Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Jolee]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано19.10.11 21:35



Обичаш ли посивялата коса?


Ей, няма нещо, което да състарява повече жените! Аз съм твърдо и решително за боята. Е, има едно нещо, което е още по-кофти - изпочупени или липсващи зъби.
Като гледах дебата на кандидат-президентите си мислех, че вицето на Плевнелиев /Маргарита не знам коя си/ би изглеждала много по-добре с боядисана коса.



Тема Re: За природното лечениенови [re: Бepeзka!]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.10.11 21:37




Тоя биснес план включва ли колко пациента на час могат да използват поле от един декар, примерно, предвижда ли отделни кабинки около всеки корен или лечението ще е буквално сред природата?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За природното лечениенови [re: Stefan Pan]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано19.10.11 21:42



Пред блока има голямо пространство, което трябва да е градинка. Ако го насеем с корнишони... Кашпировски и он-клиник ряпа да ядат. Един хемороид в обсег от 100 км няма да оставим.
И никви кабинки. Корнишонът не бива да се откъсва. Трябва да си расте на слънце, за да може "силата на земята" да влезе през него където трябва.



Всъщност, най-важното е, използваната за лечение краставица да не стане после на салата.

Редактирано от Бepeзka! на 19.10.11 22:32.



Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано19.10.11 22:00



Идеята да остарея и до посивея ме блазни определено



Такава ми е представата един вид за това, че ще поживея поне още 30 години ...

Щот като си гледам родата / и жени и мъже/ всичките посивяха чак след 60-те...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Понеже ме покани специално :-)нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.10.11 22:19



Лиско-дриско





Тема Re:нови [re: Jolee]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано19.10.11 22:22



И аз вече си имам бръчки, но не страдам особено.


Иначе пък спрях да пуша ей така, от днес за утре. Вярно, че и не бях кой знае каква запалена пушачка, ама все пак....
За смеха те подкрепям напълно.



Тема Re: Понеже ме покани специално :-)нови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано19.10.11 22:27



Подигравай се, ама като те запука теб рядкото щастие ще видиш!



------------------------------------------



Тема Re: За природното лечениенови [re: Бepeзka!]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.10.11 01:00




Ето това ви куца в бизнес плана - пропускаш максималното оползотворяване на средствата за производство. Кой ще знае как са били употребявани корнишоните преди да стигнат до ресторанта или на сергията. Хеле пък до консервната фабрика. Важното е да не бъдат нахапвани - ето в тази насока трябва да се търси решение.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Понеже ме покани специално :-)нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано20.10.11 12:20



Благодородно ти завиждам :-) прочистваш си организма - приеми го от тази гледна точка :-)



Тема Re:нови [re: Jolee]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано20.10.11 12:22



:-) аз почнах да побелявам преди да навърша 30 :-)))))
Тъй като съм тъмно-руса реших въпроса с кичури 3 пъти в годината. В последно време даже си мисля дали да не престана да правя и това - видях една жена, която изглеждаше страхотно с равномерно почти бяла коса.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.