Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:27



То е ясно, че просто искат да си популяризират сайта за без пари, ама и самата идея някакви мизерници да си търсят красива българка, опитвайки се да я привлекат само с дебелите си американски заплати, някак не ме кефи. Няма какво да се лъжем... мъжете по тези сайтове не са особено красиви, но имат пари, защото са американци или западноевпорейци.

Пък и да си търсиш жена по интернет на мен лично ми се струва меко казано странно. Има толкова много жени на улицата.

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mиpa_M]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано02.12.11 12:27



Честна дума, няма никаква реклама



Истината е, че имам приятелка, регистрирана в този сайт, която получила на мейла си въпросният текст. И ми го препраща. Препратила го е и на други, а пък аз, да не си играя да го препращам, рекох да му дам гласност... демек, добро реших да направя, пък то какво излезе



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано02.12.11 12:29



Откъде ме гониш ти мене, бе, М? Модераторките и администраторите ми дават карт-бланш, а ти ша ме гониш! Че кой си ти, дето ще ме гониш от моя си, женски клуб, а!!





Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:30



Бегай, че ше те бием ти казАх бе!



------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 12:36



В отговор на:

Откъде ме гониш ти мене, бе, М? Модераторките и администраторите ми дават карт-бланш, а ти ша ме гониш! Че кой си ти, дето ще ме гониш от моя си, женски клуб, а!!



Да, ама аз съм полицая на клуба и вкарвам лошите хора у дранголника. Който ме ядосва получава .

Пък и с тея 25 мнения на профила ти е 100% сигурно, че правиш реклама. Изобщо не ми вкарвай някакви филми, защото няма да успееш да ме заблудиш и в крайна сметка пак ще влезеш в затвора.

------------------------------------------



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.12.11 15:56



Християнка, да е девствена и да не прави френска, защото е содомия!

Да отиде в протестанските църкви, там е пълно с такива

domino dancing

Тема Страшна теманови [re: Mila06]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 19:39



значи ше се явяват на конкурс за красота и наградата е някакъв объркан хамериканец.......

Особено ме смути това с децата. Сигурни ли сте, че си търси половинка?

А дали няма и в Русия кастинг примерно месец декември?



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано02.12.11 19:55



Работи в сферата на образованието и не обича децата??? Поне такъв извод си правя от едно от изискванията....


Защо ми е на тоя сър да бие път чак до България, да иде в Англия и да си намери нейтив спийкърка, че да води не само 'pone elementaren razgovor na angliiski'



Тема Re: Възможност за необвързани женинови [re: Mila06]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.12.11 19:58



Горкият човек. Явно е отчаян.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: Възможност за необвързани жени [re: Mila06]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано02.12.11 19:59



Поне някой от рекламирания от теб сайт да се беше постарал да го напише на кирилица.

И да не е пълен с дразнещи граматични грешки. И защо ти е да го препращаш??? Който се интересува от сдухани хамериканци, сигурно знае къде да ги търси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.