Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Случвало ли ви се е продавачка в магазин  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.09.11 12:34



...да ви каже, без да я питате: "Тези дрехи са малки номера, не са за Вас"? Все едно си представя, че не мога да се сетя сама.



А случвало ли ви се е следното: разглеждате дрехи и дълго търсите етикета с размера (щото все пак ви е ясно, че тези дрехи може да не са за вас). Накрая продавачката се обажда: "Справихте ли се с цената?".



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.11 12:50



Първото би ме развеселило, второто- подразнило, убий ме, ако мога да обясня защо.



Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.09.11 13:08



Абе човек! Ти явно мислиш, че светът се върти около теб и затова приемаш някакви неволни изказвания като персонално заяждане с теб.

------------------------------------------



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор World Champ ()
Публикувано02.09.11 13:55



Ха ха ха



На мен лично не ми се е случвало по няколко причини, но много бих искала да ми се случи в някой от малкото дни, в които не ми е принцеско и розово на душата. Тогава сигурно ще оживее, но ще накуцва

*****
"...faster if you took your clothes off. Survival 101." Jacob Black, "Eclipse"

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.09.11 14:28



Ъ?!





Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Kиpo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.09.11 14:29



Първото ме развесели, второто ме стресна. И двете бяха отдавна. Първото беше адресирано и към една приятелка, която се засегна повече от мен.
Сетих се покрай една друга продавачка, която явно не знаеше, че "българските" и "европейските" номера се различават с 6, но е младо момичето, ще се научи.

Редактирано от Mиpa_M на 02.09.11 14:36.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано02.09.11 15:15



Виж сега, става дума за елементарно възпитание. При положение, че доходите ти зависят от такива като нас, е крайно неадекватно (меко казано) да правиш забележки за външния вид и да разчиташ, че отсреща има доволно количество самоирония... ако изобщо разчиташ на нещо, а не си просто глуповат екземпляр, който се изцепва, без да мисли



***
Ей-това имам предвид, разбираш ли?

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.09.11 15:20



Сигурно съм от малкото жени, които мразят да пазаруват.

domino dancing


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.11 15:21



Засега не, слава Богу. Пък уж не гледам лошо обикновено.






Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: loverrock]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.11 15:23



Ставаме две, но все пак се налага.

Обичам да го правя със списък в ръка или ясна цел в главата и да приключвам във възможно най- съкратени срокове без излишни разтакавания под мотото "дай да поразгледам и тук малко".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.