Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:17



Чакай малко, изместваш темата, говореше за жени които раждат на 35 и прочие тъпотии....не ставаше въпрос благодарение на кой си жива! ти къде живееш? Толкова тесногръд човек не съм срещала, и що мислиш че някой се засяга??? Това е абсурд, просто говориш невероятни тъпотии.
И знаеш ли, ако ти не си могла да родиш на 20 и на 35 са ти казали че не ставаш, си е твой проблем, всеки човек е индивидуален, вски има начин на мисле, начин на живот, и ти коя беше за да даваш определения какви са родилките на 35, 45 и 20??? А стегни се малко, дано нямаш деца, не ти го казвам с лошо, просто ще ги възпиташ лошо, и ще станат темерути като теб, а вече сте много!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Doctor Who]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:17



Ако наистина е така, просто нямам думи...




Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:19



и да допълня, изведнъж си промени статуса,а?? за кво плюеше и говореше и сега изведнъж, хоп!! на 360 градуса хахаха верно си жалка....



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Doctor Who]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 21:19



точно тва е истината до.. частната клиника - тази на Мазнейкови е убила 4 (четири) родилки за 2 години!!!
Шибаният отговор е, че "няма кой да плати 1-2 дни престой"!!!!! И това в 21и век в Европа!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: PipilotaV.]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 21:20



Пипилото, госпожицата по-горе ми заявява, че майка ми си е виновна, че е имала безпроблемна бременност и оперативно раждане, че и после, че съм била на системи месеци, щото съм тежала колкото една зелка. А в същото време в другите случаи са виновни лекарите. Какъв емоционален заряд. Дай да разстреляме тези лекари, дето спасяват хората.
Айде, плюйте. Наистина все друг трябва да ви е виновен.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:21



Ние българите сме стадо, квото ни кажат с това сме съгласни, ако не сме или сме преживяли нещо, стоим отстрани и цъкаме с език и се молим на нас да не се случи, такива сме бре, знам го! Манталитетааааа, трябва да го променим, ама не можем...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:24



Виж, тук сме достатъчно интелигентни люде, за да има нужда някой като теб напълно некомпетентно, брутално- цинично и безчувствено към човешката трагедия, да защитава едно съсловие, което само трябва да се оттърси от търгашите в храма си и което само е жертва на системата. Хора с твоя морал и изказ само биха направили лоша услуга на тези, които уж опитват да защитят.




Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 21:24



Не е точно така: нашите протести преди 10 дни са причината това убийство сега ВЪОБЩЕ да се разследва!
И затова съм писал тук, елате, за да има промяна! А тя ще я има!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 21:30



Не съм променила нищо. Говоря 2 неща и се опитвам да не се повтарям, но май има нужда.
Не искам да чета как хора се възползват от трагедията на други хора и събират история след история за ненормално протекли раждания и после да сложат на върха на всичко 2 смъртни случая и да кажат "лекарите са виновни", защото точно това правите в момента.
И не разбрах защо всички така наскачаха като казах, че нераждала жена на 35 има повече рискове по време на бременността си и при раждането. А как е в белите страни - както и да е, няма да промени анатомични и физиологични особености за 15-20 години, при положение, че са се градили с хилядолетия.
Това, че Мира реши, че се заяждам с нея, защото не била раждала още, си е нейн проблем.
Не се заяждам с никого, ама ми писна от тая овчедушна маса, която все е невинна, а все другите трябва да поемат отговорност вместо нея.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 21:35



Ами дано всичките тези дами да ти дойдат на протеста. Никоя от тях не спомена, че е била на такъв протест. Защо?

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.