Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано12.10.11 21:48



В Карфур също има шарлан, за съжаление на мен ми е далеч от къщи, иначе бих го посещавала често. Не само заради шарлана, де. А думата винаги съм мислела, че значи нерафинирано слънчогледово масло, но явно не е точно слънчогледово.

Редактирано от Mиpa_M на 12.10.11 21:49.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано12.10.11 22:22



Не съм проверявал в Карфур, ама сигурно има, то там е огромно. Аз от там съм си купувал много хубави дънки и обукви за по 10-15 лева.



------------------------------------------



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: loverrock]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.10.11 22:54



Не си единствена, не си!

И си много права, че повечето лекари са модел за НЕздравословен начин на живот, затова им не ща акълите, освен относно анатомични детайли или какво представлява дадена болест. Пък най обичам да ми дават акъли да съм си сменяла работата! Викам, ако ми намерите друга или направо ме вземете при вас.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.10.11 22:55



Кой бе? Аз? Да се обидя? Трудна работа.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.10.11 00:15



И мени мъ кефиш.



И за туй ще ти отговоря, не че умиргаш от вълнение къф ми е здравословния живот.

Пуша, минимум по кутия на ден.
Пия рядко.
Ям каквото ми падне.
Особено месо.
И двата ми телефона спят на шкафа до главата ми.
Пия само зелен чай (от чайовете) и кафета кафета кафета на ден.
И както съм тръгнал, 100-те ще ги видя през крив макарон. Пък ти като стигнеш 90, пак ми кажи, че не искаш да живееш до 100. То сега лесно, щото още си далечко. Ама и не забравяй, че днес беше първия ден от остатъка на твоя живот.

Пия недиетична кола, щото диетичната е боклук (на вкус) и ям шоколад на корем, като почна.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: loverrock]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.10.11 00:17



Лол.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Stefan Pan]  
Автор loverrock ()
Публикувано13.10.11 00:50



Наздраве! Биричка за сега, след месец като стане винцето ще е друго!



domino dancing

Тема Re: Темата ти е прекраснанови [re: paзбиpaм]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 11:07



Нищо не ми се струва налудничаво с изключение на едно нещо. Как така не взимаш лекарства??? Това е доста притеснително, да не кажа нещо повече.
Какво правиш ако имаш конюктивит, гъбички или глисти примерно? От това не се умира, но как без лекарства??? Това, според мен, е прекаленото. Всичко останало е похвално. Смятам, че наистина имаш добър шанс да живееш дълъг живот.
А по повод на това в червеното... много е хубаво, ама пак имам въпрос: как се справяш, когато постоянно се сблъскваш с несправедливости в живота? Успяваш ли да запазиш спокойствие когато близък човек е много зле или в беда, когато те уволняват несправедливо или нещо друго от този род? Аз имам страшно обострено чувство за справедливост и изпитвам силно вътрешно негодувание когато се сблъсквам с несправедливости.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: loverrock]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 11:10



Тъжно е лекарите да не са образец за подражание. Но това не значи, че казаното от тях не е истина. Все пак те имат познания за това, как функционира човешкият организъм.
То е нещо като опитите на родителите пушачи да обяснят на децата си, че не е хубаво да се пуши. Родителят е пушач, но това не прави съвета му неуместен.



Тема Re: Да живеем здравословно [re: neverojatna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 11:12



Като станеш на 70 пак ще те питам дали искаш да живееш. Помня, че моята баба много искаше да види сина ми абитуриент. Не можа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.