Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 07:53



Е, кажи какво искаш да знаеш, че като дойде време аз да си търся булка от България - да знам какво да пиша, бре.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.12.11 08:00



Нищо не искам да знам. Искам да видя отношение. То не се определя в мерки и теглилки. Ще ти кажа какво ме накара да потърся контакт с Любака навремето. Беше написал нещо от рода на: "Търся нормално, човешко общуване. А ти какво търсиш?" Едно изречение, но показва, че насреща не стои емоционален инвалид.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 08:06



да... абе обявата на този звучи малко прекалено делово, права си.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: SeverousSnape]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 08:41



Нещо не си разбрал, а и вече няма значение, защото Господа на модераторите се намеси и изтри темата



Не познавам въпросният американец и не на него правех услугата, а на евентуалните българки, които си търсят връзка зад океана. Получих на мейла си въпросния изтрит текст на латиница и линк към негови снимки, изпратен ми от моя приятелка, която не може да се възползва, нито пък аз. Затова пък реших, че може да се възползва някоя друга българка, затова го копнах в тези два клуба. Е, не съм улучила мястото и времето, както се видя, но това вече няма никакво значение, защото дядо Господ Киро нихилира текста, понеже беше коректно копнат на латиница, както ми беше пратен и на мен..

Не ви знам там разправиите в "разведения клуб", но бях "нападната", както от мъже, така и от жени.. единият мъж даже го мяркам и тук...



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано07.12.11 09:16



не съм нападал теб. Нападнах Стефчо.
А пък тук се докарах до там, че да го защитавам.





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 09:23



Благодаря!



Абе не съм се емоцвала чак толкоз бе... само съм се леко шокнала, за филмирване още е рано... влизала съм малко, преди 100 години в тез клубове, още като бяха невръстни дечица и атмосферата беше съвсем друга... как само се променатя нещата за има-няма 10-ина години



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 09:54



Като те чета и българката явно не познаваш. Може би си... българин.



Всяка българка, която желае да се "възползва" от американец или западняк, който си търси съпруга, ще влезе в съответните техни форуми и сайтове. Уверявам те.

Останалото е скудоумие, логорея и обосновки. Затова именно беше нападната, а и за незачитане на неписаните човешки правила, ако нямаш нищо против да ти припомня, че и такива съществуват на този свят.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано07.12.11 10:33



ма много си услужлива

чиста реклама си е на оня малоумен сайт......

между другото благодаря за чудесно прекараните минути в него като 18 годишна украинка





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано07.12.11 12:02



хехе, за 10 години се сменят хора, разбирания и т.н. Само не ми казвай, че за 10 години ти хич не си се променила...


Който проявява интерес към вносни дами и господа, знае къде да ги намери, бъди сигурна.



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: neverojatna]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано07.12.11 12:56





Естествено, че съм се попроменила... и слава богу, че като се знам каква ужасителна тийнка страша възраст съм била, косата ми настръхва от самата мене си в минало време

Знам че, кой каквото търси, си го намира... ма друго си е, рекох, ей така между другото на някой да му излезе късмета, без да е подозиралл от кой храст, може да изкочи заека...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.