Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано08.11.11 11:01



...на определена възраст?

Въпросът е с намигване и е свързан с темата за кандидат-свекървите, които разпитват за предишните връзки.

Всеки казва "ако не си имал гаджета, значи нещо не ти е наред" - е, какво аджеба ще е това нещо?





Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Mиpa_M]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.11.11 11:25



Свекървата в случая няма за какво да се притеснява- тъкмо няма да изтощаваш отрочето с онези неприлични движения.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Mиpa_M]  
Автор БерезкаМодератор ()
Публикувано08.11.11 11:38



Темата ти може и да е с намигане, но аз ще ти отговоря сериозно. Ако на определена възраст не си имал връзки, значи наистина нещо не е наред. Защото природата е създала хората двуполови и връзката е нещо нормално.
Мисля, че наистина трябва да се търси помощ за отстраняване на проблемите. Може да са психически, може пък да са и физиологични - но каквито и да са, за пълноценен живот си трябва връзка с човек от другия пол.



Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Березка]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано08.11.11 12:19



Така, де, ама какво ще е то, беше въпросът. Ясно, че ако не са физиологични проблемите, ще са психологически.





Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Mиpa_M]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.11 12:46



Ами, най- различни неща може да не са му наред на някой, който в зряла възраст, най- общо казано, все още не е имал гадже:

- някакъв вид емоционален аутизъм
- нехаресан от никого (защо ли?)
- самодосатъчен и егоцентрично капсулиран в себе си
- поставил свръхвисока летва- капризен и имащ може би нереалистична оценка за себе си
- поставящ кариерата си пред човешките взаимоотношения
- толкова безличен, че все още не се е намерил някой, който да го отличи от "тълпата"
- толкова чепат характер, че плаши потенциалните кандидати
- нелюбопитен към живота и околните- апатичен, сексуално студен
- прекалено интровертен- темерут
- страхлив, неумеещ да поема отговорност и емоционален ангажимент

И... разни други варианти.






Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: PipilotaV.]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано08.11.11 13:28



Изчерпи темата май :)

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Mиpa_M]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.11.11 13:31



...нищо, има си хора за всичко ..и пак са щастливи и без връзки ...винаги може да си намериш и по -приятно изживяване на дните си от това да създадеш семейство и деца ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано08.11.11 13:32



Ми при мъжете обикновено проблемът е, че имат някакъв смешен и незрял мироглед, който ги кара да мислят, че да си хванеш гадже е като да поставиш олимпийски рекорд. Ха-ха-ха.



А, при жените доколкото съм забелязал, проблемът обикновено е, че дадената жена е някаква супер отчаяна и по този начин отблъсква мъжете.

Примерно сега се сещам, че преди имаше една жена, която беше по-голяма от мен някъде с около 5 години (мале как обичам такива) и беше много готина и красива, но също така беше и много негативна. Аз се виждах с нея на работното и място и исках да и направя някакъв комплимент и нещо да излезем на по кафе, ама то просто не става. Тя винаги е толкова нацупена и отегчена, че с нея нито може да се флиртува, нито може да се завърже някакъв свестен разговор. А, иначе съм 100% сигурен, че много ме харесва. Ама за съжаление е поставила бариера между себе си и мъжете.

------------------------------------------



Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: PipilotaV.]  
Автор Kpиcтинa (лети в облаците)
Публикувано08.11.11 13:45



Бих добавила и още:
- прекален егоист;
- прекалено самовглъбен в себе си;
- несклонен да прави компромиси;
- дребнав;
- кариерист, преследващ целите си;
- сприхав, затворен, непозитивен
и др.



Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни връзкинови [re: Джoaннa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.11 13:47



Без семейство и деца може, ама хептен без връзка...Егати жУвота.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.