Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аромо-тема:)нови  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано13.10.11 21:18



Вдъхнових се от пост на Невероятната и Разбирачева и понеже и аз си падам по разни аромати, ми се ще да е отделна тема, за да можем в другата да се посветим на храненето.

Кои са любимите ви аромати?



Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: Фиши]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.11 21:35



Бор, кедър, мента, лимон и други цитруси, сандал, бергамот, канела ... бе много имам любими.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: Фиши]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 21:35



Аре - откривам темата, че бидех спомената.


Да споделя любимите ми рецепти за масаж на скъпия - в базисно масло (чист зехтин, масло от гроздови семки...) - 4 капки иланг-иланг, 4 капки пачули, 2 капки лавандула, 1 капка розмарин и 1 капка тамян, комбинирано със свещи и чаша червено вино
За по-лежерна сесия - базисно масло + равни части (обикн. 3 капки) грейпфрут, лимон, портокал.
За различни заболявания има различни комбинации, съответно трябва да се прави разлика между лечебен и козметичен масаж, то си е цяла наука



Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: neverojatna]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.11 21:38



Ей на - забравих да сложа в любимите розмарина и гроздовото.


Тамяните биват различни, на мен са ми носили от Света гора и Йерусалим разни, много готин е един, който миреше на роза.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: neverojatna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 21:41



Малей, невероятна, и аз искам да се оженя за теб.



Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: paзбиpaм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 21:43



Гроздовото няма мирис, използвам го като базисно, много е добро за кожата, породават в Метро и вариант за готвене, цена около 10 лв. килото, става и за масажи.

Масло то тамян съм купувала от Румъния, има опушен, силен аромат, но много успокояващ, и затова слагам за пречистване на въздуха в стаята и по 1 капка за масаж. А розмаринът определено ми е любим, гледам си вкъщи и в саксийка.



Тема Re: Аромо-тема:)нови [re: Фиши]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 21:45



Абе, аз като харесам някой парфюм, много ми е трудно да определя на какво точно мирише. Но обичам леките аромати, мисля, че модерната дума е "озонови", също и с аромат на зеленина и цветя.
От ароматизаторите за тоалетна примерно, предпочитам тези с аромат на бор.

Обаче имам една жестока алергия /това означава литри сополи сутрин/, която в някаква степен ми намалява обонянието. И това чудо се поддава на контрол само с хормони.
Интересно с какво биха заменили стероидите в спрея за нос в моя случай противничките на химията?



Тема Re: Аромо-тема:) [re: Бepeзka!]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 21:46



Брезичке, т'ва обяснение в любов ли беше?


Ще ти споделя с удоволствие рецепти за масажни масла, ако проявяваш интерес.




Тема Re: Аромо-тема:) [re: paзбиpaм]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано13.10.11 21:46



Най ми е любим бергамота, може би затова и обожавам да пия Ърл Грей

Чудя се ако си пренеса от Калабрия растение дали ще мога да го запазя.
Аромат на лимон и портокал ми действат много свежарски. За ароматни пръчици най-много пачули и мандарина. Канелата я обичам за подправка



Тема Re: Аромо-тема:) [re: neverojatna]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано13.10.11 21:48



О, не! С такъв подход, докато се върнат студентите във ваканция и ще се окаже, че ще стават кака и батко


Голямо глезене ще е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.