Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: _belladonna_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.10.11 10:52



Свиквай с мисълта, че човек е сам на тази земя...САМ!
Семейство, приятели...химери...създай си свят в който ще ти е добре сама със себе си...независимо от обкръжението!





Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: LlRA..]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано04.10.11 13:42



Ааааа не, ако ще съм сама, да съм сама. След като имам мъж значи не съм сама. Тогава той за какво ми е?



Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: _belladonna_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:48



За какво ли е/...ами за секс, когато решите, за да оправя нещо по къщата...за да носи пари най-вече!!!!

...абе за компания като цяло, ся дето се казва да имаш с кого да изгледаш нЕкой тъп филм или да имаш с кого да се позаядеш понякога...а най-вече да има кой да носи тежки чанти от пазар или да има кой да ходи за минерална вода от Княжево

За какво толкова друго може да имаш нужда от мъж околовръст?



Тема Re: Хобито на мъжанови [re: _belladonna_]  
Автор shunda (ferra)
Публикувано05.10.11 09:24



Ами зависи какво е. Ако са младите любовници, определено ме дразни и се отнасям към него с негативизъм





Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: LlRA..]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.10.11 13:18



За секс...мога и без съпруг да го получа, за парите...аз печеля повече от него. За чантите и водата съм съгласна. Мисля си че семейните отношения включват много повече от това.



Тема Re: Хобито на мъжанови [re: shunda]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.10.11 13:19



Те и по старите любовници дразнят, но тук не става въпрос за любовница.



Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: _belladonna_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.10.11 14:13



Е, и да взема детето от училище и градина, когато ти не можеш



Всъщност наистина ти какви очаквания имаш и желания за да усещаш едно хармонично семейство?...това сериозно...все пак семейство, ок...но ние сме различни хора, всеки с неговите си потребности и желания и представи за света:)

п.с. Апропо, доказано е, че мъжете с времето се дистанцират от жени, които печелят повече от тях!!!

Редактирано от LlRA.. на 05.10.11 14:14.



Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.10.11 22:57



минерална вода... Сигурна ли си?
Като ги видя тия с тубите и ми се образуват смесени чувства - недоумение, присмех, чудене...


е известна и с това, че много от нейните обитатели са от извънземен произход. Пример в това отношение са многобройните пенсионери, лудо забързани по цял ден и цяла нощ в търсенето на редкия природен ресурс "минерална вода", необходим за поддържането на извънземната им екзистенция. В случай, че някой от тях не се възползва от намаленията за извънземни граждани на междугалактическата компания "Столичен Градски Транспорт", то единствената причина за това е преминаването на енергията в други форми и състояния или материализирането в паралелни светове...


------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: Stefan Pan]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.10.11 23:06



Ние ходим с колата и си правим хем разходка с малката, хем си сипваме вода, хем не им плащаме по близо 4 лева там за разните му Девин от 11 литра и 19 литровите за машините и т.н....пък ти си се чуди колкото искаш:))





Тема Re: Ивинявам се, че се намесвамнови [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.10.11 23:12



Ами при наличието на хубава питейна вода в софийските чешми...
Баба ти все минерална вода си е наливала.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.