Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Kapинka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.09.11 13:24



Това с дългия болничен ми звучи като планирана операция. Искам да ти кажа, че ще ти стискам палци бързо да се оправиш! И да се върнеш в клубчето бързо.





Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Бepeзka!]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано12.09.11 13:28



Да, така е. Благодаря за пожеланията.



Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Stefan Pan]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.09.11 17:36



В БГ това скоро няма да мине...по-лошо ще става! /лош пророк съм, но това е истината/



Тема Re: като цяло [re: Stefan Pan]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано12.09.11 18:46



aaaaaa пък моят скоро с гордост ще го вадя ... още малко остава и ще мине към антиките



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.09.11 19:03



Е, така е, но когато е на зор човек, не може да подбира много.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Kapинka]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано12.09.11 19:06



много е трудно да ти даде смислен съвет човек .....
- за повече работа в България това рядко е възможно /обикновенно и от едната ти работа те задържат до 100 часа и рядко плащат екстра за това, че си носиш и работа в къщи/
- за пазаруването също ..... трудно ще намериш нещо значително по евтино без да се отрязява и на качеството

Единственото което мога да предложа е да започнеш да правиш повече неща сама. Ето пример аз едновреме на 13г от зор се научих да шия и да рисувам кройки

, че колкото и да го гледах тоя ВОГ ..... като излезеш по магазинете нищо подобно нямаше за колкото и пари да имаш. От тогава до ден днешен 90% от гардероба ми стува само цената на плата.
И вярвай ми за една жена това си е огромно спестяване на средства... да не говорим, че никой няма дрехи като твоите

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Кризисен въпрос! [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.09.11 19:15



- за повече работа в България това рядко е възможно /обикновенно и от едната ти работа те задържат до 100 часа и рядко плащат екстра за това, че си носиш и работа в къщи/ Имам чувството, че говорим за различни Българии.

Сега прехвърлям набързо фирмите на клиентите и не мога да се сетя за нито една с чак пък такова работно време, за каквото говориш. Вярно, не отчитат реалните заплати, но работното време на повечето места се спазва, а където не се спазва, често е защото някой работи бавно и се мотае, поради което не смогва да си свърши работата. Ако попиташ счетката ми, дето я уволних, тя ще ти каже колко трудно е било и колко много работа е вършила, ама в действителност се пипкаше по цял ден и за пет пари работа не вършеше, а повече от половината и работно време отиваше да оправя грешките, които сама е натворила. Та, не че няма и идиоти работодатели, но не споделям мнението, че процентът им е толкова висок.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Кризисен въпрос! [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано12.09.11 20:22



В счетоводният бранш не знам как седят нещата не съм била част от него

не съм била и уволнявана но съм работила извънредно без заплащане не защото не си върша работата а тояно обратното защото трябва да свърша работата и на протежетата.
Но сега ако с ръка на стъцето си ми кажеш, че работодателите при нас в болшинство са коректни към служителите си: в заплащане; спазване на работно време; спазване на законите, отношение, работна обстановка, ..... сигурно говорим за различни Българии

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Чаровнице, [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано12.09.11 21:07



къде се изгуби чувството ти за хумор?
Или си твърде изморена?



Тема Re: Чаровнице, [re: aqvamarin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.09.11 21:39



Ми-и-и, понеже не си първият, който го констатира, предполагам, че наистина съм си загубила чувството за хумор, защото съм уморена.

Загубата не е голяма, щото то моят хумор все на простотии го избива.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.