Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: А проблемите с въглеродните емисии:))нови [re: LlRA..]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.10.11 19:44



Лирке, не ми разваляй хубавата тема, бре.


Тук говорим за това, което зависи от нас самите.



Тема Re: А проблемите с въглеродните емисии:))нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 19:48



няма да развалям темата, ама какъв е смисъла да спрем да правим 2-3 неща, като други 100 ни застрелват в упор дето се казва



махам се...



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: indra]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.10.11 19:49



Ако си по-млада може да си позволиш да закусваш с масло и яйца. Ама като напреднат годинките трябва да се ограничи консумацията на жълтък заради холестерина.
Всъщност аз много обичам по-тлъстички свински пържолки, та точно по отношение холестерина не бива да давам акъл.

Всички останали неща, които си написала са много хубави като съвети.



Тема Re: А проблемите с въглеродните емисии:))нови [re: LlRA..]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.10.11 19:50



Не се махай. Стой тук, ама не се подигравай. Моля.



Тема Дойде ми на умнови [re: Бepeзka!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.10.11 19:56



колко много неприятности бихме могли да си спестим, ако имахме здравеопазване като хората. Ако всяка година ни правеха истински профилактични прегледи. Или поне ако ни даваха съвет на каква възраст какво би било добре да проверим.



Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 20:00



Берьозка, не се подигравам...това за жалост е пълната истина...за храните по рафтовете на маркетите даже и не отварям дума...за млякот и хляба наш насущний съвсем...както и да е:))

вече се оплаках от теб

в друг клуб и сега чакам да ме успокояват

споко...темата ти е полезна и много хубава даже ...нЕма я пропусна да я следя



Тема Re: Тефлонът е вреден!нови [re: Бepeзka!]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано10.10.11 20:55



В отговор на:

[..] И като заговорихме за съдове, да кажем, че и алуминиевите тенджери не са добър вариант. По-добре емайлирани, но със здрав емайл.



Алуминият не е отровен метал.

------------------------------------------



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор indra (macondo)
Публикувано10.10.11 21:51



а как да разбера, че токсините са изчистени?
извинявам се, ако въпросите изглеждат глупави, ама ми е интересно...



Тема Честно казано е малко трудно постижимонови [re: Бepeзka!]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано10.10.11 22:07



въпреки че се старая.

Аз лично не пия нищо газирано, избягвам веригите за бързо хранене, нямам микровълнова и не запържвам нищо, подсладители не ползвам.

Макар че повече ми се ще да говорим за ментетата. Напоследък доста старателно чета опаковките и се оказа, че поемам повече нишесте, отколкото бих искала





Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: indra]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано10.10.11 22:36



Можеш да установиш нивото на токсините в тялото си по вида на езика. Ако имаш бели налепи и/или петна по него, значи тялото ти е задръстено с токсини. Когато започнеш да се жабуркаш с олио, езикът ти лека-полека ще се оправи. Обаче ако започнеш, дори и езикът ти да се оправи бързо е хубаво да продължиш поне 2-3 седмици така профилактично.

И първото жабуркане за деня трябва да ти е сутринта преди да си яла или пила нещо.

Също и кожата ти ще стане по-хубава, ако имаш пъпки, ще изчезнат. Така че и по това можеш да усетиш какво става.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.