Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 18:08



Tова за жабуркането с олио го чух и аз наскоро по предаването на Гала. Нали кани там една алтернативна докторка често д-р Мария Папазова...занимава се с диети и пр. съвети, та тя го каза и показа.

Редактирано от LlRA.. на 10.10.11 18:13.



Тема Re: Микровълновите печки-ВЪН на боклука:)нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 18:16



Не трябвало да се топли нищо в микровълнови печки...въобще ако имаме трябвало да бъдат изхвърлени...цяло предаване гледах за това, обаче моята още не съм я изхвърлила



Променяли формулата на водата при подтопляне, също моплекулната структура на храните, превръщайки ги в отрови...абе страхотии голями показаха и обясняваха

"Всяка микровълнова фурна съдържа магнетрон, който преобразува електрическата енергия в свръхвисокочестотно електромагнитно поле с честота 2450 мегахерца (MHz) или 2,45 гигахерца (GHz). Това поле си взаимодейства с водните молекули в храната. Микровълните „бомбардират” водните молекули в храната, и те трептят с честота милиони пъти в секунда, създава се молекулярно триене и храната се нагрява. Това триене причинява значителни щети на молекулите на храната, разрушава или ги деформира. Оказва, че микровълнова фурна причинява разпадане и промяна на молекулярната структура на продуктите по време на излъчването"

Редактирано от LlRA.. на 10.10.11 18:49.



Тема Re: Тефлонът е вреден!нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 18:45



Teflon du denkst fur alles



Е ви цяла статия:




Тема Re: Антените на GSM операторите:)нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 18:53



"500 лв. наем на месец предлагат джиесем операторите, за да накарат блокове да им отстъпят покрива, където да разположат вредна антена.

По този начин тя се намира само на няколко метра от жилищата на последния етаж. Според доста изследвания облъчването им създава риск от рак и стерилитет. За да не влияе върху здравето на хората, се счита, че антената трябва да се намира поне на 20-25 метра
"

И т.н....въпросът е достатъчно бистрен:)





Тема Re: А проблемите с въглеродните емисии:))нови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 18:57



...торенето с изкуствени торове и т.н....въобще мисля да не ги отпочваме:))



Та извода...какво здравословно живеене бре?...какво жабуркане?

Оптимисти!
/мое мнение де/

Редактирано от LlRA.. на 10.10.11 19:01.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано10.10.11 19:10



Ми отпред на бутилката с големи букви пише "ШАРЛАН" и няма никакъв друг надпис, който би могъл да бъде име на продукта. Произведено е от "Балчо Агро Продукт" ЕООД.

------------------------------------------



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано10.10.11 19:16



В отговор на:

Tова за жабуркането с олио го чух и аз наскоро по предаването на Гала. Нали кани там една алтернативна докторка често д-р Мария Папазова...занимава се с диети и пр. съвети, та тя го каза и показа.



И аз го чух от нея, като след това потърсих повече информация в интернет. Въпреки че тая женица изобщо не ми харесва и не я приемам насериозно, трябва да призная, че това с олиото е много ефективно. От всеки можеш да научиш нещо.

------------------------------------------



Тема Re: А проблемите с въглеродните емисии:))нови [re: LlRA..]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано10.10.11 19:28



Тея работи не са много вредни, пък и без микровълнова може да се живее. Аз от години не ям нищо от микровълнова, топля си всичко или на котлона, или във фурната.

А, и това жабуркане е точно за да се премахнат отровите, които приемаме заради изкуствените торове и другите такива подправки. Така че изводът е - бъди себе си и ме слушай какво ти разпра'ам.



------------------------------------------



Тема Re:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.10.11 19:36



Аз па като четох и мислих по таз тема, не ми дойде нищо практично освен да си сипя една водка за дезинфекция

...с доматен сок де...Блъди мери демек

И ся всичко си дойде на мястото...мор на токсините, дЪ гЕ...





Тема Re: Тефлонът е вреден!нови [re: LlRA..]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.10.11 19:41



Да, така е. Тефлонът е вреден. Преди се смяташе, че само когато са надраскани съдовете са вредни, но вече се знае, че при нагряване над 260 градуса и без да са надраскани съдовете пак вредят. /Това е, което аз знам, не съм чела статията, ще я прочета после./
Аз съм заменила тефлоновите тави и тигани с такива с керамично покритие. Мисля, че цялата индустрия ще се преориентира от тефлон към керамично покритие.
И като заговорихме за съдове, да кажем, че и алуминиевите тенджери не са добър вариант. По-добре емайлирани, но със здрав емайл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.