Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Темата ти е прекраснанови [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.10.11 10:23



Ами, гнойна ангина се лекува, ако можеш да го изтърпиш, с мазане с тампон с мед и сода. За това се сетих от раз. Срещу кашлица помагат подбел и босилек. За външни рани много помага невен, алое, смрадлика. При възпаления на влагалището и гъбички- промивки с лайка и невен (при това не си скапваш черния дроб, докато пиеш противогъбични) и подходяща диета.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема нямаш проблем. Земя да искашнови [re: paзбиpaм]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.10.11 12:23



но исвай с някакво мъжле, че жена ми е ревнива. Точно като теб



А когато се жениш, трябва да гледаш дали жената обича Бога и Църквата.

Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: loverrock]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.10.11 12:48



То вече е готово.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Темата ти е прекраснанови [re: neverojatna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано14.10.11 13:09



Невероятна, като пишеш "по мое време" човек може да си помисли, че или вече си на умирачка или си поне сто годишна баба.


Сега не се ли разболяваш?



Тема Re: Темата ти е прекраснанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано14.10.11 15:45



Още един лек за гнойна ангина: добре сварено яйце се разделя на 2, маха се жълтъка, поръсва се пудра захар(това винаги ми е било мъгла защо), и се поставя на шията на болния. Превързва се като компрес, 3 нощи подред се прави. Другия вариант е да се намаже шията с белтък, но като засъхне усещането е доста неприятно.

За хрема; мажат се прешлените на тила от края на косата до началото на гърба с нещо загряващо- камфодерм, камфорово масло, ракия, водка (е, това си е разточителство, де), но да се внимава и да не се опие някое дете.
Това са съвети от ветеринарен доктор, които спазвам от детството на децата ми.



Тема Re: Темата ти е прекраснанови [re: Бepeзka!]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано14.10.11 18:36



Абе, въшкавият период беше преди около 25 години... Имаше тогава някакъв препарат с много сложно име, на който казвах Въшкозол, и при мен не помагаше. Не мореше гнидите.

Сега, често казано, не се разболявам, даже и в грипните епидемии, да чукам да дърво.



Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: Бepeзka!]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.10.11 09:16



живей здравословно, за да видиш всички важни моменти в живота на децата си - как ще станат абитуренти, как ще се оженят, как ще имат свои деца, как ще умрат






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: zaphod]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.10.11 09:41



Стига, бе! Те и децата ще живеят здравословно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да живеем здравословнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.10.11 11:08



на това не може да се разчита


ето какво всъщност мисля: средната продължителност на живота в момента е към 70 и нещо, с малки разлики за мъже и жени. и с десет години по-малко да беше, това е предостатъчно за да отгледа човек децата си, дори да е закъснял с направата им . да се желае повече е алчно, тъпо и егоистично. с достигането на твърде преклонна възраст шанса да се изпадне в тежест на близките е голям, а ползата от това както за индивида, така и за обществото е съмнителна. така че дори да има средства за индивидуална защита (каквото здравословния живот претендира че е но мен повече ми прилича на трогателен израз на безсилието пред смъртта), то съм против употребата им.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Да живеем здравословно [re: zaphod]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.10.11 12:08



Е, аз съм виждала и млади пияндета, които са не просто в тежест на близките си, а са истински кошмар за тях.
Идеята на здравословния живот да отложиш идването на старческите болести и да си енергичен по-дълго време.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.