Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано11.10.11 18:45



Всъщност, като каза, че даскалката проявява садистични наклонности и примитивна отмъстителност, нещата се променят. Та ще е интересно да доразкажеш как се е развила ситуацията.
Колкото и виновно да е детето, не може да настройваш другите деца срещу него, ако си у ред даскал. Колкото и да ти е станало болно от зле разбрана ситуация и погрешни обвинения (ако приемем, че си сгрешила...)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: Stefan Pan]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.10.11 20:26



Аз съм разказала всичко по развръзката...просто прочети малко по-нагоре...специален пост съм отделила:)

Абе простотии, мен ако питаш...но трябва да се отреагира навреме...защото аз 2г. все правех компромиси в името на светото училище и светата даскалка и статута и. Е, този път чашата преля.

Детето си е кротко и почтено...обаче между мен и даскалката не се получи енергийна свръзка още от началото

...карай



Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: Stefan Pan]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано11.10.11 20:58



Правят го, бе, Стефане, правят го. Това им е тайното оръжие на недостойните учители. Класната в началното училище също беше настроила децата срещу дъщеря ми. Ситуацията беше следната:след приключване на часовете, дъщеря ми имаше време да обядва в стола и без да се размотава да стигне до стадиона за тренировки по гимнастика. Обаче изведнъж им въвеждат допълнителен час по физическо и детето ми трябва да остане без обяд, за да не закъснее за тренировки. Въпросният допълнителен час се кара в класната стая, защото госпожата беше последна година пред пенсия и я мързеше да ги извежда дори при хубаво време. Аз помолих да освобождават детето ми от този час, за да може да хапне. Все пак я очакват четири часа интензивни тренировки. И какво мислиш? Госпожата в час се изцепила: "Деца, нали няма да пускаме Еди коя си от час? Как така само тя няма да кара този час?!" Естествено децата бяха против това другарчето им да ползва тази привилегия. И я възприеха като враг. Много се вбесих, защото изобщо не е работа на децата в класа да обсъждат този проблем.
Ама то ние бяхме нарочени, защото още от малка щерката не ходеше на платена занималня /тогава още можеше учителите да правят такива/, а ходеше на гимнастика. Ей тая гимнастика й беше като кост в гърлото на класната!



Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: Бepeзka!]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.10.11 17:59



Без коментар...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.10.11 18:01



Абе подозирах, че ти си за... ама...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.10.11 18:21



Това не е поведение на нормален човек, който е поел ролята на педагог, възпитател и изобщо ... Учители с комплекси и нерешени психо проблеми - дал Господ. Да не разказвам и аз някои случки (не от началното училище, а по-късно), че съвсем ще стане неприятна за четене темата.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.10.11 23:01



Права си, не мисля, че учителят трябва да си избива личните проблеми върху децата....





Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: Бepeзka!]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.10.11 23:04



Това е наистина гадно, някак си не е човешко..... Много ми е любопитно как се кара час по физическо в класната стая?.... Тичаш, хвърляш топка, скачаш?.....





Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи,нови [re: neverojatna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.10.11 11:24



Неее. Обикновено измисляше причина да ги накаже /заради това, че са шумни или нещо друго/ и наказанието беше да решават задачи или да пишат диктовки. Това беше часът по "физическо".
Затова смятам, че дори в началното училище децата трябва да си имат отделен учител по физическо, по възможност млад и енергичен.



Тема Re: Абе тука май едно мнение не се появи, [re: Бepeзka!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.10.11 12:35



Абе ние в началните класове винаги сме имали отделен учител...ВИФ-аджия-мъж или жена, няма значение...е ако беше мъж па и готин...мале, мале-идола на ученичките

:))...помниш ли:))...цял ден се мота по анцуга си и със свирката на шия

И аз се учудвам какво е това сега , учителката дето им е класна да им преподава и физическо

п.с Ти мани, ами в класа на една нейна приятелка дето учи в друго училище им искали и тетрадка да имат по физическо

Редактирано от LlRA.. на 13.10.11 12:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.