Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: mama_russia-126430]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано03.11.11 12:10



Не се впрягай, Зейфода пада леко гавраджия, не че няма истина в думите му; а освен това към некадърността спада явно и липсата на умения за водене на преговори, представяне и каквото там още е изброил.





Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: Mиpa_M]  
Автор mama_russia-126430Модератор ()
Публикувано03.11.11 12:26



Да де, но Детриус искаше да работи като учител. А за да те назначат точно в тази сфера, кадърността е последното важно нещо.
Надявам се поне лекарите в болниците, адвокатите, пилотите и другите служители, от които пряко зависи животът ни да се назначават по други критерии.



Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: zaphod]  
Автор Дтит (Всичкотрошачка)
Публикувано03.11.11 13:48



Знаеш ли кво, ТОЧНО в това положение съм. Първата си работа я почнах семейно, в семейния бизнес. Не ща да засягам никого, обаче нямам нищо против връзките, защото аз, лично аз се имам за достатъчно кадърна, за да се справя, ако ме спуснат. Естествено, внимавам къде ме спускат, а не да се пробвам за автомонтьор, защото съм имала шофьорска книжка от 2 месеца например.
После другата ми работа я почнах наистина на шега, да си запълня лятото между две години. Взех, че събрах пари. И вече 4та година работя това. Само че вече не съм студентка и зимата ми идва адски нанагорно да нямам какво да правя по цял ден. А лятото най-се кефя като стана сутрин в 7 и легна на другия ден в 2 на обяд. Ама наистина се кефя, не е сарказъм/ирония. Но тази работа ми натежава, когато вече я няма и трябва да чакам другата година.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: mama_russia-126430]  
Автор Дтит (Всичкотрошачка)
Публикувано03.11.11 13:51



Не е проблемът, че не са работили с мен. Та те почти не разговаряха с мен, докато им бях пред очите. И изведнъж ми се пръкват в скайпа? Е, оценявам, че компютърните им умения и логическото мислене са им подшушнали, че в скайп може да се търси и по имейл (от сиви-то ми), ама от кумова срама можеха и да се представят първия път. Аз да не съм ясновидка да знам кой точно ми пише "имаме тука едно текстче за превод"?

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: Дтит]  
Автор mama_russia-126430Модератор ()
Публикувано03.11.11 15:27



Опа, и твоят никнейм се скапа. Уф!



Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: mama_russia-126430]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано03.11.11 16:46



Да, че и втори път вече се случва, затова го смених.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Спокойнонови [re: Mиpa_M]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.11.11 22:13



а, да, вярно че жените сте луди на тема жилище, инстинкт кво да го правиш






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Спокойнонови [re: zaphod]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано03.11.11 22:30



А, да, а онея, които в програмисткия клуб се надцакват с жилища и ипотеки, освен с доходи и ягуари, да не са жени до един, или заради жените си го правят?


Вярно, мойте доходи са скромни, но и кредитчетата ми са по женски скромни.

Редактирано от Mиpa_M на 03.11.11 22:33.



Тема Re: Преквалификация (и пари пак)нови [re: mama_russia-126430]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.11.11 22:53



бачкал съм даскал една година, но това не го броя за бачкане, правех го докато се преквалифицирам и си намеря истинска работа. някои от колегите ми в момента преподават в университета като хоби, то си е приятно ако не трябва да се върши за препитание. вярно е че кадърността там няма голямо значение, но не сме крепостни, никой никого не кара да става даскал.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Спокойнонови [re: Mиpa_M]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.11.11 22:58



женени са да :)
пък и преувеличаваш, никой не се надцаква там с жилища и ипотеки, предпочитат метода "какви велики неща правя".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.