Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 06.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: Galeon]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.11.11 09:04



Момичето очакваше поне на кафе да го поканиш


Недосетливец такъв



Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: Дeтpитyc]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано01.11.11 10:13



Бих пропуснала изискването за опит и бих подавала документи, независимо от всичко.
От една страна като знам как част от работодателите си избират персонала, на много места просто ей така са го записали. И от друга - ми ако те викнат на интевю? То си е чисто и просто упражнение да се явяваш на изпит. Особено, ако нямаш работа изобщо не ти пречи да го правиш. Пари няма да ти вземат.
Чета с голям интерес темата, но за съжаление не мога да дам абсолютно никакъва идея .... щото самата аз май имам нужда от подобни в момента. Само ще си открадна някоя и друга на твой гръб





Тема Re: Спокойнонови [re: Koм]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано01.11.11 10:17



нещо ми прозвуча неудачно сравнението между учител в България и учител в САЩ. Що ли ми се струва, че там не е чак на ръба на съществуването заплатата им.



Тема Re: Спокойнонови [re: Koм]  
Автор Лaмa ()
Публикувано01.11.11 10:34



коя жена ще търпи мъжа и да е идеалист, ам?

Жена идеалистка, коя





Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: Galeon]  
Автор Лaмa ()
Публикувано01.11.11 10:38



Aми да ти кажаааа.... това за четенето не съм съвсем съгласна. Капацитета се увеличава най-вече с работене и практически познания. Четенето, ако го правиш паралелно с практическото събиране на опит, е супер, особено ориентирано в правилната посока, а не генерирайки вселенски знания. Всичко, което не се упражнява, се забравя и все едно не си го чел.



Тема Re: Семейство "идеалисти":)нови [re: Лaмa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.11.11 10:41







Тема Re: Семейство "идеалисти":)нови [re: LlRA..]  
Автор Лaмa ()
Публикувано01.11.11 10:42



Е, кво, няма ли?





Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: Дeтpитyc]  
Автор Лaмa ()
Публикувано01.11.11 10:46



Не видях да си неграмотна, ама може аз да съм



Ако не те канят на интервюта, има ли кой да ти провери папката и да ти даде съвет за мотивационните писма? Ако в обкръжението ти хората нямат такъв опит, има според мен разни агенции, които предлагат такива услуги, мисля, че не са скъпи. Понякога е нещо много елементарно. В началото нямаме опит като подготвяме документи за кандидатстване, после става автоматично, ама за да се стигне до после...



Тема Re: Семейство "идеалисти":)нови [re: Лaмa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.11.11 10:47



Ами има...и понякога се замислям, че май хич не им е зле...

..нямат грижи, плащания...свободни хора



Тема Re: Семейство "идеалисти":)нови [re: LlRA..]  
Автор Лaмa ()
Публикувано01.11.11 10:51



Аха, важното е да са 100% идеалисти, а не такива проповядващи веганци и гузната съвест на обществото, щото стават изнервящи. Иначе точно тези, които си ги показала, много ме кефят - планинари, скромни, природни хора, според мен живота им е супер






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.