Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.11.11 20:54



Аха, сигурно щото имам излишно време.





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Mиpa_M]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 20:55



Оползотвори го с нещо по интересно





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Mиpa_M]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 20:56



Е, не, не го видях това. Гледах само линка непосредствено в темата.

Как ми наскачахте всички, много ли се засегнахте?

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 20:57



Не че нещо, но ако те видя на улицата ще ти счупа тиквата с най-голяма кеф, психопат смотан!
А, и да знаеш, че ти пожелавам да ти се случи всичко, което си го написал, изрод!





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:00



хей хей....махни това което си написал, знам какво ти се е случило, не знам как го преживяваш, но мислиш ли че като говориш така с някой , дори и непознат ще ти олекне? Недей така, представям си какво преживявате, да, само си представям, не знам, но недей така, трябва да си силен и позитивен, опитай, колкото и да ти е трудно





Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано22.11.11 21:00



Жена съм. Сигурно сега ще съм още по-голяма психопатка, като казвам, че на тия години жените гледат първо да си направят бебето, на никоя не й пука особено, че е много по-рисковано, отколкото, ако го роди на 25. Ама нали все някой виновен трябва да има. И аман от вас, да ви кажа. До одеве се обясняваше как може да се пише "бебенца", сега сакън да не ви разкритикуват. Утре ще се приберете след преглед в болницата и ще писнете във форума какво са ви казали лекарите. Ама наистина - аман.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.11.11 21:00



Няма с какво да ни зесегнеш.

Смешна си.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано22.11.11 21:01



Не знаеш ли, че хората имат нещо, наречено емоции? Това, че при теб липсва, значи, че ще трябва да се учиш как да реагираш, така че да не заподозрат околните, ако искаш да водиш нормален живот сред хора.

..rude & not ginger...



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано22.11.11 21:02



жалка си, много жалка, такива като теб будят само съжаление!!!! Но най лошото е че и си проста и живееш в 16 век!



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.11.11 21:05



Няма значение, ако те барна, ще ти счупя тиквата проста!!! Такива като тебе са душевни съратници на д-р Менгеле и не трябва да живеят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.