Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.11.11 22:01



Хехе, аз пък си имах едно прахче, забъркано от колега на татко, УНГ, който се интересуваше (тайно за соца!!!

) от народна медицина. Със сигурност имаше и кестен, но и други неща, които си заминаха, уви, с него. Слагах на ръката мноооооого мъничко и ... шмърках След малко започваше парене, кихавица и като текнееее....... Само то помагаше. А всяка късна есен ходех и по 10 дена на нагревки всякакви.... Плуването също ми помагаше. Но всичко до следващата зима и следващия безумен пристъп. И така с години
Само бабешкия кестен ми помогна!



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.11.11 22:15



мед в носа и стоиш на слънце докато не се разтопи и не го усетиш да слиза към гърлото ти ( истински мед)
или няколко капки от сок от корен на иглика- дивата иглика ( жълтата из Родопите)

ако и това не помогне операция няма как....



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: dymo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.11.11 22:20



за меда -ок...имам чист и захаросан и незахаросан...за слънцето няма как да го докараме обаче тия дни...студено е:))

Затова го вземам 3 пъти дневно по 1 супена лъжица за подсилване на имунитета, размесен със сок от лимон!...За това съм на 100%-ЗА!



Казах реални и достъпни съвети...не ми пиши за корени на иглики от Родопите и Божитрънчета от Централна Европа някакви

Не съм за операция...щуротии пишеш



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано15.11.11 23:45



Този ми го каза един стар лекар, на който му дожаля като видя на какъв хал съм. Та значи, намираш си добрия стар Aescuvasin, българско мазило за хемороиди с конски кестен, с една клечка за уши се намазваш колкото можеш по-дълбоко в носа и гледаш да стоиш близо до мивкатау защото след 3-4 минути като текне - няма спирка. След като синусите добре се опразнят, инхалация 3-4 минути над тенджера с вряща смрадлика и след това вече ако някой ти е дал някакви капки - слагаш на добре изчистени и дезинфекцирани синуси (обикновено виброцил). Опитах веднъж, на мен ми действа, но не успявам вече да намеря мазилото.



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 01:10



Я пробвай с двойна доза зелен чай преди лягане.
Не рипвай веднага, че нямало да можеш да спиш - спи се като бебе, щото подбрява и кръвоснабдяването на мозъка, което съчетано с релакса на съня е направо бомба.
Не рипвай и че щяло да ти подгони стомашно-чревния тракт. И това са митове, разпространявани от вас, жените, които купувате некви смески за отслабване, които съдържат и зелен чай.
Все пак да се наливаш преди лягане е малко глупаво, за това вода за една доза, но доза за две води - това имам предвид като двойна доза.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано16.11.11 08:00



По 3 - 4 капки урина във всяка ноздра. Знам че звучи гадно, но помага. Знам го от лекари.

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: kikimor]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано16.11.11 08:51



Благодаря за съвета, но за това трябва да съм в кома и някой да ми капне подобно нещо

...иначе откъм удобство за бързо намиране и подръчен материал е добре



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: били-янa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано16.11.11 08:57



От всичко казано за кестените се оказва, че просто трябва да питам в аптеката за нещо специално на тази основа... благодаря.

Обаче моят синузит има и алергична основа и снощи си взех и противоалергично ...спомних си преди години , когато бях с ужасна криза /стигнах и до скенер/ и даже щяха да ме приемат в ИСУЛ, мастита завеждаш отделението "Уши, нос, гърло" там каза, че прави последен опит със съчетание даже на 2 противоалергични под тяхно наблюдение, разбира се...и до 3 дни започнах да се оправям.

Та не е за подценяване и този вариант.



Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: Stefan Pan]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано16.11.11 08:59



Остава и да намеря качествен зелен чай, защото и голями фалшименти има.
Благодаря! Звучи много разумно и достъпно!





Тема Re: Давайте илачи за синузит, че си е... баш майката!нови [re: LlRA..]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано16.11.11 09:26



....единствено само нагрявки ще те спасят ...на синусите трява топло за да се разширят и секрета да изтече...ако няма и допълнително възпаление, но това трябва лекар да те види ...но внимавай,това не е шега работа,може до пункция да стигнеш ако не вземеш мерки ..и винаги ще имаш течение в ноздрите



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.