Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли переспективанови [re: Дeтpитyc]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 08:37





Във всяка десятка има нула

Тема Re: Има ли переспективанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 08:45



Здравей!
Мога да те уверя,че човека не само е начетен,но умело използва знанията си във всяка една конкретна ситуация.
Винаги е наясно,как да ме впечатли,приласкае или накаже в зависимост от ситуацията



Във всяка десятка има нула

Тема Re: Има ли переспективанови [re: valenty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.10.11 08:51



Винаги е наясно,как да ме впечатли,приласкае или накаже в зависимост от ситуацията

Това ми звучи като да те манипулира, но не съм сигурна, защото не познавам ситуацията. И стига с това "задържане" на мъже или жени, бъдете си себе си и толкова. Информираността се постига при желание, но емоционалната зрялост, която е най, ама най-важна за една връзка няма общо с нея, обаче. Тъй че не се смятай за тъпа. Познавам толкова хора, с които не мога да се меря по информираност и знания, обаче емоционално са много зле и всички те са нещастни във връзките си, при повечето липсват такива.

Ако вземеш предвид моите размишления и наблюдения, прави си сама извод дали трябва да се втрещяваш, че той, видиш ли, бил чел и знаел повече от теб.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Има ли переспективанови [re: paзбиpaм]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 09:10



Здравей Разбирачева!
Радвам се,че се включи в мненията защото преди няколко месеца ти ме ''анатемоса'' в ГЗС да ми се случи нещо такова

.

Не не е манипулация.От двама ни аз съм по манипулативната и подлагаща всичко на съмнение!
Дори си мисля,че и емоционалната ми зрялост за сериозна връзка куца/въпреки неистовото ми желание за такава/
Не се смятам за много тъпа,казах го в кръга на шегата.
Пък и отчитам факта ,че още сме в етапа на опознаване и не е минало достатъчно време докато ''опадат розовите листенца'' и се появи истинската същност на розата....../леле на поемика ме удари/

по отношение на информираността виж тук е наистина голям проблем.....
обсъждаме дадена тема,аз само пърхам с мигли,след което изровям всякаква подробна информация и се подготвям като ученичка по темата!
Да ама не!
На следващия път се обсъжда съвсем друга тема в други измерения!
Как да не те е яд,че не можеш да се изявиш с новите си знания

Във всяка десятка има нула

Тема Re: Има ли переспективанови [re: valenty]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.10.11 13:03



Еми според мен той щом не съумява да се държи по подходящ начин с теб, значи може би не е толкова умен. Ако един човек наистина е духовно богат, а не е просто въздух под налягане, то той ще може да общува напълно адекватно както с някой неграмотен циганин, така и с някой професор. Човекът с богат вътрешен свят би трябвало да има много приятно и адекватно присъствие, така че да не те кара да се чувстваш тъпа.

------------------------------------------



Тема Re: Има ли переспективанови [re: valenty]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано02.10.11 13:05



Предполагам, че има област, в която си силна, всеки човек има. Следващият път избери тема на разговор в такава област, че да го накараш този път той да пърха с мигли. Веднъж успееш ли, следващите пъти ще бъде по-лесно за теб. И никакви негативни мисли! Важното е да се престрашиш!





Тема Re: Има ли переспективанови [re: valenty]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано02.10.11 13:10



Щом той е по умен мисля че проблема е по малък. Вече те е харесал, а повярвай ми имам достатъчно примери около себе си, че мъжа дори и много умен понякога въобще не държи жената до него да е такава. Достатъчно е да има хубави крака да речем-съвсем примерно. Имам познат лекар който се ожени за жена която никакъв ценз няма и даже не работи. Но за сметка на това има дълги и изящни крака.
Вие на какъв етап на връзката сте? Много време отделяте за разговори.





Тема Re: Има ли переспективанови [re: dama_spatia]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 13:50



Като се замисля,май нямам такава област!
Обичайното за мен е да се разхвърлям и да поназнайвам от всичко по нещичко,но никога всичко за едно нещо:)
Благодаря за подкрепата!



Във всяка десятка има нула

Тема Re: Има ли переспективанови [re: _belladonna_]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 13:58



Вие на какъв етап на връзката сте? Много време отделяте за разговори.

!
Още сме съвсем в началото.Трудно намирам време, работата ми е такава,че не ни позволява да се срещаме всеки ден.

Във всяка десятка има нула

Тема Re: Има ли переспективанови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано02.10.11 14:05



Никъде не съм споменала,че не успява да се държи по подходящ начин с мен.
Напротив постоянно търси начини да направи по приятно времето ни за изкарване заедно и пренасочва разговорите така,че и аз да вземам дейно участие.Но именно това ме притеснява,че не мога да да му отвърна адекватно на нещата от които той се вълнува.

Във всяка десятка има нула

Редактирано от valenty на 02.10.11 14:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.