Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано04.10.11 17:24



За мен най-нормалното е първо да се отиде на родителска среща, да се постави казусът пред другите родители пред учителката и евентуално те да те подкрепят с факти и за техни деца. Едва ли се случва това само с твоята дъщеря? А и пред останалите родители учителката няма да е в позиция да се заяде, а ще трябва да даде адекватен отговор. Оттам нататък вече са следващите стъпки.

..rude & not ginger...



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.10.11 18:15



взимали сме наркотици даже. Обаче това си е естественият път, по който минава всеки човек. Сийбало мамата! Значи аз съм изкопаемо някакво.
Сега като и е хвърлила водата, голяма работа, ще си купи нова и ще се научи малко на смирение. Що да се учи на смирение, вместо на добри обноски?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: World Champ]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.10.11 18:44



Да се премахне учителката.

Стига, ве! Само да я уволнят, не да я....премахват, ептен



За Лира:Гневът е лош съветник. Най-прекрасните отмъщения са студените.



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: World Champ]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:21



Аз ще ти пиша на лични това е ясно, но с тази учителка трудно ще стане махането защото е синдикалиста представяш ли си в училището



Директора е свестен...ще имаме среща с него, както и с училищния психолог.



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:23



Детето е момиченце и е достатъчно кротко и смирено:)...оная ламя не е смирена...и що детето да си купува вода, нали сутринта му купихме:)...даскалката ще му купи, да се научи-чупи-купи





Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано04.10.11 19:23



В отговор на:

взимали сме наркотици даже. Обаче това си е естественият път, по който минава всеки човек. Сийбало мамата! Значи аз съм изкопаемо някакво.
Сега като и е хвърлила водата, голяма работа, ще си купи нова и ще се научи малко на смирение. Що да се учи на смирение, вместо на добри обноски?



Е, ти не си опитвала бира и не си псувала до 40 годишна възраст, така ли? Ако е така наистина си полезно изкопаемо.

Пък без смирение понякога не може. Има някои неща, за които най-добре да стиснеш зъби и да си траеш докато отминат.

------------------------------------------



Тема Re: До кога ще търпим изтерясали и луди даскали?нови [re: Doctor Who]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:26



Много си права!

Обаче, до роителските срещи те се държат мирно , тихо и усмихнато...щом минат /те са 2, една за първия и една за втория срок/...и глей к'во става


Та няма начин вече да изтипосаш какъвто и да било проблем пред родители...абе разделяй и владей е и там...идея си нямаш



Тема Re: Благодаря Пипи:)нови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:33



Чета те и тук и там по темата:)...чета и си мисля за какво ли не...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:33



ох, не знам вече ...утре ще видим



Тема Re: Благодаря ви на всички:)нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:35



Четох ви с интерес и си мисля и премислям...

Темата я пуснах и в 40-50, защото наистина исках да видя проблема отстрани и как да се справим, а и на всеки може да се случи-пу-пу...ако ви е интересно има диалог и там






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.