Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: neverojatna]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.11.11 00:33




Хм... Не е смешно. Хич даже. На фона на всичките ви претенции, като добавиш и това, положението става нараво сървайвърско.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.11.11 09:05



Аз не знам, но искрено съчувствам на жертвите на такъв кулинарен произвол и се възхищавам на силните им чувства.



Но пък в такава ситуация има и друг възможен вариант, ако се държи на качество у дома- мъжът изземва гастрономичските правомощия от бездарната си половинка и й показва чудеса в кухнята.




Тема Re: А е толкова простонови [re: Stefan Pan]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано25.11.11 10:02



ейчш!!!! (замахване с пръст назидателно)





Тема Така е!нови [re: Stefan Pan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано25.11.11 14:34



Кво толкова!? Да се оправя с домакинството се иска само от нея.



Като са толкова отворени, що не вземат да попаднат на някой хубостник (като мене, например), да изебе всичко що мърда околовръст, кьорав лев да не донесе у къщи, пък и малко да я поступва...



Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Stefan Pan]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано25.11.11 17:26



Ако нямам книжка, ясно. Ако имам книжка, ама льольото взима семейната кола и се прибира, когато обектът е затворен вече - няма как да стане.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Така е!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.11.11 07:02



Като са толкова отворени, що не вземат да попаднат на някой хубостник (като мене, например), да изебе всичко що мърда околовръст, кьорав лев да не донесе у къщи, пък и малко да я поступва... А защо въобще при такава алтернатива трябва да има мъжко присъствие вкъщи?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ям всичко, което сготвишнови [re: Melany99]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.11.11 07:36



че петна от плодове се чистят с лимонтозу Първо прочетох "петна от подове" и се зачудих колко ли лимонтозу ще отиде за почистването на един под. После видях, че е "плодове" и взех да се чудя какви петна махаш от самите плодове. Накрая загрях, че става дума за петна, причинени от плодове. И в трите случая обаче, не си представям да хвана да търкам с каквото и да било- ако се изперат, изперат. Нямам време да се занимавам с глупости.

Пък супата аз я обичам повече без застройка, нищо че знам, че може и със застройка, та и това незнание не ми се вижда кощунствено.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 26.11.11 07:37.



Тема Re: Така е!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано26.11.11 10:32



това малко като контраотговорът на моята родителка, като се опита да си вдигне дневните (парите, които на ден и давам, защото гледа малкия) и ме нападна с това "И баща му не те взе тебе за жена, защото си проклетница!", а аз и викам "Ама ако ме беше взел, сега с "тюфлека" щяхте да се карате за тези пари - кой каква част да вземе - така че мълчи и харчи самосиндикално - тебе ХХХ ти не требе, щеше да ти намали дохода"

(това за тюфлека ми дойде на ум от любимите ми "Пълна лудница" ...) .... Интереснто е че родителката се кротна, замисли се и така проведохме първата защита на семейният бюджет тип "Дянков не дава, неговата мама ..."


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.11.11 11:38



Е, как - топла пилешка супичка със застройка е класика.

То не е само застройката, ами и да внимаваш да не се пресече, но това не е трудно, стига да знаеш какво да НЕ правиш.
Хм, хм, ще взема да спретна една пилешка супичка утре, че днес съм го писала мързелив ден.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.11.11 14:13



Офф, може ли да кажеш поне какво е това застройка, че ме хвана любопитството?

Нещо като панировка с яйца ли? Сериозно питам.
Иначе по принцип не ям супи, та... още по-малко правя такива.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.11.11 14:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.