Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема студени крайницинови  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано21.11.11 21:19



След синузита на Лира да се оплача от моите студени крака.
Лятото - добре. Даже действа разхлаждащо в някои моменти. И сигурно заради тях няма да стана фен на климатиците.
Но сега, когато вече е студено, ефектът "студени почти непрекъснато крака" е много неприятен.
Легенът с топла вода е някакъв вариант, но няма как непрекъснато да се кисна в него.
Давайте някакви идеи, че термометъра продължава да върви на долу ......



Тема Духалка?нови [re: Kapинka]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано21.11.11 21:29







Тема Re: Духалка?нови [re: Mиpa_M]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано21.11.11 21:39



изсушават много въздуха .... имам електрическа възглавница и я ползвам, ама то тва голям разход на ток ............... уф .............

Редактирано от Kapинka на 21.11.11 21:42.



Тема Re: студени крайницинови [re: Kapинka]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано21.11.11 21:42



И аз съм така. Хапчета за оросяване - това препоръчват обикновено. Иначе сутрин като се обличаш и вечер преди лягане, след душа, си мажи ходилата с някакъв крем, но по-продължително (за мен това значи поне 7-8 мин за всяко или докато кремът попие) и обуваш термочорапи/бабините гети.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: студени крайницинови [re: Kapинka]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано21.11.11 21:43



Не помня да си писала, че имаш нещо против лекарите, затова отиди да ти предпишат нещо за оросяване на крайниците.
Иначе аз знам, че за такива случаи се пие Гинко билоба.



Тук е доста скъпо, но има и други разфасовки и цени. Гледах го в "Марешки" по 23 лева и стотинки. 60 таблетки + 20 подарък

И аз искам да взема на сина, защото и неговите крака са вечно студени. Дори лятото спи с чорапи.



Тема Re: студени крайницинови [re: Brezichka]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано21.11.11 21:50



В общия случай нямам нищо против лекарите и лекарствата. Ще почета за гинко билобата. Благодаря за идеята.



Тема Re: студени крайницинови [re: Aз бяx]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано21.11.11 21:51



Никва файда ..... до преди малко ми разтриваха крачетата с крем, на който даже пише, че е за меки и топли крачета ............. с черен пипер и камфор в него.
Дали да не си купя един обикновен камфоров спирт от аптеката?



Тема Re: студени крайницинови [re: Kapинka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано21.11.11 22:00



Етерични масла.
Движение.... най-вече. Целта е да се засили кръвообращението все пак.
Също масажи.

У баба ми преди години имаше едни грейки, които се пълнят с гореща вода и се слагат в леглото.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 21.11.11 22:02.



Тема Re: студени крайницинови [re: Doctor Who]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано21.11.11 22:47







Тема Re: студени крайницинови [re: Kapинka]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано21.11.11 22:51



Нямаш ли топли пантофи (топлинки) за зимата? Иначе освен масажи, пробвай с раздижващи упражнения и чаща червено вино.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.