Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 18:38



На 13.12 имаме рожден ден...до тук добре:)
Обаче проблемът е, че не мога да измисля нещо занимателно за групичката гости-5-6-7 максимум деца с придружител в късния следобед. Представям си ги как идват и поднасят подаръците, поспират се пред лапачката ...и от там насетне нещо ми се губи идеята какво ще сътворят



Рожденият ден ще е у дома, пространство има...миналата година каних фокусник, таз година идея нямам какво да ги правя...за детски театър вече не са, това е сигурно:)

Някакви идеи, които сте изпробвали и приложили в/у вашите деца в тази възраст?...и не на космически цени!!!!!

Записвам си:)))





Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.12.11 18:45



Еми на едно място възрастните, на друго децата да си играят да се занимават с играчки, музика, да си говорят, каквото си решат.... и храна, безалкохолни и сокчета, някакви детски шампански имаше май.... Може някаква изненада да се измисли, но аз доколкото помня като бях на 9 доста добре си се справяхме да се забавляваме без "възрастна" намеса. После торта, свещички, желания - това преди да си е тръгнал най-ранно тръгващия си гост.

Или ти искаш да изненадаш детето си с нещо? Ами различни игри, но то сигурно има - монополи и нз какви сега са наизлезли нови видове....
Също на компютъра

, плейстейшън, караоке.... питай детето си, според мен то най-добре ще знае.
А украсата и менюто не са трудни.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.12.11 18:46.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Doctor Who]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 19:16



Ох, май нямаш практичен опит какви с адецата сега...бесни и щури:))
Направо си ги представям как седят на сокчета и със сандвич в ръка и кротко си играят на монополи:))



Миналата година докато ги занимаваше магьосника всичко беше ОК...после настана Ватерлото...набързо организирах да свършва рождения ден...но как да е 2 часа и половина поне някак си ги скалъпихме



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.12.11 19:57



Е, естествено, че ще вдигат шум, нз момче или момиче е детето - това също е от значение. Ние май точно на 9-тия ми рожден ден нз как решихме да правим пиеса и после в училище я представяхме даже. Хахаха. Не питай по коя приказка е било и как се получи обаче.

Иначе игри с кукли, клюки....
Тъпо ще е да им се пусне филм или нещо такова, защото имат нужда да се нащуреят и да си пообщуват. А храната - естествено няма да седят с нея, но ще я има около тях и правейки други неща, между временно и това ще им ангажира част от вниманието.
Кротко не съм казвала също. Врява, викове, спорове, движение, тропане ще има естествено. Мислех, че се подразбира и е напълно нормално.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.12.11 20:03.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.12.11 20:02



Доколкото помня, на тази възраст ми беше много по-забавно да гърмя пиратки, вместо да гледам някакъв тъп фокусник.



------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.11 20:04



На осмия рожден ден на дъщерята постъпих стратегически. Поднесох на майките страшната вишновка, която бях направила. Децата пак обърнаха къщата, но на нас не ни пукаше.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.12.11 20:17



познато ми е

правих детски рожден ден точно на девет годишно в неделя.

Много се забавляваха с караоке. Ди джея им измисляше разни игри с музика. Ще се изненадаш от музикалните им желания. Най-забавно им беше (около половин час внимание) - музикални статуи. Пуска се някаква песен и се спира и който е застанал в най-интересна поза печели. Лимбото пък беше също добро попадение - само че не да клечат, ами да минат по възможно най-интересен начин под лентата.

Най-добре някой да им дава тон за игрите иначе .... на един рожден ден бяха оцветили котката да стане тигър с фулмастри. А пък ние на тази възсраст изрязахме ноктите на кожената яка от сребърна лисица на майка ми





Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано01.12.11 20:17



Аз две години подред водя децата на кино в мола. Тази година бяха на 3Д. Остават доволни, защото в салона са самички.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:30



Магьосникът беше миналата година и имаше деца дето му казваха, че фокусите са им ясни

...луд го направиха горкия човек...наложи се да вади от тия фокуси дето са за по-голями, слиза си до колата взе някакъв по обемен антураж и тогава им скри шапката...после ми каза, че тези фокуси били на друга тарифа, но понеже много били отворени решил да ги срази и тарифата ни си оставала договорената...абе и той фокусника като децата, тръгна да им се доказва

Абе идея нямаш колко са отхлюпени тия малките



Тема Re: Бързо развитие на нещата-решението:)нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:41



Е така както до преди малко се чудех какво да правя, ми писнА да се чудя и се обадих на една фирма за партита:)...оказа се, че ходели и по домовете с Ди Джей и аниматор. Идвали един час по- рано и украсявали помещението, носят балони, свещички за тортата и мини заря:)


2 часа е купона...фонотеката е Джъстин Бибър, Селена Гомес и сие банда
Имали някакви игри-Намери съкровището...и кареоке за половин час по желание:)...+рисунки на лице по желание:)

Цялото това удоволствие за 160 лева...+почерпката за възрастните...в таз криза ще си остана без коледен подарък май

Решихме, че това ни спасява положението и вече са поръчани от 18 до 20 часа.
Каня децата с по един родител и те ще са в другата стая, но предполагам като почнат танците-манците ще идем да поразкършим малко и ние снага

Ето на тези се обадих, дано всичко е така добре, както е описано...та демек реших проблема. Ееееххх...едно време дали на мен някой ми е правил такъв рожден ден...трънки

Ние взехме програмата: Щури балони за купони:)..мини варианта





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.