Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Melany99]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:36



Мелани...изтощена съм...утрото е по-мъдро от вечерта...така реших:)



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Фиши]  
Автор World Champ ()
Публикувано04.10.11 19:46



Ужас!



Имам предвид да я преместят в друг клас, не да я уволнят даже камо ли да я off- нат

*****
"Hey, my turn to talk!" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: LlRA..]  
Автор World Champ ()
Публикувано04.10.11 19:48



оная ламя не е смирена

You have to STOMP ON HER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



*****
"Hey, my turn to talk!" Jacob Black, "New Moon"

Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: World Champ]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:49



Да бе...и аз това го мисля...иначе нека живее и пасе...потрябвала ми е...толкова е незначителна всъщност





Тема горчивата истинанови [re: LlRA..]  
Автор юpaтa ()
Публикувано04.10.11 21:13



че заради слабостите на възрастните - задари твоето вземащо връх възмущение и заради крейзи даскалката страда детето.
1.ако това е класната на детето - допуснала си грешка още преди 3 години...
2.изчакай един адаптивен период и изграждане на устойчивост на детето към простотиите на учителите/още колко ще има....

/ - нещо като изграждане на имунитет от негова страна.
3. след първия срок може да го преместиш в друго училище, като преди това се срещнеш с бъдещата класна /децата до 4 клас много зависят от нея за да станат хора/
4. ако това не е класната - директен разговор с г-жата, след седмица с директора и после инспекторат, ако не се променят нещата
п.п. у-щата към настоящия момент са като частни феодални стопанства заради тези делегирани бюджети, но все още ги е страх от инспектората

Редактирано от юpaтa на 04.10.11 22:48.



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.10.11 21:23



Само за наркотиците репликирах.


Че има неща, за които може и трябва да стиснеш зъби, има, ама защо пък точно истерясалата кака да е от тези неща? Не е справедливо някой да прави такова нещо, само защото детето без да иска си е бутнало шишето, а щом не е справедливо, няма защо да учим детето да преглъща. По-добре да се научи да се бори.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: LlRA..]  
Автор World Champ ()
Публикувано04.10.11 22:38



Пратих ти това писмо на лични, надявам се да не те притеснявам. Но не съм сигурна дали ще го получиш, защото ми даде съобщение за грешка. Ако трябва пак ще ти го пратя.

*****
"Hey, my turn to talk!" Jacob Black, "New Moon"


Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано04.10.11 22:44



Е, срещу кого ще се бори? Срещу МОН ли? Никога няма да уволнят учител за това, че кашля и се кара на децата. Най-добре малката час по-скоро да осъзнае, че животът понякога е гаден и единственият начин за в бъдеще да сведеш гадните неща до минимум е да действаш хладнокръвно и рационално, а не да цивриш.



------------------------------------------



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.10.11 22:49



Да се бориш, за да получиш уважението, на което имаш право. Ако Лира преглътне и не каже нищо, малката също ще преглътне, но следващия път пак ще се чувства гадно, дори и да не се разреве. Трябва тази учителка да осъзнае, че подобно държане най-малкото ще и струва допълнителни нерви, защото ще се разправя с родителите и тогава ще избягва да се държи така.
Що се отнася до уволнението на учителката, зависи колко си го постави за цел и докъде е готова да стигне. Ако реши да я съди за психически тормоз над детето и се постарае да се разчуе, не се знае дали МОН няма да я отмахнат каката, за да им е мирна главата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано04.10.11 23:29



Ха-ха-ха, е то това ако е "тормоз" не знам... Все едно аз да се скарам на детето ти, че ми тряска вратата на колата и ти да ме съдиш.



Кому е нужно това?

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.