Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано11.10.11 17:20



аз
не пуша /и никога не съм пушила и не мога/
не пия /и никога не съм пила и не мога да нося на нищо/
ям само зърнени закуски
месо много рядко ям /ако въобще/
мобилният ми телефон е един етаж по надолу и бая в страни от където спя
харесвам зелен чай /и от чайовете само това пия/

и както съм тръгнала ако ще взема да живея до 100 а до тогава хич не ми се живее толкоз.... за това гледам да взимам съвети как да живея нездравословно



Оня ден една кифла ми се обяснява как било вредно за кожата кафето имало токсини и тн. Казах и като е вредно ще си поръчам още едно .
Тя не се погледне, че е по млада от мен с 6г и има над 20 финни бъчки а аз нямам ни една ..... съвети ще ми дава за кожа пфу
Общо взето мразя хора да ми се бъркат в живота ще си пия диетичната кола, ще ям шоколада и ще правя каквото ми изнася.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Лaмa ()
Публикувано11.10.11 17:24



хаха, прочетох "по-млада от мен с 6 кг"

и понеже ми стана смешно, реших да го споделя и с теб



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: indra]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано11.10.11 17:32



За тичането не бива да тичаш повече от да кажем 4/5км на ден и трябва да имаш подходящите маратонки, които ако тичаш редовно трябва да сменяш всеки 6 месеца /кофти но се налага даже да изглеждат напълно приемливи на външен вид/.

Аз професионално съм спортувала стрелба

и не мога да кажа, че ще ти навреди на здравето /на менталното състояние може би особенно ако имаш много сухи тренировки хехе/

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Лaмa]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано11.10.11 17:33



да ти кажа може и с 6кг по малда да е от мен

по слаба си изглежда

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.10.11 17:35



Мразя сладкото, лошо ми става!

domino dancing


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: indra]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано11.10.11 18:08



За скуката - айпод или мп3 плейър с музика? Много са лекички, могат да си стоят в джоб, а музиката да те разсейва и даже да ти е приятно. Може да сменяш ритъма, ако си направиш песните бавна-бърза.

Или да пробваш да не мислиш за абсолютно нищо, един вид активна медитация, която да ти изчисти мислите.

..rude & not ginger...



Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.10.11 18:24



Не се вманиачавам по темата здравословно хранене, защото:

1. и аз съм човек и като ми се прияде нещо сладичко, гледам да си угаждам


2. така нашумялата нисковъглехидратна диета е много съмнителна откъм здравословен ефект


-Иначе не пия алкохол и не пуша, но не защото не е здравословно, а защото никога не съм изпитвала необходимост да правя тези неща.
-Не пия газирани напитки пак по тази причина (малко изключение е Фантата, която пиех упорито няколко месеца в тийн годините ми).
-Обичам движението и при възможност карам колело, ходя пеша, излизам сред природата.
-Старая се да си набавя достатъчно нощен сън (там вече е на периоди, понякога имам нужда от по-малко, друг път от повече).
-Избягвам аспартами, парабени и другите известни вредни вещества.
-Наблягам на плодове и зеленчуци и избягвам Е-тата, доколкото е възможно.
-Не обичам прекалено солено, силни подправки или много мазна храна (единствен грях са ми захарните изделия, които си позволявам в разумни количества поне 2-3 пъти седмично )
-Ям достатъчно мазна риба, за да си набавя омега-3 и другите вещества в нея

Да чукна на дърво се радвам на много добро здраве с изключение на някоя и друга настинка през зимата.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано11.10.11 21:04



Твоята кифла като остарее ще бъде бабе със старческа деменция, но без бръчки.
А ти дори и да имаш някоя бръчица, ще си с всичкия си.


Справка: по-нагори из постингите ми. /Кафето предпазва от старческа деменция и дори подобрява състоянието при развило се заболяване/



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.10.11 22:17



Утре, че ми е дълъг списъкът.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема къ ма кефиш, [re: Kumiko Yanaka]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано11.10.11 23:30



честно!

точно така е - човек трябва да прави каквото му докарва гот на кожата! Аз не пуша, ама щот не ми понася, попийвам бяло винце чат-пат, ходя на фитнес, щот обичам, и умирам някой като ми заобяснява, как ще ми се калцират ставите от пътеката или как ще умра млада, щот вдигането на всеки допълнителен килограм скъсявал Живота!

Яж и пий каквото ти е вкусно, носи си новите дрехи с кеф и прави редовно секс - до тез истини съм стигнала, и си ги прилагам! Пука ми кой ще живее 100 години - аз най-вероятно - не! Пък и не държа да вампирясвам, мерси!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.