Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: Бepeзka!]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 18:21



Да накаже децата затова, че са деца???? Ами те всички деца са бъбриви и шумни, освен ако не са болни....

Като е решила да работи като учителка, трябва да е наясно.... Наистина би трябвало да има отделен учител по физическо и за малките.



Тема Re: това нищо не енови [re: LlRA..]  
Автор FilerO99 (хитлерист )
Публикувано13.10.11 20:08



До идването на Горбачов нас учителките ни биеха в детските градини и в училище. Боят от родителите вкъщи отделно. Боят с съучениците отделно. И ето ни нас сега след 20-30 години какви сме: сатанисти, хитлеристи, метълисти, убийци на животни и понякога на хора...

Dogs of war, satan's own
Plotting all their sins
Weapons aimed at liberty
My vision - no one wins


Тема Re: това нищо не енови [re: FilerO99]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 20:18



охооооооо, ти пак цъфна


Мен родителите ми не са ме били. Една идиотка в първи клас ме биеше през ръцете, защото пишех с лявата ръка, а трябвало всички да сме еднакви по повелите на БКП.



Тема Re: това нищо не енови [re: neverojatna]  
Автор FilerO99 (хитлерист )
Публикувано13.10.11 20:22



Мен майка ми ми е смилала от бой. Затова и я изгоних от нас. Побойщата в училище и в казармата изобщо не ги коментираме. Резултатът от насилието - аз съм античовек.

Dogs of war, satan's own
Plotting all their sins
Weapons aimed at liberty
My vision - no one wins


Тема Ох, мълчи,нови [re: neverojatna]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.10.11 20:38



мълчи! И мен колко са ме перкали за лява ръка

Останаха ми само някои неща, които не ми приляга да върша с дясната - да отключвам, да броя пари, да отвинтвам и завинтвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: това нищо не енови [re: FilerO99]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 20:59







Тема Re: Ох, мълчи,нови [re: paзбиpaм]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано13.10.11 21:02



Що рев съм изревала, да не ти разправям. В момента само пиша с дясната, лъжица даже не мога да държа с дясната ръка. Единствена левичарка в родата съм, не можа да ме пречупи оная.... Даже сега, след толкова години, понякога ми е терсене като пиша с дясната, ама ми е твърде късно пак да се уча да пиша. Добре, че на клавиатурата се пише и с двете.





Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: LlRA..]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано14.10.11 19:17



Я дай пак, тетрадка по физическо????





Тема Re: това нищо не енови [re: FilerO99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано15.10.11 00:02



Защо те биеха в училище и казармата?

Беше дребен, срамежлив или ги дразнеше с нещо? А дали да си човек или античовек, повярвай ми, ти избираш и решаваш.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема хахаха [re: LlRA..]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.10.11 09:13



ми учи си го сама бе како, кой те бие да го записваш на училище? вярно е че даскалите са бая луди, но какво сега, да слагаме табели на входа на училището като на кутиите за цигари ли? "внимание, ходенето на училище може да увреди вашето дете".






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.