Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: Mиpa_M]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано14.11.11 10:39



Абе нали отслабването и напъването да правиш каквото и да е пак е свързано с хормоните бре:))...това само с волята малко ми лекотее





Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни врнови [re: Mиpa_M]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.11.11 10:43



Е па да, защото иначе теоретично остава вероятността причината да се крие в сбор от случайности
възможности всякакви, но се гледат по големина




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни врнови [re: zaphod]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано14.11.11 12:07



Според мен е друга неговата позиция, и това е една от частите, в които съм съгласна с Ком.

"И като го намери - на другия целофанен човек - почват да му нашепват приятелски, че... абе - на тоя нещо му има сигурно."

Т.е. преувеличава се имането на нещо (ако го дефинираме така, че "нещо" да е всяка реализирала се причина да не си имал връзки, дори да не знаем коя е) и се смесва с другите възможни имания на неща. Което вреди. Вторият целофанен ще вземе да повярва, че му има нещо и това е лошо, и може би ще стане причина на него да му бъде лошо с първия целофанен, и изобщо - бе я аз да се пазя от такива, ще избяга от първия целофанен и на него ще му е кофти, а всъщност е бил съвсем безопасен и съвсем ОК за избягалия.

Колкото до блаженото неведение - там трябва да се вземат предвид две неща: колко е вероятно човекът и без твоето казване да разбере и какво ще загуби (колко ще се мъчи) от това, че е бил оставен в неведение. И понеже няма как да измериш кое е за предпочитане, няма и да престанат споровете по темата.

Пък по някой път даже и "ти можеш" може случайно да вземе да се окаже вярно, макар казващият го да не е имал разумни основания да вярва, а можещият и той да не е вярвал много, ама е решил да пробва само защото нищо не губи. Не че трябва да го повтаряме, докато не се изтърка до степен да няма смисъл, подобно на "как си" и "добре съм".



Тема Re:Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: LlRA..]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано14.11.11 12:09



Айде, за отслабването навсякъде обясняват за грелин, лептин и забравих кой, ама с кои хормони е свързано напъването?





Тема Re:Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: Mиpa_M]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано14.11.11 13:45



Ами ако човекът е депресиран /което пак е и на хормонална основа/, как да се напъне...нали там всичко му е объркано?
Един хипотироидизъм направо например ги прави толкова вяли и неинициативни...или неоткрит диабет, че и открит даже или сумати още хормонално зависими поведения...дети идея си нямаш, ч енещо се е разбъзикало.

Това за някои дето им се струва мързел, за други е болест...за съжаление





Тема Re: Какво не ти е наред,ако не си имал предишни врнови [re: Mиpa_M]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано14.11.11 18:55



По-скоро проблемът на двамата "целофанени" ще е, че и двамата нямат опит и всеки от тях ще има нужда от по-голяма активност на другия. Затова първите си връзки обикновено човек ги прави с по-опитен. Може и едновременно развитие, но по-трудно се случва след определена възраст и при дефинирани социални отношения. Няма да знаят хората какво да правят, понеже им липсва опит. И това ще им го прави по-сложно. А не някакви бъгове или слухове. Си мисля.

..rude & not ginger...



Тема Off - за хардуерното неравенствонови [re: zaphod]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано15.11.11 18:42



Зейфоде, я да те питам, кой е по-умен и способен според теб - негър мъж или бяла жена?


А дали всички мракобеси сте на едно и също мнение по въпроса?



Тема Re:Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: Mиpa_M]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано15.11.11 19:52



бе, да ти кажа - имам периоди, в които съм фаталист. Сега съм в такъв период и затова мисля, че туй, дето хората се заобичвали не е много вярно, ако е базирано на компромиси. Обичат се, обичат се, ама утре ако им падне някой по-близо до идеала ще си свалят гащите със скоростта на светлината.





Тема Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: Mиpa_M]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано15.11.11 19:57



това не е вярно. Т.е. - вярно е примерно до 30-тата, 35-тата година. След това даденостите минават на заден план и на преден идва поддръжката.





Тема Re:Re: Ето нещо по темата от Фейсбукнови [re: Koм]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано15.11.11 20:00



Абе, няма правила. Някои такива заобичвания изкарват и до гроб, и хората не са нещастни, не остават цял живот с усещането, че са направили компромис. А това е важното - да си относително щастлив.
И другото го има, естествено - както си се заобичал и си подкарал рутината и всекидневието, да ти мине пред погледа някой идеал.

Но казват, че подобно нещо може да се случи и след успокояването на първоначално голямата любов, т.е. не е до идеалите и заобичването.

Редактирано от Mиpa_M на 15.11.11 20:02.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.