Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:12



Естествено, че ме жегва, ама повече ме жегва, когато някой започне да ме кълне и заплашва, защото съм казала, че хората не поемат отговорност за действията си.
Съберете се и протестирайте. След някой друг месец някоя циганка ще роди в 5я месец и пак някой ще се възползва от физическата невъзможност да оживее такова бебе и да издига лозунги.

За младите родилки нямам какво да кажа, Миро. Сигурна съм, че ще се накефиш от тоя факт и ще развиеш тезата, че няма как да съм права за другото, щом за младите родилки нямам какво да кажа.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.11.11 22:15



Тази тема много ме притеснява мен, да си призная - дано последните събития да се повлияли благотворно и доведат до по - голяма прецизност, по - отговорно отношение и да има все пак някакви резултати практически след медийното брожение около тези случаи.
Но, освен да си стискам палците и да се надявам, че няма да съм чак такъв карък, за съжаление друго към момента не мога да направя. Късмет просто.
Не зная какво общо има манталитета, за който се споменава по - горе, но лично за себе си - просто се надявам всичко да мине добре.
Дали ще е Шейново или МД, или другаде..няма гаранции, Божа работа.
Това е като с бабините приказки дали да си купим дрешки преди или след карто родим..чунким, ако има нещо да става, то това, че не съм закупила ританки и камизолки..ще го предотврати/активира.
Понякога и най - добрите специалисти бъркат, понякога има анатомични особености и хората не могат нищо да направят, дори и да искат. Трудно е да кажеш къде е истината точно, особено, ако си лично засегнат. Всеки случай е частен.



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Mиpa_M]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:16



След скобите чети. Възрастта не че не е нормална, не е нормално да не очакваш, че може да се случи нещо. Аз не вярвам, че лекари ей-така, нарочно оставят който и да е съвсем на самотек, колкото и да убеждава авторът.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:19



защото не си имала контракции и не си била пред раждане и доктор да ти каже аре махай се имаш време, и още много неща бих казала, а млъкни че си смешна много вече, не си мисли че си много готина щото си срещу всички, просто си смешна вече!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 22:20



В нашият век това няма значение, самите лекари са поели отговорност, че няма проблем да се ражда до 45 годишна възраст. Това е според СЗО.

domino dancing


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:32



Ами кажи ги, де. Докторът като тебе е виждал стотици. От това, което каза, не изглеждаш ти правата.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.11.11 22:32




И какво според теб точно е редно да направим, м?
Ето, на мен ми предстои след много малко време да скоча в Шейново, именно след тези зачестили случки..и?
Освен да цъкам с език и да се моля - верно какво друго да направя, имаш ли идея?
Да сменя болницата?А кой ми гарантира, че другаде няма да е по - зле, такива случки има навсякъде..да си платя - мче кой казва, че точно на мен няма да ми спре сърцето въпреки това, щото Дядо Боже така е преценил, да не си платя, ами да вметна, че долу ме чакат всичките национални телевизии ли що ли..айде да видим какво може реално да направи човек, освен да се моли?
Ти какво би направила като бъдеща родилка примерно..за твое успокоение и за да покажеш гражданска съвест и същевременно да си гарантираш, доколкото може, безпроблемно протичане на събитията?



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 22:32



Във всяка професия има лоши кадри, добре е лошите да се наказват, когато има доказателства. Не е толкова заради наказанието, а за да може да се запази авторитета на професията. Но в България няма практика да се наказват лекари, това не е ок, мършата трябва да се отделя от стадато!

domino dancing


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:35



Ами освен че си много смешна, и много голяма комплексарка, друго не знам кво хахахахахахах Абе ти верваш ли кво говориш??? и З наеш ли къб неземен плазмодии и цървул си , а хаххаха ле леее не е добре да си толкова зле!!!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: loverrock]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:37



Ами нека се отдели! Кой ще я отдели и по какви критерии? Лекар, който е изродил 150 бебета, трябва да си замине от раз, защото 151-вото не е оживяло и вестниците са гръмнали "КАКВА ТРАГЕДИЯ".

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.