Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Аааа, не!нови [re: kikimor]  
Автор mama_russia-126430Модератор ()
Публикувано17.11.11 12:16



Сега остава да изкопча от теб тържествено обещание, е никога няма да даваш на детето си урина и тогава съвсем ще се успокоя.





Тема Re: Аааа, не!нови [re: mama_russia-126430]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано17.11.11 13:55



Ха ха, за сега нямам деца...... И не напирам да давам на никого, още по малко на деца......

Честно казано има много по лоши неща които могат да пробват....


И, моля те, не ме слагай до тези дето пият урина........ нищо общо нямам......

Питаха, споделих какво съм чул. и че съм чул, и толкоз - стига ме замеря с камъни........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.11 14:51



Хем не щеш химии, което е много похвално, хем и хомеопатии, хем и прости народни рецепти ти се видят сложни.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Аааа, не!нови [re: kikimor]  
Автор mama_russia-126430Модератор ()
Публикувано17.11.11 15:03



Не го приемай лично. Смятай, че имам просветителска мисия.





Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: chavdar4e]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано19.11.11 13:37



Щифтчетата от самия обелен кестен ли се правят или от кората ? Извинявай за тъпия въпрос но не те разбрах правилно .



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.11.11 19:04



От вътрешността, що да е тъп, явно аз не съм обяснила като хората





Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: chavdar4e]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано19.11.11 19:45



Чаве, да си изясня. Значи конския кестен, плодовете му, разрязваш ги и от вътрешността му си правиш едно клинче?



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: Фиши]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано20.11.11 17:59



Йес, мем, точно така


И пак ще кажа, каза ми го една древна баба, която го знае от още по-древна такава. Няма нито миризма, нито болка, нищо, но ..... действа страшно ефективно!



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: chavdar4e]  
Автор Taigun (женски вУк;)
Публикувано20.11.11 18:59



И пак ще кажа, каза ми го една древна баба, която го знае от още по-древна такава.

На мен пък моята древна Резерватска баба (Бог да я прости... колко отдавна беше!), "отчУвала" ме до първолашка възраст, ми слагаше стърготини от сух конски кестен в пълнежа на възглавницата, плюс сума билки лековити и треви ароматни

. Близо 5 години време "един сопол не съм потОчила", дет' се вика. Та, явно действа повече от ефективно!




Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано21.11.11 21:08



Долазих до нормален интернет!
До къде се докара със синузита? Сетих се да допълня нещо (и то защото каза, че си почнала противоалергичен препарат) - ако предполагаш, че е провокиран от алергия, може да намазваш леко ноздрите в самия край с обикновен вазелин или някакъв мазен крем. Това в пролетните месеци облекчава при мен алергичните ринити - не допуска навлизане на част от алергените.
За загряване може да се ползва и

. Стига да се продава там където си. Аз го ползвам когато ме втресе да си загрея краката. Мазала съм го и по челото и под очите. Малко се реве, щото е с доста силен аромат. Бяха ми донесли преди време и вариант спрей за нос, но свърши и вече нямам от него.

Забравих да допълня за промивките със сол - направи си разтвор с по-малко количество сол! Възможно е първия път да е било много голямо количествот. И водата трябва да е хладка към топла.

Редактирано от Kapинka на 21.11.11 21:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.