Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 18.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.11.11 14:47



Да, само с жълтък рискът от пресичане е минимизиран.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано26.11.11 19:29



Одеве ме целуна музата и спретнах една крем-супичка от червена леща, без застройка, малко сметана вътре, и заспа.





Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано26.11.11 19:36



ееееее, ти пък съвсем.....
Застройката е смес от яйце, кисело мляко и малко брашно.


Обикновено се пресича и става на парцали в супата, ако те интересува, ето ти рецепта за варена застройка, която не се пресича:

В тенджерка разбиваш 1 яйце, 1 с.л. брашно и 1 ч.ч. кисело мляко. Загрява се на котлон, бърка се непрекъснато, докато се сгъсти - както се прави крем. Когато се сгъсти, се налива от супата в застройката, вари се около 1-2 мин. и се излива в готовата супа. Разбърква се и е готово.




Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 20:57



Ти пък предложи някаква суперсложна рецепта.

Един жълтък и малко "водичка" от супата без варене, без парцалчета, просто застройка.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано26.11.11 21:11



Всичко очаквах, но не и че малкото ми парче проза ще се превърне в увод към готварска книга.



Моем да кòпам. Моем и да не кòпам.

Тема Re:нови [re: aдмиpaл]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 22:49



Как да не очакваш всяка тема да мине през фазата "готварство" в този клуб?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано27.11.11 09:42



Аз най-много я обичам от пликче.

Не знам дали се брои за застроена.



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано27.11.11 09:48



Аз понеже не обичам много яйца, та... за мен по-добре само кисело мляко.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано27.11.11 13:45



Изобщо не е сложна, отнема 5 минути. Но не обичам много-много яйца и я правя рядко, слагам си само малко кисело мляко на дъното на купичката и пак става.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.11 13:58



С уговорката, че, разбира се, всичко е въпрос на вкус, но все пак застройки само с кисело мляко по принцип са по- подходящи за някои зеленчукови супи (примерно спаначена), шкембе- чорба и т.н., отколкото за пилешка, която е класика с яйчева застройка. Е, може и без застройка, особено във варианта с печено пиле, т.е. "саламура"... Ама..., на който както...



П.П. Адмирале, темата ти хептен се отплесна по посока на кулинарията. Или може би "пилешка супа за душата".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.