Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 18:38



На 13.12 имаме рожден ден...до тук добре:)
Обаче проблемът е, че не мога да измисля нещо занимателно за групичката гости-5-6-7 максимум деца с придружител в късния следобед. Представям си ги как идват и поднасят подаръците, поспират се пред лапачката ...и от там насетне нещо ми се губи идеята какво ще сътворят



Рожденият ден ще е у дома, пространство има...миналата година каних фокусник, таз година идея нямам какво да ги правя...за детски театър вече не са, това е сигурно:)

Някакви идеи, които сте изпробвали и приложили в/у вашите деца в тази възраст?...и не на космически цени!!!!!

Записвам си:)))





Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.12.11 18:45



Еми на едно място възрастните, на друго децата да си играят да се занимават с играчки, музика, да си говорят, каквото си решат.... и храна, безалкохолни и сокчета, някакви детски шампански имаше май.... Може някаква изненада да се измисли, но аз доколкото помня като бях на 9 доста добре си се справяхме да се забавляваме без "възрастна" намеса. После торта, свещички, желания - това преди да си е тръгнал най-ранно тръгващия си гост.

Или ти искаш да изненадаш детето си с нещо? Ами различни игри, но то сигурно има - монополи и нз какви сега са наизлезли нови видове....
Също на компютъра

, плейстейшън, караоке.... питай детето си, според мен то най-добре ще знае.
А украсата и менюто не са трудни.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.12.11 18:46.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Doctor Who]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 19:16



Ох, май нямаш практичен опит какви с адецата сега...бесни и щури:))
Направо си ги представям как седят на сокчета и със сандвич в ръка и кротко си играят на монополи:))



Миналата година докато ги занимаваше магьосника всичко беше ОК...после настана Ватерлото...набързо организирах да свършва рождения ден...но как да е 2 часа и половина поне някак си ги скалъпихме



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.12.11 19:57



Е, естествено, че ще вдигат шум, нз момче или момиче е детето - това също е от значение. Ние май точно на 9-тия ми рожден ден нз как решихме да правим пиеса и после в училище я представяхме даже. Хахаха. Не питай по коя приказка е било и как се получи обаче.

Иначе игри с кукли, клюки....
Тъпо ще е да им се пусне филм или нещо такова, защото имат нужда да се нащуреят и да си пообщуват. А храната - естествено няма да седят с нея, но ще я има около тях и правейки други неща, между временно и това ще им ангажира част от вниманието.
Кротко не съм казвала също. Врява, викове, спорове, движение, тропане ще има естествено. Мислех, че се подразбира и е напълно нормално.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.12.11 20:03.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.12.11 20:02



Доколкото помня, на тази възраст ми беше много по-забавно да гърмя пиратки, вместо да гледам някакъв тъп фокусник.



------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.11 20:04



На осмия рожден ден на дъщерята постъпих стратегически. Поднесох на майките страшната вишновка, която бях направила. Децата пак обърнаха къщата, но на нас не ни пукаше.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.12.11 20:17



познато ми е

правих детски рожден ден точно на девет годишно в неделя.

Много се забавляваха с караоке. Ди джея им измисляше разни игри с музика. Ще се изненадаш от музикалните им желания. Най-забавно им беше (около половин час внимание) - музикални статуи. Пуска се някаква песен и се спира и който е застанал в най-интересна поза печели. Лимбото пък беше също добро попадение - само че не да клечат, ами да минат по възможно най-интересен начин под лентата.

Най-добре някой да им дава тон за игрите иначе .... на един рожден ден бяха оцветили котката да стане тигър с фулмастри. А пък ние на тази възсраст изрязахме ноктите на кожената яка от сребърна лисица на майка ми





Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано01.12.11 20:17



Аз две години подред водя децата на кино в мола. Тази година бяха на 3Д. Остават доволни, защото в салона са самички.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:30



Магьосникът беше миналата година и имаше деца дето му казваха, че фокусите са им ясни

...луд го направиха горкия човек...наложи се да вади от тия фокуси дето са за по-голями, слиза си до колата взе някакъв по обемен антураж и тогава им скри шапката...после ми каза, че тези фокуси били на друга тарифа, но понеже много били отворени решил да ги срази и тарифата ни си оставала договорената...абе и той фокусника като децата, тръгна да им се доказва

Абе идея нямаш колко са отхлюпени тия малките



Тема Re: Бързо развитие на нещата-решението:)нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:41



Е така както до преди малко се чудех какво да правя, ми писнА да се чудя и се обадих на една фирма за партита:)...оказа се, че ходели и по домовете с Ди Джей и аниматор. Идвали един час по- рано и украсявали помещението, носят балони, свещички за тортата и мини заря:)


2 часа е купона...фонотеката е Джъстин Бибър, Селена Гомес и сие банда
Имали някакви игри-Намери съкровището...и кареоке за половин час по желание:)...+рисунки на лице по желание:)

Цялото това удоволствие за 160 лева...+почерпката за възрастните...в таз криза ще си остана без коледен подарък май

Решихме, че това ни спасява положението и вече са поръчани от 18 до 20 часа.
Каня децата с по един родител и те ще са в другата стая, но предполагам като почнат танците-манците ще идем да поразкършим малко и ние снага

Ето на тези се обадих, дано всичко е така добре, както е описано...та демек реших проблема. Ееееххх...едно време дали на мен някой ми е правил такъв рожден ден...трънки

Ние взехме програмата: Щури балони за купони:)..мини варианта




Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Virgo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:48



Това ще да е явно само спасението...да си дойдат обучени хора да ги озаптяват и държат в час, щото иначе ще плъзнат из цялата къща и ще стане страшно

...а това просто не мога да си го представя да става гоненица из апартамента
А аз просто не мога да си представя да съм пред банда 9 годишни отворковци и да ги занимавам...



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.12.11 20:56



Това с обръщането ан къщата просто не знам как да си го представя:))...когато имат някакво занимание, поне не стават изследователи да разучават всеки ъгъл на помещенията:))

щеше ми с еда мина и без плащания за екстра услуги...но явно практиката доказва, че не става хем д аискам да имат надзор, хем да мина по-тънко...ох...до 6 тата година минавахме през Макдоналдс партитата, чиста работа...отиваш , после с еприбираш на чисто:))...обаче сега много осъзнати бе...искат това, онова...ама не ставало на китайски, било скучно...аз пък не искам да ходя по детски центрове, щото ме хваща саклет от обстановката там...+трябв ад аим шариш за почерпката на голямите и да пушиш на крак и набързо на студа навън...:)

Та ни така, ни иначе...ами ще плащам, какво да се прави...баси...и застраховката на колата чака...и разни други неща...ние Ди джей си викаме

...споко, разсъждавам си пишейки...спирам



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.11 21:11



Кофти е, че е зима. Иначе, един от най-хубавите рождени дни на дъщеря ми беше в Коколандия, в Парка на свободата (Борисовата, де). Дечурлигата минаха един-два пъти по въжетата, после ги заведох на пица и бяха много доволни. Готиното е, че като тръгнат по въжетата, няма връщане, а преминаването по трасето си е бая време, през което не трябва да стоиш като пазач. Но си е лятно забавление.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.12.11 23:36



Даваш на детето ти да яде от американска закусвалня?По-добре позволи да пуши!

domino dancing


Тема Re: Бързо развитие на нещата-решението:)нови [re: LlRA..]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 07:27



да, аз за това вече втора година го правим съвместно с едно момченце и целия клас. Поне така хем е по-весело, хем ми излиза по-евтино, че инак няма оправия.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: loverrock]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 07:28



много пресилено и детинско изказване



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: loverrock]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.12.11 10:57



Айде сега щуротии:))



Примерно 2 пъти в годината малко кеф на Макдоналдс не е проблем...и без това там е достатъчно скъпо, така че някой път за разнообразие и един рожден ден не е голям проблем. /вече не го правим там, само за 4,5 и 6-тия рожден ден бяхме там/

Абе някои много се вманячават на подобни теми



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.12.11 11:28



Ха-ха. Като се сетя, че и мен майка ми ме водеше на Макдоналдс като бях малък и аз се кефех като цигане на лютеничка. А, сега като вляза в Макдоналдс и ми иде да строша някой стол в стената. Последно бях на Макдоналдс преди 4-5 месеца, защото имах среща по работа с една жена и като видях колко са грозни продавачите, изпаднах в маниакална депресия.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.12.11 12:09



В интерес на истината в Макдоналдс ен съм влизала от година...аз лично не харесвам тази храна, освен картофките и сладоледа:))...съпругът не го харесва, защото предпочита за тия пари дето ще даде там и няма да се нахрани, а пък не с еи пуши вътре:))...та предпочита да иде и да се нахрани в кръчма с кеф


Малката напира, заради играчките...но напоследък не и е интересен...но едно време за рождените дни много с екефеше-имаше и клоун и аниматорки и си щурееха в стаята за парти:)...възрастните пък висяхме на бургер и картофки с кола:)



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.12.11 15:36



Аз правя експеримент вече 12 години

В девети клас спрях да ям червено месо, захар и пържено. Не съм била болна от грип или хрема до преди седмица. Странно беше след толкова много години да се разболея за три дни, ужасна хремаПоследните месеци хапвах пържени картофи, солети, хляб и други боклуци, за това се разболях.

domino dancing

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор юpaтa ()
Публикувано02.12.11 19:12



танци, кареоке и игри



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: loverrock]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.12.11 19:44



не си внушавай глупости. Яж, пий и се весели и си носи новите дрехи



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Virgo]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.12.11 21:16



Пия, редовно



domino dancing

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано03.12.11 10:43



Пижамено парти или карнавал.
Останалото ще си го измислят сами.



Тема Мдаамнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано03.12.11 12:12



Кат каза рожденни дни, зе, че ми напомни нешо позабравено. Ко ша прайш на 6-ти??? Ку, по стара традиция каеш, че мое да минеш с миниИдиотчето да се видим по повод Никулден, аз ти гарантирам, че нема да пуша! КАЗАХ!



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Мдаамнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.11 20:15



аз ти гарантирам, че нема да пуша! КАЗАХ! Че то само заради това да е, пак си заслужава да дойда, че да го видя. Направо не ми се вЕрва.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Мдаамнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано05.12.11 09:49



Днес чакам уточнения кога ше си дойде баш-именика, и ше ти звънна.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано06.12.11 01:55



Така де, пак ще стане ватерло, защо ти е да ги организираш ?Те си имат техни игри и занимания - просто не им пречете!



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано06.12.11 02:38



Ако това ще те успокои аз ВСЯКА ГОДИНА плащам поне 700 $ на РД на дъщеря ми на това място или подобно.


http://www.pumpitupparty.com/ca/sunnyvale/home-p1q92.htm

Редактирано от Monica123 на 06.12.11 02:41.



Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: LlRA..]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.12.11 17:48



......аз заформям дискотека с маскарадни дрехи, една година беше семейство Адамс, децата много се изкефиха, бях взела черни предета със свезди от театъра и дрехи естствено ....още съученичките на дъщеря ми го помнят, всички бяха с черен лак на ръцете и грим като на Кис ....да ти призная и аз бях в играта ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Джoaннa]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано08.12.11 23:31



Това е супер-дупер идея ! Ти в тятъра ли работиш? Познавам те и от други клубове





Тема Re: Въпрос относно рожден ден на дете на 9г.нови [re: Monica123]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано09.12.11 14:19



..не, не ряботя там но имам приятелка която е сценичен декоратор ...и ми прави услуги понякога



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.