Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Това като вицанови [re: Doctor Who]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:29



Лично на мен ми е важно качеството на живота, а не количеството. Доброто здраве е необходимо за качеството. Така че тоя който иска да си съсипе здравето, за да живее по-малко, по-добре да се самоубие на определената от себе си възраст - по-безболезнено ще е от това да го прави постепенно.

Това имах предвид и аз по-горе, ама ти си по-словоохотлива, аз съм по "късия разказ"



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:30



Описаното не бих нарекла кафе, обаче чай и кафе никога не пия със захар, за мен нямат вкус, ако са подсладени.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Анови [re: Бepeзka!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:42



стига, бе!


О, не!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано18.10.11 15:52



Целта на тези събирания е да се покаже, че може да се готви и здравословно. Всъщност, не съм много наясно, защото не ме интересува чак толкова много. Около организаторите постоянно имаше хора, които все ги питаха нещо. Днес ще направя салата, точно като тази, която ни сервираха там - от два вида зеленчук, които не съм се сетила да комбинирам. Само дето ще си сложа сол, колкото си искам. И малко повече зехтин. Но е вярно, че ние, българите ядем много солено. Аз съм намалила многократно употребата на сол през последните години, но все пак ям по-солено от местните.
На мен безместната кухня ми харесва. Ям много малко месо. Например индийците готвят страхотно зеленчуци и аз си помислих, че ще е нещо такова, защото и подправки много обичам. Да, ама не. По повод на "гадните салами" - тук колбасите и надениците имат невероятен вкус, дори за човек като мен, който не яде много месо.
Топлите напитки изобщо не бяха подсладени. Ама ми беше любопитно да опитам.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано18.10.11 15:55



И аз за малко да направя белята, когато опитах суши. Успях с бърз жест да върна всичко в салфетката. Така и не разбрах какво толкова бяха полудяли по него - парче сурова риба, навито около ориз без грам подправка. Като че ли истерията около него премина.



Тема Разбира се,нови [re: Asia.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:57



че може да се готви здравословно, но И вкусно, освен това. Когато съм ходила на курсове извън нашия град, винаги се е готвило здравословно и супервкусно от доброволци-готвачи, понякога и аз съм била от тях. Яде народът, че му плющят ушите!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Инови [re: Asia.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.11 15:58



на мен ми е гадно, ама пуста мода! Народът нагъва здраво.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За природното лечениенови [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.10.11 16:02







Тема Re: Разбира се,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано18.10.11 16:14



Ама то си беше вкусно, само дозите бяха много малки, а за мен и безсолни. Бяха прекалили с идеята, че трябва да станеш от масата докато си все още гладен. Противни ми бяха само топлите напитки, готвеното - не.



Тема Re: Инови [re: paзбиpaм]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано18.10.11 16:15



на мен пък ми харесва!
ама не знаех, че доскоро съм била модерна, но вече - не






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.