Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За повече щастливи майки в Българиянови  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.11.11 14:44




София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен, Монтана, Костинброд, Правец:
26.11.2011 от 11 часа



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 14:16



май не ви пука, че и вчера загина една майка...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано22.11.11 14:33



Какво имаш предвид?



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ha!]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 16:38







Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 20:00



Не че нещо, обаче сега прочетох за починало новородено, след като и майка му е починала преди няколко дни. Жена на 35 години. Извинявай, ама на 35 години половината ти живот е минал, още да нямаш деца... Всеки що-годе учил медик ще ти каже, че най-нормално се ражда до 25-6 години. После... айде да не изнасям лекции по анатомия, можете да ги намерите навсякъде. Бременност на тези години си е чист риск и ако някой твърди обратното, или не е доучил, или толкова му е промита главата с кариери и живот да живее, че е просто за заплюване.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в България [re: Aз бяx]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано22.11.11 20:16



Пишеш пълни глупости!
Пак си заплювай, твое право си е.

"В живота, за разлика от шахмата, не всяка дама е царица."


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.11.11 20:21



Така е, ами.

Направо си е противоестествено да раждаш на 35.

Едно време наште прабаби не са раждали на 35, нищо, че не е имало контрацепция (ако някой държи да каже, че на жената това и е било първа бременност - не е била първа, макар че според мен няма значение). Просто никой не чука такива престаряли лели, дето половината им живот е минал, та да има как да забременяват.

Заплюй ме сега, аз след два месеца навършвам 36, не съм бременна и не съм била, но смятам да имам поне две деца, и въобще не се притеснявам за простотии като твоите. Имам предвид биологични деца и лично родени. Мен майка ми ме е родила почти на 40, заплюй я и нея, тя не влиза в интернет, ама аз ще и предам.

Жалко за жената, вината МОЖЕ и да не е в лекарите
(т.е. може да няма виновен), може и да е у тях, но определено не е във възрастта на починалата жена. Иначе не ми се истеризира по темата за лекарите.

Редактирано от Mиpa_M на 22.11.11 20:25.



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Mиpa_M]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 20:25



Предай й. И другия път, когато пак стане фал с родилка на 35, пак надайте вой до небесата. Моята майка на 19 е имала проблеми, че на 35 някоя уважавана дама...
Ама не ме разбирайте погрешно, де, нямам против, забременявайте си, раждайте си, ама ако нещо се случи, лекарите пак ще са виновни. Те, лекарите, за какво ли не са виновни.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 20:27



Големи глупости си написала, ама много големи!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.11.11 20:27



Твоята майка сама си е била виновна за проблемите, кой я знае как е живяла.


Моята не знам да е имала и с двете си бременности на тая възраст, и със сигурност е жива и до момента, аре у лево.

Така ами, не стига, че въобще са я приели в родилния дом тая перверзница, дето на 35 ше ми ражда...

Жалко за жената, дано накажат виновните, ако има такива, същото важи за всички допуснали нечия смърт.

Редактирано от Mиpa_M на 22.11.11 20:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.