Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазиннови [re: Apxaнгeл]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано03.09.11 23:11



Това е като да си дете и да не те пуснат на въртележката, която гостува в града, защото била за по-малки деца. Случвало ми се е. А най-обидното беше, че бяха пуснали някакъв, вероятно по-малък от мен, обаче дебел. Според майка ми това дете не тежеше по-малко от мен, и аз съответно бях страшно разочарована и възмутена.





Тема Re:нови [re: Mиpa_M]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.09.11 00:20



Еластичните материи подвеждат наистина и тогава и по-малки номера дрехи стават :)

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано04.09.11 07:41



Стават и по-малки; аз за блузи и рокли и без това съм си някъде този номер в момента, но ми направи впечатление, че тя не се чудеше отначало, когато поисках 46(=40), което е по-малък номер, тоест вероятно не знаеше за явлението с различните номера.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазиннови [re: Apxaнгeл]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано04.09.11 08:22



Стой, тук не говорим за коментар "пазя си дъто и работата", ами за забележки тип злобни и "кво ме занимаваш".

Като сте почнали, аз да се изплача - нали съм височка и съм с адски кльощави ръце, обаче нося номера от L и XL категориите. И всичко живо като тръгне да ми дава едни малки номера и да ме убеждава как щяло да ми стане, каква съм слабичка... А аз не мога да си навра задника в дънките например...
Друго, което е дразнещо, когато си купувам дълги панталони и дънки - 99% от изложените ми стигат едва до кокалчето, а продавачката ме убеждава горещо, че така се носело, стои ми добре. Абе, кака, я погледни другите как си навиват половината крачол, щото им е дълъг панталонА/дънките, аз търся нещо, което е поне до средата на обувката, когато съм права, че като седна, отиде до коляното... Не, та не, добре ви стои.

***
Ей-това имам предвид, разбираш ли

Редактирано от Ghanima на 04.09.11 08:23.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор 3aek (яде уши)
Публикувано04.09.11 11:51



Това не ми се е случвало, но друго ме вбесява - да искам да вляза в някой магазин, а продавачката да е седнала пред него и да пуши цигара

Директно се обръщам и си тръгвам.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.09.11 12:57



... сега вече сме големи... като не ни пуснат... ще си намерим друго забавление... Секса например :)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Ghanima]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.09.11 12:58



... хахаха даа и такова чудо съм виждал :) Някои наистина прекаляват с глупостите когато продават нещо :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор !Valencia ()
Публикувано04.09.11 23:08



През последните шест-седем години не съм попадала на нелюбезни продавачки, но преди това имам два много фрапиращи случая на, меко казано, нелюбезност.



В единия случай, за който ще стане дума, си търсех чехли- конкретен цвят. Бях проверила на няколко места, но нямаше..., така попаднах в магазина, превърнал се в сцена на моя разказ... Избрах някакви, компромисен вариант, и ги купих- трябваха ми за същата вечер.

Бях тръгнала да се прибирам, когато вниманието ми беше привлечено точно от чехлите, които ми бяха необходими. Стояха на една витрина. Влязох, премерих ги и реших да ги купя... Върнах се в първия магазин и попитах дали могат да ми сменят купените преди малко чехли с друг модел. Можело, казаха продавачките, но нямаха моя номер и да съм отидела в понеделник, когато получавали стока... Отидох в понеделник. Бяха получили стока, но не и модела, от който се интересувах...

По онова време ходех на един курс и пътят ми беше покрай магазина. Два пъти дневно минавах оттам, но не влизах вътре. Усмихвах се на пушещите пред вратата продавачки и продължавах. Когато след две седмици отидох за втори път да проверя дали "моите" чехли са пристигнали и разбрах, че не са, към мен се приближи управителят и попита какъв е проблемът. Отговорих, че няма проблем и обясних ситуацията.

- Вие не разбрахте ли- каза той, - че тези чехли ги няма! Защо е нужно да минавате всеки ден оттук и да дразните продавачките?

"Да дразня продавачките?!?!" Това бяха точните му думи... Почти онемях от изненада...

- И с какво ги дразня? - попитах, след като се съвзех от първоначалния шок.
- С непрекъснатото си минаване оттук- отговори той.

Изумлението ми ставаше все по-голямо... Едвам се сдържах да не се разплача от обида... Нямах желание да му обяснявам защо всеки ден минавам оттам,
нито да го питам дали улицата е частна собственост.

- Знаете ли- казах, - изобщо не държа да ми смените чехлите: мога въобще да не ги нося, мога да ги подаря на някого, мога дори да ги оставя до някой кош, но Вие, току-що, ме изгубихте като клиентка...

Тръгнах си и се разплаках...



Тема Re: Ако [re: LlRA..]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 00:48



влизаш наборсучена с първа цел да намериш не обувките, които търсиш, а повода да се разсърдиш на продавачката, със сигурност няма как да стане да ти се усмихва. Ако стане, ще е от професионална куртоазия и ти ще си просто един обектец на тренировъчните продавачески умения.


Аз лично предпочитам да съм човек, на който с кеф да помогнат с информация и съвет относно това, което търси. А за да си заслужа това искрено отношение, трябва поне малко да опитам и аз с леко приветливо изражение и тон, като влизам. Това, че днес ми е криво и ядно не е оправдание да се разсърдя на продавачката, като я видя.
Обикновено, след поздрава първата ми реплика е, че искам да разгледам, с което веднага решавам проблема с чуденето дали да се вре в мене с досадно излишно внимание или да ме остави на мира да се ориентирам и след това да попитам това, което ме интересува.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Apxaнгeл]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 00:53




Е ти уби всичко детско.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.