Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 00:55





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Ghanima]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 01:02





Темата става забавна.

Иначе, аз това не мога да разбера. Нали си знаете номерата. Аз знам в букви кво да търся. Знам и за дънки кво да търся. И направо си казвам.

A за фалшивото убеждаване съм съгласен - там вече си заслуважа да погледнеш като чакърест бивол и да попиташ: абе ти будалкаш ли ме?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Ghanima]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 01:18



Това беше малко в стил Ал Бънди, врагът на дебеланите.



Иначе, права си. На мен отдавна не ми се е случвало да влезна и да не станат. Ама аз и рядко влизам.

Освен това, писах на Лирата - процесът е двустранен. Който влиза, той поздравява. И не трябва да си мисли, че освен да му помогне със консултация и съвет в покупката, продавачката е длъжна да попие и насраното му настроение. Добро отношение за добро отношение. Всичко друго е фалш и принуда.

Аз що нямам проблеми с продавачките - щото знам и се водя от тая простичка истина. Никой не ми е длъжен и като ще осъществявам някаква комуникация трябва да положа минимални усилия комуникацията да е поне неутрална, щом не ми е по силите в момента да е приветлива.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: !Valencia]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано05.09.11 08:01



Това за улицата е гениално!

Ужас!



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Stefan Pan]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано05.09.11 08:08



Дрехи с еднакви цифрени номера по един и същ "стандарт" могат да се различават по 2-3 сантиметра. А пък на това с буквите изобщо не мога да му хвана края - там разликите са произволни.





Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: !Valencia]  
Автор World Champ ()
Публикувано05.09.11 10:37



Това е отвратително. Как смее да те разплаква! Трябваше ти да го разплачеш!

Това в БГ е масово обаче, магазинерите да се държат като феодали и да раздават собствено право на околните територии. В магазин не са ми зяли, но един път паркрвам пред една улица в елитен столичен квартал, и както си паркирвам, от два съседни магазина в синхрон излизат две продавачки, едната стара, другата млада, и започват на 2 гласа да ми обясняват, че не мога да паркирвам там, защото там паркира шефа. Аз в началото изобщо не им обърнах никакво внимание, защото нямаше никакви маркировки или указания, а и много ми пука за шефа. Но те започнаха с псувните, ама страшно грозно, а аз бях с моята принцеса, и не исках тя да попада на такова неспоменяемо обкръжение, тъй като тя е принцеса. А и се притесних, че могат нещо да направят на колата, затова си тръгнах. При тръгването си видях на 10 метра от мен полицейска кола вътре с един орган, който с лека насмешка гледаше случката, но явно беше решил, че няма нужда да се намеси. Все пак, не е като да обирам магазина, я!

*****
"...faster if you took your clothes off. Survival 101." Jacob Black, "Eclipse"


Тема Re: Ако [re: Stefan Pan]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.09.11 12:07



Много често отношението към мъже и жени е различно...причини много:))...категорично не влизам намръщена в магазин, защото там отивам, когато съм на кеф и с настроение. Но в почвечет случаи обслужващият персонал е готов тутакси да ти развали мерака:)))
Изключение за настроението правят само хранителните магазини, щото те са най-често посещаваните и не са според настроението, но както казах, там проблемите почти са сведени до нула:))...по обясними причини:))...все пак за сега са най-вървежните





Тема Re: Към пишещите мъже по темата:) [re: Mиpa_M]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.09.11 12:10



Трябва да имат предвид, че психологията на пазаруването при двата пола е различна...така, че диалог е трудно да се получи по въпроса и да стигнем до единомислие:)))



Отношението и към различните полове е различна...особено с необучения персонал, който и не може да си обясни защо така му се получава

Имам безброй случаи например, когато влизаш и приветливо поздравяваш, обаче отсреща-"Тъпа тишина и скучаещо скръстени ръце"......случаят на продавачката у нас с цигарата, пълните пепелници и пластмасовите чашки пред магазина на персонала, даже и не го коментирам

Редактирано от LlRA.. на 05.09.11 12:19.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 13:20



Шарен свят.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: [re: !Valencia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.09.11 13:23



Кажи кой е този магазин, за да изгуби още повече клиенти? Явно не държи особено на доброто обслужване ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.