Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Това като вицанови [re: Mиpa_M]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано17.10.11 16:32



- Докторе, ако спра да пуша, пия и ходя по-жени наистина ли ще живея по-дълго?
- Незнам, но със сигурност ще ви се стори вечност



Тема Re: Това като вицанови [re: Virgo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано17.10.11 16:48



Абе, тоя доктор и той малко чийтър пада.



Извън цивилизацията който не умре от инфекциозно заболяване, изяждане от диво животно, глад, война и всякакъв род сбивания и ранявания, при раждане, от отравяне с кофти диворастяща храна и всякакви други видове злополуки и пр., пак си е доживявал до 70-100, смятам. Айде, да са се състарявали и изтощавали физически малко по-рано заради тежкия живот, ама много да е - не вярвам.
Друг въпрос е делът на доживелите и средната продължителност на живота.
Затова казвам, че зависи какво разбираш под отпуснато от природата. Ако изброените неща ги смятаме за извънпланови прекъсвания, макар и засягащи голям брой хора, пак са ти отпуснати поне 60-70.

Редактирано от Mиpa_M на 17.10.11 17:05.



Тема За природното лечениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано17.10.11 17:58



Като заговорихме за природните илачи. Този видеоклип взриви руския интеренет. Показваха дори по централната руска телевизия в едно токшоу.
Рецептата е за лечение на хемороиди. И докторът е съвсем сериозен, дори се обиди, че го вземат на подбив.



Ако има неясноти, моля питайте, ще разяснявам. Вдъхновени от идеята, дори със съседите обмисляхме бизнес план.



Тема Re: За природното лечениенови [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.10.11 18:27





Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Това като вицанови [re: Mиpa_M]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано17.10.11 19:21



Извън цивилизацията - не. Човек, за да живее повече, трябва да функционира на по-високо ниво, да е както интелектуално, така и емоционално диференциран.

А иначе по принцип на човешкото тяло му е заложено и към 200 години спокойно да живее в добра форма. Това за 40 г. е смешка.


Лично на мен ми е важно качеството на живота, а не количеството. Доброто здраве е необходимо за качеството. Така че тоя който иска да си съсипе здравето, за да живее по-малко, по-добре да се самоубие на определената от себе си възраст - по-безболезнено ще е от това да го прави постепенно.

..rude & not ginger...



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано18.10.11 12:36



В събота познати ни поканиха на "здравословна вечеря" навън. В началото разбрах, че е вегетариански ресторант, ама се оказа нещо много по-различно. Не бяха лоши нещата, ама да бяха гарнитура. Поисках си сол - тишина и куп погледи, вторачени в мен. След десетина минути ми донесоха, де. Имаше и безвкусен според мен чай. Не посмях да си поискам захар. Десертът ми хареса - нещо като оризови ядки, покрити с крем от кестени, ама сигурно защото бях гладна. Кафето накрая - отвратително. Ръж, соево мляко и анасон. Тези сбирки се правят веднъж в месеца и се ходи само с резервации. Мястото много ми харесва и отдавна исках да влезна там - оранжериите на тукашния университет. Столовата е като таверна, наистина много приятно място. В началото има разни беседи, ама ние с мъжа ми останахме отвън докато свърши. Клиентите не ми се сториха много щастливи след вечерята. Ние се посмяхме доста. Никога повече на подобно мероприятие! Поне устоях да не ям допълнително, но мъжът ми е ставал през нощта да си дояжда. Прибрах се с трофеи от градината им - 2-3 люти чушки за семена, ама наистина люти и клонче от тяхния розмарин, не че нямам няколко.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Asia.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано18.10.11 14:01



Прекалените неща не са хубави. А тук очевидно се прекалява. И вместо да се стимулират хората да са внимателни към здравето си, се постига точно обратния ефект. Съставът на това, което би трябвало да е кафе, звучи отвратително. Мразя миризмата на анасон. Пък и не виждам как чашата кафе може да е опасна за здравите хора. Може би това място е подходящо за болни хора, а не за здрави, които искат да живеят здравословно, но без крайности. Напълно безсолната храна е гадна. Но има специална калиева сол за хората със сърдечни проблеми, които не бива да ядат солено. Защо не ти предложиха такава?
Аз съм също и против вегетарианството. Обичам месо, но гледам по възможност да заменям гадните салами с чисто месце.
Представям си вкуса на това "кафе", че и без захар.

Ми все пак захарта е за предпочитане пред изкуствените подсладители. Там предлагаха ли такива? Или идеята е пиеш бълвоча без да е посладен по какъвто и да било начин?



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор 7karina ()
Публикувано18.10.11 14:22



Познавам много хора живеещи здравословно...все се оплакват от здравето си



Единствената италианска дума, която знам, е Bvlgari.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.10.11 14:24



Захарта не само е за предпочитане, ами в определени случаи си е много необходима. Мисля, че някои хора определено се побъркват на тема здравословности.

Обаче тази тема ме подсети как реших преди време да се храня с полезно суши. Егати гадорията! Приемам, че има и неяпонци, които не драйфат от него, но аз определено не съм от тях.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: 7karina]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:27



И аз познавам доста такива, не разбират, че проблемите им са в главата.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.