Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ям всичко, което сготвиш  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано22.11.11 07:25



Геронтопедагогика за домашно ползване

Не знам точно кога ме подразни за пръв път истински, но картинката си беше ясна: любимият лека-полека мутираше в посока турски паша. По тези въпроси никога не си бяхме говорили и когато преди месеци се събрахме да живеем заедно уж всичко вървеше по мед и масло. Ама сега явно беше тръгнало не накъдето трябва и цялата домашна работа под общия порив лежеше на моите крехки плещи.
Да си кажа веднага, та да не стане недоразумение: не съм от еманципираните каки, които държат мъжките им половинките да гладят бельо и да присъстват на раждането на поколението. Ама пък както вървеше, само дето още не бях почнала да му мажа филиите и да му ги режа на хапки.
Понеже все пак беше Любимият Мой, реших да не се скачам веднага на барикадите, а така кротко, усул-усул... нали ме разбирате?
– Мило – гласът ми беше малинов сироп, – би ли изхвърлил боклука като излизаш утре сутринта?
– Няма проблеми, – отвърна домашният ми Алф.
Естествено, че не го направи. И олиото, което го помолих да купи на идване също не носеше. Добре, че беше останало в старото шише, та имаше с какво да опържа каймата от фризера. Аз вечер не хапвам, затова седнах само за компания и докато слушах за проблемите във фирмата и гледах как борави с вилицата почти му простих.
Но това още не означаваше, че програмата по геронтопедагогика е отменена.
– Мило, този винт тук е опасен – съобщих му още същата вечер и посочих ръждивата грозна глава, която подло се подаваше от ръба на кухненския плот. – Ще се закачи някой с дрехата, а може и да се одере доста неприятно...
– Утре ще го оправя – тържествено обеща любимият. – Сега не ми се слиза до мазето за клещи и отвертка... – погледът му търсеше съчувствие.
Реших да му съчувствам.
На следващата вечер влетя запъхтян през вратата, отначало се стреснах какво ли се е случило, но той ме дари само с бегла целувка докато си събуваше обувките (поне на това го научих още в началото) и се тръшна пред телевизора. Оттам след секунда се разнесе познатият вой на тълпата от стадиона. Любимият седнал съблече якето си, измъкна от джобовете две кутии бира, отвори едната и отпи. Мъж съзерцаващ футболен мач е табу – така ми бяха казвали неведнъж колежките. Реших да се покажа от добрата си страна и направих едни картофки към бирата му. Станаха повечко отколкото очаквах, но нали любовта минавала през стомаха... Любимият ги изконсумира без да откъсва поглед от екрана и без да каже гък.
– Като се връщаш утре, мини с колата през маркета и донеси една торба кафява пръст, че толкова тежка не мога да я домъкна – подадох му задачата за утре аз. Любимият само кимна и се съсредоточи в коментарите след мача. За винта явно беше забравил. Задоволих се да му дам наум черна точка и се оттеглих леко вкисната.
На другия ден експериментирах спагети „болонезе“. Не че съм голяма готвачка, ама все пак полагам старание и опитвам чат-пат нещо ново. Не ми се понравиха особено, но любимият без коментар съсредоточено взе да опразва чинията си.
– Щеше да го оправиш този винт – посочих с очи кухненския плот.
Любимият спря да куса и с пълна уста и гузен поглед вдигна рамене.
– Или трябва да си порежа ръката преди да свършиш една дребна работа? – дойдох си на темата аз и преди да намери какво да отвърне продължих:
– А с пръстта какво направи?
– Нали няма сега тази вечер да почнеш да пресаждаш цветя? – контрира той след като преглътна.
Кипнах:
– Толкова ли ти е трудно да свършиш нещо, като те помоля!?
На такъв тон горкият не беше свикнал. Погледът и ръката му с вилицата се парализираха.
– И якето пак си го метнал на фотьойла. И кутиите от бирата си ги оставил на масата. Хич недей да си мислиш, че така ще я караме занапред! Трябва да си намериш друга патка, която да ходи по тебе като прислужница, пък ти да си живееш като на хотел! – пуснах аз тежката артилерия.
Любимият съвсем се шашна и остави внимателно вилицата настрана:
– Просто забравих за пръстта... – жално измуча той.
– А за боклука колко пъти вече забрави, а?
Любимият мълчеше потресен, та почти ми стана жал, но нямаше как, тук трябваше да се отстоява принципна позиция.
– Едно да знаеш! – реших да пристъпя към заключителното си слово. – С мъж който ме игнорира нямам намерение да остана под един покрив, камо ли нещо повече! Това не е живот за мен.
– Не те игнорирам – ни жив ни умрял тръсна глава той и съкрушен я сведе над чинията си. – Какво му е лошото да живеем заедно? Нали се обичаме? – добави той глухо.
– Така ли? – не сдържах иронията си аз. – Затова ли не чуваш какво ти казвам и като те помоля да направиш нещо го забравяш на секундата?
– Не е така... – започна той, но мен детайлите вече не ме интересуваха и поставих ребром кардиналния въпрос:
– Та би ли ми казал по какво, моля, се познава, че ме обичаш, а?
Любимият бавно вдигна глава и ме погледна право в очите.
– Ям всичко, каквото сготвиш! – честен и откровен както винаги отвърна той.


admiral@mail.bg

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано22.11.11 12:36




Някак познато. Но една истинска жена никога не трябва да се отказва



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 13:59



Ама вие познавате ли честно жени, които нищичко не умеят да готвят?

+ това тоя лаф лесно може да се контрира, ако жинътъ реши да свърши всичко, за което го е помолила. Ама ха! Аз мога и сама за себе си да си готвя, не за двамата



***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.

Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.11.11 14:17



Абе, глей сега, трябва да се прави разлика дали мъжът в казуса е поел издръжката на жената заедно с издръжката на домакинството въобще, а парите, които изкарва тя, са си екстра само за нея.
Ако не е - марш да глади бельо и да хвърля боклука, малко му е никой да не му готви.





Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано22.11.11 15:38



Познавам една жена дето готви само по принуда в къщи ..... Не умее, не й харесва и не желае да го прави. За сметка на това всеки ден е с парцала.
Бе всяко домакинство си намира баланса.



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.11.11 16:17



Ама вие познавате ли честно жени, които нищичко не умеят да готвят?

Запознах се скоро, освен това се оказа семейна от десетина години...

Много остана учудена, као разбра например, че петна от плодове се чистят с лимонтозу и че супата обиквонено се застройва...





Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Melany99]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.11.11 16:27



О, то пък едни важни, важни неща, дето всеки трябва ги поназнайва, едва ли не, разбираш ли.



..rude & not ginger...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Doctor Who]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 20:37



Върти домакинство от 10 години и не знае за застройване?
Иха.

Аз пък се учудвам на хора, дето не си държат чисто. Смисъл, айде, може да пропуснеш да минеш веднъж-дваж с прахосмукачката, обаче да оставиш мухъл в банята на видима възраст 5 години и да се натрупва черна мръсотия (която не съм сигурна какво представлява) си е.... си е... абе не знам какво е, ама е много за критика.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.11.11 23:17



В някои части на Б-я се готви без застройка

)))Аз докато не проимах мацка от такъв район на Б-я в който това е традицията , въобще никога не бях ял подобна супа, например...)))

Tell me a Story....:)

Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Galeon]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 23:24



То някой супи изобщо се правят без застройка, ама хич да не знаеш, че съществува такова нещо - вече е много странно.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.11.11 23:27



Кое е странно?!? Странното е да не знаеш, че всяка етнографска област в Б-я си има своите особености, както кулинарни така и сексуални))))

Tell me a Story....:)


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Galeon]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано23.11.11 00:08



Най-странно е да мислиш, че някой е тъп, щото животът не го е сблъскал със застройка на супа.



..rude & not ginger...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.11.11 13:37



Миличкият, колко простодушен отговор...

А понякога това си е доказателство не просто за непретенциозна всеядност, а наистина за най- чиста обич.

Готино.




Тема А е толкова простонови [re: Stefan Pan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано23.11.11 14:47



Ехх, к`ъф младеж! Ако бях жена, с лупа щях да ги търся такива...


Ама нали сте будали, само се оплаквате...

Редактирано от ЛAMБИ на 23.11.11 14:47.



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано23.11.11 21:54



определено ме разсмя





Тема Re:нови [re: Kapинka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.11.11 21:16



Аз мога да готвя, но не го правя с ентусиазъм. Мъжът ми може да готви и то с ентусиазъм. Така че аз готвя веднъж-два пъти седмично, а той останалото време. Няма принуда, няма нищо - и двамата сме доволни от баланса.

Е, аз правя закуската, тъй като ставам по-рано, закусваме заедно и аз излизам преди него, но това не го броя за "готвене".
Иначе домашните задължения сме си ги разделили и обикновено няма нужда от напомняне - всеки си знае отговорностите.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: PipilotaV.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:26



Ти знаеш ли какво е да ядеш буламачите на любимата. От това по-голяма демонстрация на обич и жертвоготовност - здраве му кажи.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Kapинka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:27



Готвене, готвене и пак готвене!



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:28



Ма торбата с горска пръст от Източния дял на Средните Родопи ни мойш си я носи сама до вкъщи.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А е толкова простонови [re: ЛAMБИ]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:29



Ае заеби, ти срещал ли си жена, която знае какво иска? Аз не съм.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: neverojatna]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:33




Хм... Не е смешно. Хич даже. На фона на всичките ви претенции, като добавиш и това, положението става нараво сървайвърско.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.11.11 09:05



Аз не знам, но искрено съчувствам на жертвите на такъв кулинарен произвол и се възхищавам на силните им чувства.



Но пък в такава ситуация има и друг възможен вариант, ако се държи на качество у дома- мъжът изземва гастрономичските правомощия от бездарната си половинка и й показва чудеса в кухнята.




Тема Re: А е толкова простонови [re: Stefan Pan]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано25.11.11 10:02



ейчш!!!! (замахване с пръст назидателно)





Тема Така е!нови [re: Stefan Pan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано25.11.11 14:34



Кво толкова!? Да се оправя с домакинството се иска само от нея.



Като са толкова отворени, що не вземат да попаднат на някой хубостник (като мене, например), да изебе всичко що мърда околовръст, кьорав лев да не донесе у къщи, пък и малко да я поступва...



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано25.11.11 17:26



Ако нямам книжка, ясно. Ако имам книжка, ама льольото взима семейната кола и се прибира, когато обектът е затворен вече - няма как да стане.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Така е!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.11.11 07:02



Като са толкова отворени, що не вземат да попаднат на някой хубостник (като мене, например), да изебе всичко що мърда околовръст, кьорав лев да не донесе у къщи, пък и малко да я поступва... А защо въобще при такава алтернатива трябва да има мъжко присъствие вкъщи?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Melany99]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.11.11 07:36



че петна от плодове се чистят с лимонтозу Първо прочетох "петна от подове" и се зачудих колко ли лимонтозу ще отиде за почистването на един под. После видях, че е "плодове" и взех да се чудя какви петна махаш от самите плодове. Накрая загрях, че става дума за петна, причинени от плодове. И в трите случая обаче, не си представям да хвана да търкам с каквото и да било- ако се изперат, изперат. Нямам време да се занимавам с глупости.

Пък супата аз я обичам повече без застройка, нищо че знам, че може и със застройка, та и това незнание не ми се вижда кощунствено.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 26.11.11 07:37.



Тема Re: Така е!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано26.11.11 10:32



това малко като контраотговорът на моята родителка, като се опита да си вдигне дневните (парите, които на ден и давам, защото гледа малкия) и ме нападна с това "И баща му не те взе тебе за жена, защото си проклетница!", а аз и викам "Ама ако ме беше взел, сега с "тюфлека" щяхте да се карате за тези пари - кой каква част да вземе - така че мълчи и харчи самосиндикално - тебе ХХХ ти не требе, щеше да ти намали дохода"

(това за тюфлека ми дойде на ум от любимите ми "Пълна лудница" ...) .... Интереснто е че родителката се кротна, замисли се и така проведохме първата защита на семейният бюджет тип "Дянков не дава, неговата мама ..."


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 11:38



Е, как - топла пилешка супичка със застройка е класика.

То не е само застройката, ами и да внимаваш да не се пресече, но това не е трудно, стига да знаеш какво да НЕ правиш.
Хм, хм, ще взема да спретна една пилешка супичка утре, че днес съм го писала мързелив ден.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.11.11 14:13



Офф, може ли да кажеш поне какво е това застройка, че ме хвана любопитството?

Нещо като панировка с яйца ли? Сериозно питам.
Иначе по принцип не ям супи, та... още по-малко правя такива.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.11.11 14:13.



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Aз бяx]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.11.11 14:19



Изпадаш в подробности. Радвай се, че ти яде манджите и кротувай.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А е толкова простонови [re: Kapинka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.11.11 14:20



Кво




------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Така е!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.11.11 14:21



А така - да се усети, че има мъж в къщата.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Така е!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.11.11 14:24



Е как, нали ако не те поступва, значи не те обича.



Иначе сериозно - една приятелка разправяше, че идеала й за мъж бил нещо като тип "италиански мафиот" - чука ку...те, но винаги се връща при нея.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.11.11 14:26



Да ве - овалваш супата в брашно, след това я прекарваш през яйчна баня и запържаш. Или обратното беше?





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: Stefan Pan]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.11.11 14:34



Еми нали е нещо, което може да се пресече, както пише по-горе. Значи моята логика - или яйца или прясно мляко. Но какво ще прави прясно мляко в пилешка супа? По-вероятно да я разстрои, отколкото застрои. Си мисля аз.



Може и с пунш?

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.11.11 14:35.



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.11.11 14:37



Разбито яйчице с мъничко лимонена киселина и хладка водичка, за да не се пресече яйцето. И в застройката постепенно изсипваш и мъничко от супата със същата цел. Като за пилешка супа, такава застройка е е напълно достатъчна... Някои слагат и кисело мляко към яйцето, аз предпочитам без, но въпрос на вкус.






Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.11.11 14:43



Ахахахахахахаххахахаха ама аз почти съм познала

хеппи хеппи ми

Мерси!

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.11.11 14:43.



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 14:46



Пипилота го е написала добре. И аз не слагам кисело мляко, а само жълтък с мъничко лимонена киселина. Аз не добавям хладка вода, а малко от "водата" на супата, но не много наведнъж, за да не стане точно пресичането (заради голямата разлика в температурите на двете течности). Горе-долу за една средно голяма тенджера със супа слагам 2 супени лъжици от "водата" на супата в разбитите жълтък с лимонена киселина като бъркам постоянно. Горещата "вода" от супата "затопля" разбития жълтък.
Не че това е единствената възможна рецепта, но поне аз така я правя и ми харесва резултата.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.11.11 14:46



Щот' си умно Ху.






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.11.11 14:47



Да, само с жълтък рискът от пресичане е минимизиран.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано26.11.11 19:29



Одеве ме целуна музата и спретнах една крем-супичка от червена леща, без застройка, малко сметана вътре, и заспа.





Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано26.11.11 19:36



ееееее, ти пък съвсем.....
Застройката е смес от яйце, кисело мляко и малко брашно.


Обикновено се пресича и става на парцали в супата, ако те интересува, ето ти рецепта за варена застройка, която не се пресича:

В тенджерка разбиваш 1 яйце, 1 с.л. брашно и 1 ч.ч. кисело мляко. Загрява се на котлон, бърка се непрекъснато, докато се сгъсти - както се прави крем. Когато се сгъсти, се налива от супата в застройката, вари се около 1-2 мин. и се излива в готовата супа. Разбърква се и е готово.




Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 20:57



Ти пък предложи някаква суперсложна рецепта.

Един жълтък и малко "водичка" от супата без варене, без парцалчета, просто застройка.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано26.11.11 21:11



Всичко очаквах, но не и че малкото ми парче проза ще се превърне в увод към готварска книга.



Моем да кòпам. Моем и да не кòпам.

Тема Re:нови [re: aдмиpaл]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 22:49



Как да не очакваш всяка тема да мине през фазата "готварство" в този клуб?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано27.11.11 09:42



Аз най-много я обичам от пликче.

Не знам дали се брои за застроена.



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано27.11.11 09:48



Аз понеже не обичам много яйца, та... за мен по-добре само кисело мляко.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано27.11.11 13:45



Изобщо не е сложна, отнема 5 минути. Но не обичам много-много яйца и я правя рядко, слагам си само малко кисело мляко на дъното на купичката и пак става.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.11 13:58



С уговорката, че, разбира се, всичко е въпрос на вкус, но все пак застройки само с кисело мляко по принцип са по- подходящи за някои зеленчукови супи (примерно спаначена), шкембе- чорба и т.н., отколкото за пилешка, която е класика с яйчева застройка. Е, може и без застройка, особено във варианта с печено пиле, т.е. "саламура"... Ама..., на който както...



П.П. Адмирале, темата ти хептен се отплесна по посока на кулинарията. Или може би "пилешка супа за душата".




Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано27.11.11 15:08



Разбира се, че е въпрос на вкус, аз не налагам мнение. Но по принцип яйца не ям и не купувам даже за застройка, а и сега съм на вълна кремсупи, които не застройвам.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано27.11.11 21:26



Картофена крем-супа с крутони ... ммм, и аз съм на такава вълна.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано27.11.11 22:25



Аз правих крем-супа от червена леща с кокосово мляко и сметана. И крутони, разбира се.





Тема Re: Така е!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.11.11 09:57



А защо въобще при такава алтернатива трябва да има мъжко присъствие вкъщи? Е, как защо!? Че къде сте видели къща без мАж!? Маж си требе!!!



Значи, такива приказки се оправят со бой и сухи дръва!

лигавя се ...



Тема Re: Така е!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано28.11.11 10:00



Ламби, има и такива къщи.
Къщи, подредени и стъкнати от жени, добри жени, които са готови да обичат, но...мъжът не се спира пред техния праг.
Защо?
Кой да ти каже.

Животът.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re: Така е!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.11.11 11:01



Само сухите дръва не разбрах защо са.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Ъъъ...!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.11.11 15:20



Грешка на езика ... "...мокри дръва".


Така вече не се нуждае от пояснения

Редактирано от ЛAMБИ на 28.11.11 17:35.



Тема Щот са грозни!нови [re: Poзмapия]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.11.11 17:32



Пък убавите проклети...


Ма те и грозните к`ат им обърнеш повечко Фнимание и си повЕрват и си показват рогцата... Така че и къщите от твоят пример търпят развитие.

Стига бе, давай го по-весело! То е ясно, че каквото и да кажем тука, пак ще стане, каквото има да става...

Редактирано от ЛAMБИ на 28.11.11 17:34.



Тема "Да видиш, че мъж командва тука!"нови [re: Stefan Pan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.11.11 17:39



Виц:
Подгонила Пена Вуте и той се скрил под леглото. Ръчка тя отдолу с точилката и крещи:
- Излизай! Излизай, че ти счупих главицата!!!
- Няма! Няма да изляза, да видиш, че мъж командва в тази къща!





Тема Re: Щот са грозни!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.11.11 17:42



Да, бе. Това че хубостта върви ръка за ръка с проклетията пък е такова брадясало и тъпо клише, че няма накъде.






Тема Re: Щот са грозни!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано28.11.11 17:59



Ся к`во? Зъбиш се, да минеш за убава ли?



Споко, говори благо, ние знаем, че си лична убавица.



Тема Re: Щот са грозни!нови [re: PipilotaV.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.11.11 19:12



В атакъв случай... ти проклета ли си или хубава?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Да видиш, че мъж командва тука!"нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.11.11 19:15



Трай бе. Са кат ни напъплят, нема излизане.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Щот са грозни!нови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.11.11 20:09



"Само това, че вашата реклама изглежда добре, не ви гарантира, че ще я гледат"- казва един мъдър специалист в областта на рекламата.






Тема Re:хубостта върви ръка за ръка с проклетията нови [re: PipilotaV.]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано28.11.11 22:47



Не е верно, аз съм ем грозен, ем прОклет.

Редактирано от aдмиpaл на 28.11.11 22:50.



Тема Re: Щот са грозни!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано29.11.11 09:01



В моя случай, съм хубава и добра. Което автоматично води до глупост от моя страна. Досега ми беше проблем. Но откакто съм майка, знаеш ли, не ви ебавам мъжете за нищо (в личен план). Има да се облизвате покрай мен. Живейте си с пеньоарените си женички и празноглави овчеочки.


Давай го по-весело

. Нали не ти е трудно, м?

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Редактирано от Poзмapия на 29.11.11 09:03.



Тема Poзмapия, ...нови [re: Poзмapия]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.11.11 10:04



... приеми го по-леко, напрегната звучиш.



"Давай го по-весело. Нали не ти е трудно, м?" - Ето! Сама си го написала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.