Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано27.11.11 08:23



Не съм мома и съм на 25. Коментирайте темата, не моите писания. Още някоя компетентна няма ли да се изкаже, че едно дете остава сираче - разбрах го веднага. Ти имаше ли проблем с раждането? А Мира... опс, чакай, тя не е раждала. А някоя от другите госпо'ици в темата?

Последно какво коментираме, протест против незнайно какво (за мен е незнайно какво, по-горе съм писала защо), коментираме това, че някоя от вас още не е раждала или коментираме, че аз пиша глупости, а чувствителните (а в други теми - чувствените) госпо'ици не могат да се наплачат.

Коментирайте си темата и конкретната лекарка. Толкова страници и половината ми обясняват колко съм глупава, защото не съм на вашето мнение. Благодаря за вниманието, но наистина няма нужда.

Голямото жълто пиле горе още не ми е отговорило на въпроса, но вече взе да се хили, все едно пише в ГЗС (тя още в началото вкара теми от ГЗС, де, не е чудно).

А.. протестът трябва да е минал. Посетихте ли го или решихте да се ограничите само с викане в темата ... по мен?

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Aз бяx]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано27.11.11 09:14



Еййй, на всеки пост - "Мира", макар че Мира отдавна не вижда смисъл да и отговаря. Толкова и е акълът на мис Моралистка, че нищо умно и относимо към спора не може да измисли.
Коментираме твоята простотия, че нямало как да има виновен лекар при умряла родилка на 35 години, която родилка на всичкото отгоре, "извинявай", дотогава нямала деца. Така, де, кой и е виновен, то на 35 години ражда ли се - ми нищо по-нормално няма от това, да умре, как пък щяло някой лекар да е сбъркал, дори въпрос не трябва да се поставя, ясна е работата. Ама ти вече обясни, че това, дето си го казала, не си го казала, обаче пък ти били криви другите (забележи - не един-двама, а всички други), например Мира.
Мен мама и другарката в детската градина са ме учили, че когато целият свят ти е крив, повредата обикновено е в твоя телевизор.

Редактирано от Mиpa_M на 27.11.11 09:26.



Тема Re:нови [re: Aз бяx]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано27.11.11 10:58



А ти от позицията на каква ще държиш сметка на хората на каква възраст да имат деца?

Когато на теб ти харесва или когато те искат? Тук средната възраст на национално ниво за раждане на първо дете при жените е 29 години и 8 месеца. По улиците виждам съвсем нормални хора. За рискова бременност се води, ако родилката е над 38-годишна възраст. Или тук лекари няма? Хайде, спести на читателите непремерените ти изказвания и остави хората сами да взимат решения за собствения си живот.

П.П. Моя много близка жена тук роди двете си деца на 33 и 35. И двете бременности бяха съвсем нормални, нормално безпроблемно раждане, децата са здрави и страшно умни за възрастта си. Не се вписват в "медицинските" ти познания, а? И в добавка, самата тя е лекар. Как да не знае, че не може да раждаш след 25?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 27.11.11 11:04.



Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: Mиpa_M]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.11.11 09:27



Не виждаш смисъл, защото нямаш какво да кажеш. Намери ли къде съм казала... онова? Хората ми цитираха какво съм казала, ти не можеш, много странно.

Мен пък мама и тати, и баба, и дядо, и учителките са ме учили да чета и да мисля, че не съм виновна, ако мисля нещо малко по-друго.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.

Редактирано от Aз бяx на 28.11.11 09:29.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.11.11 09:33



По-горе питах Голямото жълто пиле къде казвам, че не е нормално и не може да раждаш след 25. Кажи ми ти къде го казвам, щото тя няма да ми каже.

Аз пак ще си задам въпросчето - някоя от вас ходи ли на протеста, за който всъщност беше темата? Или ви беше по-ценно да се разпищите коя не била раждала и че бедната жена е оставила сираче (това, второто, го разбрах още първия път като го казахте, няма нужда да ми повтаряте). Може би ви се е видяло по-интелигентно и участващо само да си изкажете компетентното мнение за един частен случай, докато обвинявате мен, че съм казала нещо, което не съм.

И сега някой ако ме пита аз дали съм била на протест, мисля, че мога да кажа с пълно право, че е идиот или поне има нужда от нови цайси



***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.

Тема Re: За повече щастливи майки в Българиянови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано28.11.11 09:43



Явно или си стара ялова мома
Ей, ей, ей, какво ти става

?

Аз съм ялова стара мома и не се срамувам да живея!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ти?

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Няколко забележки като цяло.нови [re: TCNQ]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано28.11.11 11:26



Работата на парче в случая може да е по-вредна от колкото полезна.
Системата гние като цяло, няма как да се оправи само една част от нея.
Разбра ме и с тази дума, дори да не е най-подходяща.

Welcome to the real world!




Тема Re: Няколко забележки като цяло.нови [re: Kapинka]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано28.11.11 11:33



Бе то да спре с популизма и лъжите в материята, няма да е лошо... но няма да стане, не и без сериозен натиск и ясни предложения които да стигнат до поне 10 - 20% от масата.

Welcome to the real world!




Тема Re: Няколко забележки като цяло.нови [re: Mopфиyc]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.11.11 13:01



Не разбрах защо толкова малки проценти даваш?

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Няколко забележки като цяло.нови [re: Aз бяx]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.11.11 11:07



Защото това са границите над които започва някакво развитие.
В по-напреднали общества стигат и 5% ... при нас може би ще трябват 30%.
Вземи за пример пирамидата на Маслоу, идеално приложима е за разбиране на ситуацията.

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.