Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 22:38



Защо се дразниш? Тя е като повечето хора научени да вярват сляпо на авторитети, без да мислят, и без адвокат



domino dancing

Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: impulce]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:39



аз бих отишла в Шейново, но аз имам вътрешен човек, имам снаха, която роди без никой да разбере, и сега да е жива и здрава моята п;еменничка е на почти 6 години, но знаеш ли колко не са като нас?? Много за съжаление, имам приятелка, ражда, в Окръжна болница, ма много ражда, 22 часа, умира бебето, що?? ЩШото не е платила! И аре да не си говорим за доктори, и за Шейново, щото много неща бих ти казала, но не искам



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:39



Ти не ме гледай мене, ходи протестирай срещу лошите лекари, като не искаш тук да споделиш. Мишка.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: loverrock]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:40



вдигна ми леко адреналина





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор loverrock ()
Публикувано22.11.11 22:43



Така е в целият модерен свят, нямаш право на грешки и слабост! Само в България не е така. В държава като Англия, ако се случи нещо такова, да умрат две жени в една болница ти е бедна фантазията какво ще стане с лекарите, целият борд на директорите ще ги направи на сос за палачинки!

domino dancing


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: loverrock]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:45



Ще повярвам, когато видя доказателствата, а не десетките форумни теми и фейсбук-групи, където уж стотици и хиляди се оплакват къде с основание, къде без, а накрая я се съберат 100 човека на протест, я не. И половината от тях отиват ей-така, да се каже, както на всеки друг протест. Аз няма да отида да плюя хора, за които не вярвам, че са виновни.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.11.11 22:46



Е, кажи де, що да не кажеш..нали за това е темата?
Аз не съм от тези с много чувствителните уши..

Ето, още една част от манталитета ни, ако ще говорим за това..за нашият "човек вътре".



Лошо няма, ама човек малко се обърква, всъщност - вътрешни хора ли да търси, да плаща ли, адвокатинът ли да си води, телевизията ли да резервира..или да покани Ники Кънчев да му държи ръката като една дула (виж за това не се бях сетила..)
С което искам да кажа, че имало е винаги и ще си има доктори..и доктори..аз съм попадала и на двата вида - един път разочарована, друг път приятно изненадана. Както се случи..късмет си е..и палци.



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:47



абе ти си много нагла, лекар ли си?? много се съмнявам, нямаш тяхното ниво!!
За лекари ли ше си говорим? Оставяме това че са убили бебе, не е само там, ами аз отивеам бутната от кола в пирогов, връщат ме, не бил моя район. отивам си счупено пръстче на крака, пак ме връщат щот не зм си кво си?? а аз плащам отивам със счъпена ръка, пак ме връщат, не бил моя район, акоп вика си платиш ше те оправим( все едно ше ме чукат ) яко пари на тая държава, всичко,. и ти идваш и ми се правиш на велика, аре чао!но сио за бой, дори и да си толкова проста колкото си мисля, пак.... жалка си и се засрами



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: loverrock]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 22:49



Но ако се докаже, че действително са виновни, нали? Да, ще ги разкатаят, докато доказват вина или невинност, но ако се докаже, че са невинни, те ще разкатаят после и роднините, и директорите.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 22:50



Във всяка професия има лоши кадри, добре е лошите да се наказват, когато има доказателства. Не е толкова заради наказанието, а за да може да се запази авторитета на професията. Но в България няма практика да се наказват лекари, това не е ок, мършата трябва да се отделя от стадато!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.