Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 21:06



Аз се цензурирам, смятай какво ми иде да извикам!!! Позитивен викаш... нали за това сложих слогана "за повече щастливи майки в неделя"... И кво - убиха Надежда!!!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:08



Разбирам те, доколкото ми е възможно, но недей да хабиш сили за виртуални вампири които се хранят с твойта енергия, това искам да ти кажа





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.11.11 21:09



Тя не е виновна, че е такава.

..rude & not ginger...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:10



Такава свещена простотия си написала, че даже няма и да я коментирам. А за останалото явно е въпрос на някаква форма на емоционална инвалидност, извини ме...

Апропо, не съм чела всичко по темата, но тази жена има и друго дете, което вече е сираче, а да се ражда на тази възраст, общо взето, е практика в цивилизования свят, за добро или лошо... В случая, не мога да гадая и не съм специалист, но може би най- лошото би било предотвратимо, ако родилката поне беше под наблюдение, след като е имала родилни болки от предишния ден...


Редактирано от PipilotaV. на 22.11.11 21:19.



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:12



Ти не критикуваш, ти пишеш хладнокръвно и безчувствено по теми, които нямаш капацитет и да разбираш, явно.




Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 21:12



Що, не ти харесва какво говоря ли? Аз благодарение на лекари съм жива, както и майка ми, и брат ми, и леля ми (дето изкара извънматочна бременност и добре, че я хванаха навреме) и детето на същата тая леля (което пък можеше и да го няма). Лекарите помогнаха на една колежка да не си изтърве бебето, а после разбрах, че и на друга, да оживее, след като нейното дете не е. Втората, между другото, е родила на 40. Не съм я чула да се е оплакала от друго, освен че първите няколко дена не й давали да си види детето.

Айде спрете малко да се засягате адски от това, което пиша, и ми обяснете защо вечно лекарите трябва да са виновни? После аз съм била психопатка... каза стадото, дето едната му представителка ми обяснява, че още нямала деца, а другия ме кълне.

Дано като се наканите, да го направите с всичкия си акъл, а не по бързата процедура и "избор". Искрено ви пожелавам да е наред всичко, за разлика от някои от вас.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 21:14



Храни се с... това показва колко психари има наоколо!
Най-лошото е, че тоталния, дестилиран цинизъм е там, където трябва да е царството на хуманността: в родилните отделения! Помните ли записа от СРСта в Г Оряховица?
И какво правим - стоим, съжаляваме, поднасяме съболезнования: днес на мен, утре на близките на Деяна, после - Надежда... КАКВО ПРАВИМ? Седим, отбелязваме и съжаляваме... докато на вас се случи ли??? Или докато има България? Щото скоро няма да я има... турците 5 века не са могли... сега за има-няма 30-40 години лекарите ще го свършат!!!!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:15



Рядко съм толкова отвратена да чета нечии мнения, изказани с такава убеденост, на която обикновено единствено или пълните идиоти, или пълните глупаци са способни. Много рядко и обиждам някого и реално, и виртуално, но теб ще си спестя повече да те чета.

Потресаваща, вопиюща некомпетентност и идиотия...




Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: PipilotaV.]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.11.11 21:16



Не са я взели под наблюдение, защото са се опасявали, ако се отложи раждането, че никой няма да им плати престоя, тъй като клиничната пътека бла бла.... Ако си е била платила за екип, сигурно са щели да я държат под око.
Обаче според мен по-добре от да се плаща избор екип е направо в частна клиника.

..rude & not ginger...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.11.11 21:17



+1.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.