен разговор на английски, отговарям на всички останали изисквания на господина, обаче не мога да разбера за чий ми е някой, дето ще идва да си пазарува булка.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.12.11 11:56



ти пък - няма да пазарува - на готово ще те вземе.


Каква християнка си точно? Щото ако си православна - за него не си християнка....
Малка особеност на американския английски, която явно е убегнала на преводача - christian - в САЩ означава born again christian, което всъщност е евангелист, или - както вие им викате - сектант.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано03.12.11 12:06



Тъй. Следващия път таз обява я пусни в Адам и Ева.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано03.12.11 16:34



Не мисля, че ми е грешен изводЪТ (поправи си граматичните грешки

). Ако иска млада жена, нормално е тя да иска деца, ако е млада и вече се е клонирала, си върви обикновено с антуража. При положение, че никъде не е посочено има ли деца, как прецени ти, че ми е грешен изводЪТ, м? Като не иска да го използват, да си търси някоя дебела американка, която по цял ден тъпче Макдоналдс.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 20:12



Като се има предвид, че православното ми християнство е с доста уговорки, щото си имам собствена теория по въпроса, мога да бъда толкова лоша евангелистка, колкото лоша православна християнка съм, така че ще се впиша. Ако пък съм толкова на зор, даже и английски за елементарни разговори мога да науча, но за щастие не съм.

Наистина много странен начин за търсене на партньор.
На евангелистите не им викаме сектанти. Те са си официално признати като религия.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 03.12.11 20:14.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано04.12.11 03:21



Абе - грешен ти е изводА (в това изречение думата "извод" не е подлог, за да го членуваме с пълен член - поне дотолкова знам)


Да ти напомня, че грешния извод е, че човека не обичал деца.
Никъде в обявата не пише, че се търси жена БЕЗ антуража.

А аз прецених, че изводА ти е грешен, защото аз също съм мъж на подобна възраст и имам деца и ако ще търся жена - то ще е такава, която вече има собствени и не иска да има други.

Що се отнася до използването - то ще е взаимно и не виждам защо пък се обиждаш.



Тема Re: Възможност за необвързани жени [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано04.12.11 03:28



Евангелисти всъщност няма... това е сборно понятие за всички деноминации, които следват Евангелието (Библията) буквално. Например такива са баптисти, лютеряни, съботяни, мормони, свидетелите на Йехова и т.н. - все такива, които според православната църква са секти.
За да ти дам пример, че не можеш да си такава - ще ти преведа пасаж от сайт за запознанства: "На първо място в моя живот е Исус, след което идва 2- годишния ми син"...

Ако мислиш, че може да си таква християнка - шапка ти свалям.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.