Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Възможност за необвързани жени  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано02.12.11 10:19



КИРИЛИЦА
следва бан и триене на регистрация

Редактирано от Kиpo на 06.12.11 22:50.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 11:18



Тук няма християнки, които не пушат. Аре марш!

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.12.11 11:23



Така си е. Непушачките са безбожнички повечето, а вярващите в клуба пушат.


За вежливи и с приятна външност не знам.

Впрочем , като не успя да стане кмет? И там не му отговарях на изискванията, освен за ръста, трудна работа се оказва.

П.П. Полуусмихнатият млад батко на снимката дали е на 59 години? Все пак е илюстрация към материала.



Редактирано от Mиpa_M на 02.12.11 11:30.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 11:42



Ха-ха-ха. За тоя не бях чувал, ама по телевизията бяха давали някакъв дядка, дето имаше 2 Волги и си търсеше жена.



Ето и аз си пускам обява:

Почтен каубой си търси жена с руси коси, златни. Веги, тенки кат морски пиявици и тенка снажка кат топола. Освен това да е с медни устни, шекерни. Кандидатките да ми пращат CV и мотивационно писмо.

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.12.11 11:45



Така е: аз, например, съм живото доказателство- непушеща атеистка. Не ставам.






Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: PipilotaV.]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.12.11 11:50



И аз така. Ако някоя случайно не е атеистка (нито мюсюлманка) и не пуши, ще се окаже невежлива.

Гивър-тейкъре, този Венци също имаше >1 стари коли, не помня марката, и сам ги поправял, не е изключено за него да си слушал.

Редактирано от Mиpa_M на 02.12.11 11:53.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:03



Оппа, ето я първата кандидатка за Стивън.



------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано02.12.11 12:09



Не е този от снимката. Онзи беше друг, не се усмихваше, но изискванията му бяха големи. Беше казал, че идеалът му за жена е Лора Крумова. Даже й предложи в ефир.Гледах го в едно сутрешно предаване,а след това го осмиваха и в " Господари на ефира".



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.12.11 12:11



Всъщност Стивън не е непременно за подигравка, не само фермерите имат право да търсят жена, а изискванията му звучат относително нормално, за разлика от тези на Венци. Иска благочестива булка, по-млада или негова възраст, не ще да му пушат, не ще деца - ми срещат се такива.

Само дето наистина с тая обява май просто сайтът си прави реклама, както са писали и при разведените.

Редактирано от Mиpa_M на 02.12.11 12:16.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: dama_spatia]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:17



А, да бе вярно, сега се сетих. Прави ми впечатление, че Лора Крумова е идеалът на всички пияници. Не, че имам нещо против нея де, добре си е момичето, ама съм забелязал, че в предаването и периодично звънят някакви пияни мъже и разправят, че е прелестна.



------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:27



То е ясно, че просто искат да си популяризират сайта за без пари, ама и самата идея някакви мизерници да си търсят красива българка, опитвайки се да я привлекат само с дебелите си американски заплати, някак не ме кефи. Няма какво да се лъжем... мъжете по тези сайтове не са особено красиви, но имат пари, защото са американци или западноевпорейци.

Пък и да си търсиш жена по интернет на мен лично ми се струва меко казано странно. Има толкова много жени на улицата.

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано02.12.11 12:27



Честна дума, няма никаква реклама



Истината е, че имам приятелка, регистрирана в този сайт, която получила на мейла си въпросният текст. И ми го препраща. Препратила го е и на други, а пък аз, да не си играя да го препращам, рекох да му дам гласност... демек, добро реших да направя, пък то какво излезе



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано02.12.11 12:29



Откъде ме гониш ти мене, бе, М? Модераторките и администраторите ми дават карт-бланш, а ти ша ме гониш! Че кой си ти, дето ще ме гониш от моя си, женски клуб, а!!





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:30



Бегай, че ше те бием ти казАх бе!



------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:36



В отговор на:

Откъде ме гониш ти мене, бе, М? Модераторките и администраторите ми дават карт-бланш, а ти ша ме гониш! Че кой си ти, дето ще ме гониш от моя си, женски клуб, а!!



Да, ама аз съм полицая на клуба и вкарвам лошите хора у дранголника. Който ме ядосва получава .

Пък и с тея 25 мнения на профила ти е 100% сигурно, че правиш реклама. Изобщо не ми вкарвай някакви филми, защото няма да успееш да ме заблудиш и в крайна сметка пак ще влезеш в затвора.

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.12.11 15:56



Християнка, да е девствена и да не прави френска, защото е содомия!

Да отиде в протестанските църкви, там е пълно с такива

domino dancing

Тема Страшна теманови [re: Mila06]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 19:39



значи ше се явяват на конкурс за красота и наградата е някакъв объркан хамериканец.......

Особено ме смути това с децата. Сигурни ли сте, че си търси половинка?

А дали няма и в Русия кастинг примерно месец декември?



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано02.12.11 19:55



Работи в сферата на образованието и не обича децата??? Поне такъв извод си правя от едно от изискванията....


Защо ми е на тоя сър да бие път чак до България, да иде в Англия и да си намери нейтив спийкърка, че да води не само 'pone elementaren razgovor na angliiski'



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.12.11 19:58



Горкият човек. Явно е отчаян.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано02.12.11 19:59



Поне някой от рекламирания от теб сайт да се беше постарал да го напише на кирилица.

И да не е пълен с дразнещи граматични грешки. И защо ти е да го препращаш??? Който се интересува от сдухани хамериканци, сигурно знае къде да ги търси.



Тема Re:нови [re: Mila06]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.12.11 21:59



Не знам обявата легитимна ли е или е просто реклама, но хубаво са изредени изискванията му, ама за самия господин няма достатъчно информация.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 22:21



човека е некъв ловец на тъпи п1тк1.... Личи си от сто километра, но го е замаскирал, че да не е толкова нагло



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.12.11 00:50



грешен ти е извода. Човека най-вероятно има деца (което на неговата възраст е повече от нормално) и не иска да има други. Затова филтрира жените, които нямат деца и - естествено - ще поискат такива.



Що се отнася до Англия - той нейтив спийкърка и в САЩ може да си намери, но от България или Русия - риска е по-малък, защото все пак той си дава сметка, че ще го използват за зелена карта (99% от случаите)



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 08:42



Ха-ха. Като изключим воденето на елементарен разговор на английски, отговарям на всички останали изисквания на господина, обаче не мога да разбера за чий ми е някой, дето ще идва да си пазарува булка.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.12.11 11:56



ти пък - няма да пазарува - на готово ще те вземе.


Каква християнка си точно? Щото ако си православна - за него не си християнка....
Малка особеност на американския английски, която явно е убегнала на преводача - christian - в САЩ означава born again christian, което всъщност е евангелист, или - както вие им викате - сектант.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано03.12.11 12:06



Тъй. Следващия път таз обява я пусни в Адам и Ева.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано03.12.11 16:34



Не мисля, че ми е грешен изводЪТ (поправи си граматичните грешки

). Ако иска млада жена, нормално е тя да иска деца, ако е млада и вече се е клонирала, си върви обикновено с антуража. При положение, че никъде не е посочено има ли деца, как прецени ти, че ми е грешен изводЪТ, м? Като не иска да го използват, да си търси някоя дебела американка, която по цял ден тъпче Макдоналдс.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 20:12



Като се има предвид, че православното ми християнство е с доста уговорки, щото си имам собствена теория по въпроса, мога да бъда толкова лоша евангелистка, колкото лоша православна християнка съм, така че ще се впиша. Ако пък съм толкова на зор, даже и английски за елементарни разговори мога да науча, но за щастие не съм.

Наистина много странен начин за търсене на партньор.
На евангелистите не им викаме сектанти. Те са си официално признати като религия.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 03.12.11 20:14.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано04.12.11 03:21



Абе - грешен ти е изводА (в това изречение думата "извод" не е подлог, за да го членуваме с пълен член - поне дотолкова знам)


Да ти напомня, че грешния извод е, че човека не обичал деца.
Никъде в обявата не пише, че се търси жена БЕЗ антуража.

А аз прецених, че изводА ти е грешен, защото аз също съм мъж на подобна възраст и имам деца и ако ще търся жена - то ще е такава, която вече има собствени и не иска да има други.

Що се отнася до използването - то ще е взаимно и не виждам защо пък се обиждаш.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано04.12.11 03:28



Евангелисти всъщност няма... това е сборно понятие за всички деноминации, които следват Евангелието (Библията) буквално. Например такива са баптисти, лютеряни, съботяни, мормони, свидетелите на Йехова и т.н. - все такива, които според православната църква са секти.
За да ти дам пример, че не можеш да си такава - ще ти преведа пасаж от сайт за запознанства: "На първо място в моя живот е Исус, след което идва 2- годишния ми син"...

Ако мислиш, че може да си таква християнка - шапка ти свалям.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано04.12.11 11:49



в това изречение думата "извод" не е подлог, за да го членуваме с пълен член - поне дотолкова знам - личи си, че не знаеш достатъчно, защото точно в това изречение изводЪТ е подлог, само си му обърнала словореда

. А и дори да е обстоятелствено пояснения, пак трябва да е изводЪТ, което явно ти се губи от познанията и е другият случай за членуване с пълен член в българския език. Както и да е, тук не му е мястото да се ограмотяваме.
От тази обява всеки може да си извади различни изводи, така че е глупаво да твърдиш на кого му е грешен или правилен изводЪТ.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано04.12.11 17:57



Ха, ако я бях зърнала тази тема преди да събере толкова мнения, щях да я трийна, ама виждам, че става мухабет. Хем рекламираш друг сайт, хем пишеш на латиница.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано04.12.11 18:01



Олей, Коме, хора с такова верую предизвикват у мен тих ужас. Дано не се подлъже някоя отчаяна женичка. Веднагически отивам да махна връзката към обявата.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано04.12.11 18:09



Мила, прочитам този ти постинг след постинга на Ком. Разбирам, че си искала да помогнеш. Но дори да има най-малка възможност този човек да е сектант, по-добре да махна линка към обявата му. Така мисля аз.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.12.11 19:12



Както съм тръгнала, може би е добре да го взема този, че да отърва света и останалите евентуални потърпевши. Нещо все на черен хумор ме избива напоследък.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано04.12.11 19:14



Идиотова, ти като спасителка на човечеството ли се изживяваш?





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.12.11 19:17



Ми, в това ме бива явно. Кой с каквото може, трябва да помага.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано05.12.11 03:08



Добре, благодаря за пояснението - сигурно си права - аз съм само един инжинер (мъж съм, между другото)





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Brezichka]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано05.12.11 03:15



Е, ти пък... спокойно, де. "Сектантите" са си съвсем нормални хора - просто са по-религиозни от нас, но - нямат опашки и не ядат хора. Всъщност - в голямата си част са почтени - също както нас.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано05.12.11 09:52



Подлог е, подлог е.

Нищо, че физически в реалния свят не върши нищо, в изречението е подлог.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано05.12.11 09:59



не ми казвай, молим те, че в дипломата ти пише инжИнер


имах един такъв началник, не само че не знаеше как да си напише правилно титлата, ами и името на фирмата, която управляваше, пишеше с правописни грешки



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано05.12.11 10:14



Еееех, абе - ти съвсем за глупости се хващаш.
Съжалявам за англицизма - enginе - engineer.


Редактирано от Koм на 05.12.11 10:27.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано05.12.11 10:17



разбрах, де.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано05.12.11 10:29







Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано05.12.11 20:13



Здрасти. Темата ти е и тук. Приятно ми е да видя, че тук са се отнесли по-милостиво с теб... засега.



Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано05.12.11 20:23



Не, категорично не съм съгласна с теб! Те са опасни, макар че те самите не го осъзнават.
По руската телевизия даваха един ужасяващ случай. Младо девойче с корем сякаш току-що ще роди. Ама беше тумор. Родителите не дават да се оперира, защото смятат, че всичко е божиите ръце и ако Бог е рекъл, то момичето ще живее. Лекари постоянно ходеха у тях, за да ги уговарят. Те - непреклонни. В крайна сметка направиха операция на детето, буквално в последните часове преди да стане твърде късно.
Та не ми говори, че са нормални тези хора. Те не взимат рационални решения и затова са потенциално опасни.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Brezichka]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано05.12.11 23:18



Много промити мозъци има по този свят. Преди години попаднах на една просто кошмарна история. Пратиха ми я на пощата а автора беше рускиня. Била се случила с нейна приятелка. Беше толкова гадна история, че просто не искам да я преразказвам, но за съжаление вярвам в нейната истинност.

А филма Месо някой гледал ли го е? Бил е преди 25-30 години и е филм за трафик на хора заради органи. Не съм го гледал, но са ми разказвали части от него. Нямах годините за да го гледам.

А преди няколко месеца се заслушах в една радиостанция, по която започваха да изброяват имена, ръстовете и теглата им, заедно с отличителните белези, внезапно прекъсваха, и обясняваха, че не става въпрос за кастинг, а за реално изчезнали хора. И следваше предупреждение при пътуване в чужбина да се подсигуряваме по всички възможни начини. Точно както ако например при недобро време в планина от хижа тръгне група към друга хижа, обикновената практина е хижарят да се свърже с другия хижар, и ако не се появят да се започне издирване.

Кофти времена настанаха. Авторката на темата може и да е добронамерена, но никога не може да бъде сигурна в проводник на какво ще се превърне, ако някъде някой по веригата се окаже престъпник.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано06.12.11 01:45



сигурна бях, че някога ще си го помислиш...
никога повече недей
била си с тях, защото са имали нужда от теб докато са на този свят
и са били щастливи

знам, че сме много хора, които те обичаме... поне виртуално:)
за мен зад никовете обаче стоят хора. и тях харесвам:)



Тема Берьозке,нови [re: Brezichka]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано06.12.11 02:37



това са изолирани случаи. Това, което вие наричате сектанти обхваща население около 10 пъти по-голямо от това на България. Ясно е, че не е възможно всички да са толкова луди...
От друга страна... бе аз поне не мога да общувам пълноценно с такива хора.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано06.12.11 02:39



Е, това пък си е направо параноя. Има всякакви случаи, разбира се - много по-голяма е вероятността да катастрофираш с кола, отколкото да те продадат за органи в чужбина.

Особено - в цивилизованата чужбина.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано06.12.11 02:44



Ако наистина направиш това ще накажеш някой, който искрено и страстно би те обикнал, и би направил всичко по силите си, за да спечели любовта ти.

Не си го и помисляй да взимаш когото и да било без сърцето ти да ти го е посочило. Твърде прекрасна си, за да се похабяваш по подобен начин.

Бог праща изпитания на тези, които обича. Така казват. Е... самите обичани в такива моменти биха искали да бъдат по-малко обичани, но от друга страна, и аз вярвам в това, Бог ни праща толкова, колкото можем да понесем.

А ако е само хумор - давай. Често пъти помага.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: тpънчeтo]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано06.12.11 02:52



и преди теб имаше клуб

Там не мога да ти го напиша, но не мога и да се въздържа да не те похваля за целването на десятката.



пп. Моля модераторките да ми простят отклонението от темата. Временно имам бан за клуба, от който е цитата към Трънчето, но не можех да се въздържа да не и го напиша.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано06.12.11 03:06



Имах предвид нещо доста по-прозаично. Да си представим само за момент, че човека просто си търси компания за прекарването на отпуската си. И да си представим, че е възпитан, приятен и мил със жените. Вероятността една българка да легне с такъв мъж на втория или третия ден от двете им седмици (например) е напълно реална.

А сега да си представим, че някъде някой по веригата му е взел пари за тази работа, познавайки психологията на българите. Това автоматично би превърнало всички, които са участвали по веригата в сводници, а жената - в проститутка.

А ако се случи в такава ситуация жената наистина да се влюби в този мъж?

И дебело подчертавам, че не смятам, че е така. В същност нищо не смятам. Само твърдя, че подобна комбинация е технически възможна. И доста по-вероятна от това да те продадат за органи, или нещо подобно.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано06.12.11 05:59



Ще ти го простим, по простата причина, че сме го проспали. Ако си беше дал труда да прочетеш закованата тема, щеше да видиш, че изясняването на взаимоотношения от други клубове се декорира с БАНанче.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.12.11 07:02



Е... самите обичани в такива моменти биха искали да бъдат по-малко обичани Позна.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.12.11 07:11



Жената не би се превърнала в проститутка от това, че някой е платил за нея, стига тя да не го знае. Плащането в този случай превръща само съответния мъж в лайно и то не защото си плаща за жена, а защото лъже, че не си плаща.
А жената се превръща в проститутка още когато откликва на подобна обява, третираща я като стока.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: тpънчeтo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.12.11 07:13



Няма как да не си го помислиш, ако ти се случва постоянно. Иначе, благодаря!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано06.12.11 18:10



Съжалявам, че я пуснах

. Дето се изтълкува съвсем превратно желанието да направя евентуална услуга иди-дойди, но си спечелих "омразители" завинаги за едно нищо и никакво, дето се казва и сега, каквото и да напиша, все ще имат едно наум и ще са предубедени... А в другия клуб, какво точно стана, така и не разбрах. Докато се заразправях и маркирах територия, разни стари клубари изреваха като ухапани от куче и докато се усетя, гледам, че ме нихилираха



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано06.12.11 19:40



Мила ми Mila06, не вземай нещата толкова вътрешно. Едва ли някой ще помни след месец какво си пуснала тук. Явно си новичка и лесно се филмираш, ама недей, не си струва.

Айде, наздраве и честит Никулден!



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано06.12.11 20:17



Бе я ни напсувай бе! Егати па и ненормалниците!

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано06.12.11 20:35



Ми - то си е съвсем нормално жените да си лягат с нас на 2-я, 3-я ден, бре...

Ако я срещна жената в кафенето и тя на 2-я ден си легне с мен - това прави ли я проститутка и прави ли кафенето - сводници?



Хем и аз съм "чужденец".



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано06.12.11 20:39



И ти се отнесе в псевдо-морални фантазии - накрая ще ме направите защитник на горкия Стефчо от Виржиния.



Сайта за запознанства взема пари срещу услугата, която предлага - това не прави сайтовете за запознанства сводници.
Стефчо не е никакво лайно, защото човека почтено си е платил таксата в сайта за запознанства и не е плащал за никаква жена.... то ако ви слушам вас - още малко ще излезе, че от сайта ще му я доставят направо гола, влажна и с вдигнати крака.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: HAДEЖДA™]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 00:54



Благодаря ти. Оценявам милостта ти... особено като се има предвид, че поста ми се намира в тема, която също, поне в първоначалния си вид, е в някакъв разрез със същите правила, които ми цитираш.



А съвсем отделно е въпроса с моралната страна на нещата, и доколко е редно някой да търси партьорка/гадже/любовница/съпруга на някого. В паралелната тема на същата авторка си изказах мнението. Ако темата не е изтрита а е преместена в служебните модераторски клубове, можеш да прочетеш мнението ми. То не е променено.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 01:00



Имах предвид в неговите мисли и представи, но така, както си го казала определено ми харесва. Имаш една биричка от мен, когато се случи да се засечем на една ширина и дължина, по едно и също време.



Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 01:02






Толкова ми е смешно, че не мога да намеря аргументи да ти отговоря.

Не че е нужно де...

пп. Мисля обаче, че разбра накъде бия а това ми е достатъчно.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 01:08



Какво да не позная... сега е твоят ред, но е бивало да бъде ред и на други. Случвало ми се е и на мен да погледна назад, и да видя само едни следи, а не две, както е в онази приказка за човека, който си говорил с Бог, но също така съм наясно, че каквото и да кажа или напиша, то няма да промени нищо. Наясно съм също така, че мен не са ме бухали скоро с голямата бухалка. Не го пожелавам на никого.

Бих искал, ако това би те накарало да се почувстваш по-добре, просто да те гушна и да помълча.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 01:14



Докато се заразправях и маркирах територия, разни стари клубари изреваха като ухапани от куче и докато се усетя, гледам, че ме нихилираха

Извинявай, ама там основно клубарКи има. Клубарите доста време лекичко заобикаляха местенцето поради същия вид причини, които ти така добре си описала.



Просто няма кой да ги озАпти някои хора, но според мен, ако искаше да направиш услуга на въпросния, как му беше там името, можеше просто да му метнеш на него линк към български сайтове, пък да се оправя човека. Ако не си направи труда да си направи регистрация в български сайт, според мен не заслужава да има отношения с българки.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.12.11 06:28



Всъщност, горе не коментирах плащането, за да си поставиш обявата в сайт за запознанства, а хипотезата на Снейпа за различна от регулярната такса за различна услуга. Друг е въпросът доколко такава хипотеза е реална. Идеята ми беше, че това, че някой плаща за теб, не те прави проститутка. Ти коментираш конкретния случай, а аз- хипотезата.
А в конкретния случай, пак бих употребила същите думи за въпросния младеж, но не заради таксата за обявата, а защото чета обява на човек, който е поставил 4 на брой твърди изисквания, без да посочи нищо за себе си (колкото и да е важен ръста, той далеч не дава пълна представа за човека), без да се поинтересува какво би търсила пък дамата, отговаряща на тези изисквания и т.н.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 07.12.11 06:38.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 07:45



Е, казал си е какво работи (значи и образованието е ясно), каква му е религията... какво друго да каже?



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.12.11 07:51



В неговия случай очевидно няма какво друго, щото най-много си обича Исус.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 07:53



Е, кажи какво искаш да знаеш, че като дойде време аз да си търся булка от България - да знам какво да пиша, бре.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.12.11 08:00



Нищо не искам да знам. Искам да видя отношение. То не се определя в мерки и теглилки. Ще ти кажа какво ме накара да потърся контакт с Любака навремето. Беше написал нещо от рода на: "Търся нормално, човешко общуване. А ти какво търсиш?" Едно изречение, но показва, че насреща не стои емоционален инвалид.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 08:06



да... абе обявата на този звучи малко прекалено делово, права си.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 08:41



Нещо не си разбрал, а и вече няма значение, защото Господа на модераторите се намеси и изтри темата



Не познавам въпросният американец и не на него правех услугата, а на евентуалните българки, които си търсят връзка зад океана. Получих на мейла си въпросния изтрит текст на латиница и линк към негови снимки, изпратен ми от моя приятелка, която не може да се възползва, нито пък аз. Затова пък реших, че може да се възползва някоя друга българка, затова го копнах в тези два клуба. Е, не съм улучила мястото и времето, както се видя, но това вече няма никакво значение, защото дядо Господ Киро нихилира текста, понеже беше коректно копнат на латиница, както ми беше пратен и на мен..

Не ви знам там разправиите в "разведения клуб", но бях "нападната", както от мъже, така и от жени.. единият мъж даже го мяркам и тук...



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 09:16



не съм нападал теб. Нападнах Стефчо.
А пък тук се докарах до там, че да го защитавам.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 09:23



Благодаря!



Абе не съм се емоцвала чак толкоз бе... само съм се леко шокнала, за филмирване още е рано... влизала съм малко, преди 100 години в тез клубове, още като бяха невръстни дечица и атмосферата беше съвсем друга... как само се променатя нещата за има-няма 10-ина години



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 09:54



Като те чета и българката явно не познаваш. Може би си... българин.



Всяка българка, която желае да се "възползва" от американец или западняк, който си търси съпруга, ще влезе в съответните техни форуми и сайтове. Уверявам те.

Останалото е скудоумие, логорея и обосновки. Затова именно беше нападната, а и за незачитане на неписаните човешки правила, ако нямаш нищо против да ти припомня, че и такива съществуват на този свят.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано07.12.11 10:33



ма много си услужлива

чиста реклама си е на оня малоумен сайт......

между другото благодаря за чудесно прекараните минути в него като 18 годишна украинка





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано07.12.11 12:02



хехе, за 10 години се сменят хора, разбирания и т.н. Само не ми казвай, че за 10 години ти хич не си се променила...


Който проявява интерес към вносни дами и господа, знае къде да ги намери, бъди сигурна.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 12:56





Естествено, че съм се попроменила... и слава богу, че като се знам каква ужасителна тийнка страша възраст съм била, косата ми настръхва от самата мене си в минало време

Знам че, кой каквото търси, си го намира... ма друго си е, рекох, ей така между другото на някой да му излезе късмета, без да е подозиралл от кой храст, може да изкочи заека...



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 13:09



Българката ми е приятелка и си я познавам... и тя решила да ми направи добро... но какво се обяснявам, сякаш съм виновна и съм нападнала някой из зад гърба и съм ну забила ножа...

Независимо кой какво знае, съществуват случайности, които понякога имат и щастлив край. Така че, няма какво да ме уверяваш. Не всички хора са толкова добре ориентирани като тебе.

Освен това, не знам кое ти наричаш скудодумие, след като аз като те чета, ми се вижда, как упорстваш да направиш от мухата слон само и само ти да си прав, без да вникваш в това, какво казвам и без да отчиташ доброто ми отношение и тон. Което от своя страна за мен е скудодумие. За логорея в тези клубове не ми говори, защото, тези клубове нямаше да съществуват, ако потребителите я нямаха като отличителна черта.

А незачитане на човешки правила от моя страна и дума не може да става. Всъщност, сега като се замисля, не бяха зачетени моите човешки права и като те чета, виждам, че продължават да не се зачитат.

След като си спомних, обаче, какво става в клубовете на дира, знам, че извъртането и виртуалното лицемерие край няма. Така че, каквото и да напишеш, можеш да убеждаваш сам себе си, но не и мен. Не съм виновна аз, че съм принудена да се защитавам със същите методи, с които съм нападана. Друг е въпросът, че ти и някои други от многогодишното си прекарване във виртуала, сте загубили всякакъв усет, как звучите отстрани.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Virgo]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 13:11



е, уморих се да се обяснявам, така да бъде, направих реклама на сайта



ма мойш ли да ми услужиш с линка му, че нали ми го затриха отвсякъде, а аз не смогнах да се регна и аз да се позабавлявам малко тогаз, щом е толкоз забавно... щот тука май, не ще да е



Тема Още нещо относно правилата.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 16:12



Много внимателно ги изчетох. Напълно наясно съм, че единствето по своя воля и без да даваш обяснения на никого можеш да ме баннеш, но ако това ме спре да си напиша мнението, при това мнение, което не обижда никого, бих бил овчедушен, което се порицава дори и в библията.



Kакто и не желаем да бъдем арбитри, ако някой не се разбира с другарчетата си от съседните клубове !!!

Това е написано в правилата. То касае конфликтите, доколкото разбирам родния ни език. В конкретния случай беше точно обратното - това беше похвала.

А сега, ако това те акъл учи, можеш да почерпиш бананче.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 16:19



Напомняш ми на някого. Продължавай да пишеш. Още известно количество твои постинги и стилът ти на писане ще съвпадне с нечий стил, но с чий за момента още нямам идея.

Аз се оттеглям от темата ти и от настояването ти някоя българка да се "възползва" от въпросния американец. Макар да мразя конкретни екземпляри от съществото, наречено Българка, като цяло аз го обичам, уважавам, и имам за въпросното същество доста по-високо мнение от това, което лъха от темата. И по-специално от предложението някоя "да се възползва".

Успех с възползването.



Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.