Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема А женското приятелство?  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано29.10.11 12:59



След женската солидарност, не може да не дойде редът и на приятелството.Още повече, че тази седмица ми минава под знака на кротки женски сбирки


Много се гордея с приятелства на 35 години (т.е от детството ми). Във всеки етап от живота си съм създала по някое. Все пак трябва да отбележа, че срещите ни в последните години са редки, но пълни с емоции, спомени. Интерисуваме се дори от родителите, братята и сестрите на партньорите ни

Всеки има своите преживявания и знам, че ще се намерят хора, които да отрекат съществуването на женското приятелство, но аз съм твърдо на позицията, че то съществува



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано29.10.11 14:17



Както Кумикото - така и теб подкрепям напълно. Има го и това чудо.

Моите не всички са наблизо, но съм щастлива, че ги има пък било то и някъде там.Времето и простронството не могат да пречат, когато иде реч за такова нещо. Не съм броила отколко години са, но въпреки това съм с усещането, че винаги са били до мен



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 29.10.11 14:22.



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано29.10.11 18:02



Чак 35-годишни приятелства нямам. Най-ранното женско такова датира от 9-ти клас. Няма да смятам колко години са, че може и да се уплаша. Но е повече от половината ми живот и от "демокрацията" по родните земи.
Категорично "да", има такова животно. Със своите плюсове и минуси. Ама за толкова години, дори и минусите стават плюсове.



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Kapинka]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано29.10.11 18:20



Кари, е как да имаш, като толкова години нямаш


По-минала вечер бях с 2 приятелки от по-скоро- 16 години. Сприятелихме се заради синовете ни. Те толкова обичаха да играят заедно след детската градина, та се започна с кафенца, гостувания, почивки, стигна се и до там да кръстим едно братче. Запазихме милите си отношения с годините, за разлика от синовете ни, които си намериха нови приятели.

Ти как си? Отърси ли се от преживяването?



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано29.10.11 18:42



Възстановявам се с помощна на любимия мъж и близките хора :-) Не съм толкова мъничка, Фиши ;-)



Обожавам женските събирания. Винаги са много колоритни и шумни. Аз събирах преди време така приятелки в къщи, обикновено за малко след работа ..... и почти винаги приключваха в малките часове.

Ама някой път ми става прекалено "ко-ко-ко-ко" :-)



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Kapинka]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано29.10.11 19:43



За твое здраве!





Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.10.11 21:58



Няма вечни приятелства- нито мъжки, нито женски.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано29.10.11 22:30



Ми не знам за женското приятелство, понеже не съм жена, но знам за мъжкото приятелство. То обикновено е доста силно. Аз имам един приятел от първи клас (сега съм на 21.5 години) и нашите отношения много се развиха във времето. В момента сме изключително коректни, честни и доверчиви един към друг.



------------------------------------------



Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Galeon ()
Публикувано29.10.11 22:43



Fragile, Fragile



Tell me a Story....:)

Тема Re: А женското приятелство?нови [re: Фиши]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано29.10.11 23:01



Има го. Две такива.
На 45 съм.
С приятелките ми се срещнахме когато бяхме ученички на 14 години.
Продължава и досега

.
В три различни града сме, но сме приятелки - те са семейни, с деца, обичат ме и съпрузите и децата им, както и аз тях.
Те са били до мен и в радост, и в тежки моменти.
Не знам дали аз съм била добра към тях, но все пак приятелството ни е силно.

Имам и други приятелки, също добри и подкрепящи ме, с които по-късно се срещнах, но също достътъчно отдавна...

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.