Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 22:50



Со-Цио-Пат-КА!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:50



тцъ, тази е само Патка





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 22:53



Много лесно се доказва, други лекари дават показания и готово. У нас всички се защитават един друг, това е помията. Не обичам лекарите в България, за това и не ходя на лекар.

domino dancing


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:54



Няма да се засрамя. Аз в такива случаи си плащам. Ако не ти харесва как те пращат, защото не си в техен район, потърси нормативните документи и ако в тези документи НЕ ПИШЕ, че могат да те отпратят, иди ги осъди. Мързи ли те, че не си го направила? Или не си сигурна, че правото ще е на твоя страна? Аз залагам на второто.
Ама наистина тука всичките сте много бойни, а пред лекарите всеки мълчи. И пак до темата за парите опряхме, сега със сигурност някой ще каже как циганите все безплатно се лекували - ама циганите викат, крещят и изобщо правят всичко, което иначе се води "циганска му работа" и пак си изкрънкват и прегледи, и лекарства, и всичко.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: loverrock]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:58



Обясни ми в тези две ситуации:
Лекарите са работили в екип, когато е станал фалът
Лекарите са били дежурни в различно време

как точно ще се дадат показания? В първия случай ще се почне "той е виновен, аз съм невинен", няма доказване. Във втория случай трябва боб да хвърлят, за да разберат какво е станало в смяната на другия и така да дават показания.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.11.11 23:01



Нали си има аутопсия и предписано лечение. И има и други свидетели. Не е само лекарят и пациентът изолирани. Вика се комисия и тя разглежда случая.

..rude & not ginger...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 23:06



Раждането у нас е нещо сложно, аз не знам защо. Какви са тези екипи, какъв е този цирк? Виждала ли сте как раждат жените в други държави?

domino dancing


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 23:09



абсолютно си извън материята, нямаш и грам представа за това, и пак се пънеш. Малко ти е да ти се строши тиквата, трябва да те разпорят като прасе в гинекологията и да те пуснат да се оправяш със съд, и както си го пожелаваш! Но! нали знаеш, Внимавай какво си пожелаваш!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 23:13



Не те знам какво точно ти се е случило, но не ти дава право да психясваш на мой гръб. Озапти се, че току-виж някоя майка се замислила, че не иска такъв като теб да я представлява.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.11.11 23:14



Просто нямам думи от тая тема!

Tell me a Story....:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.