Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.11 16:41



Мен обикновено ме убеждават, че ще мога да се вмъкна в нещо. Понеже имам слаби крака и ръце и не щат да ми повярват, че ще запъна в задника.

Аз предпочитам да ми кажат, ако нещо наистина няма да ми стане, защото и без това мразя да меря. Вярно е, че и без тях мога да се сетя, но не ми пука особено.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.09.11 16:57



И аз мразя да меря, но горе-долу преценявам. Не толкова на око, колкото като си знам размерите и меря върху дрехата с педи. В пробна влизам само в краен случай.



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано02.09.11 17:28



ахам, когато заглеждах дрехи за дъщеря ми
предизвикаха искрения ми смях и резонния въпрос 'така ли?'
аз така си питам когато не знам какво точно да отговоря на някоя реплика, класифицирана в собствената ми картотека като простотийка



иначе много често ме убеждават, че нещо щяло да ми стане и ме дразнят.
аз много добре знам дали ще ми стане или не, само понякога не знам точно как ще изглеждам в това нещо... по-точно иска ми се да изглеждам добре и почти съм сигурна, че не е така, но за всеки случай го премервам
а другите неща, за които почти съм сигурна, че ще ми стоят добре, ги грабвам със замах - категорично са възпрепятствани да ми кажат нещо, защото сигурно им изглеждам страшна фурия



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.09.11 18:42



По начало не обичам да меря и избирам дрехи за себе си. Налага се, разбира се, но ми е досадно.



Имало е какви ли не случки.

Първо, продавачката да ме убеждава, че дреха ми стои добре, а всъщност изглеждам ужасно с нея. Това най-често.

Другото е като вземе да ми дава себе си за пример и колко прекрасно й стои на нея нещо, взето от магазина.

Не се впрягам каквото и да говорят. Усмихвам се, винаги поздравявам, желая лека работа като тръгвам.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Ghanima]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.09.11 19:31



Продавачките не са им виновни на дебеланите. Така че автоиронията (при вторите) е задължителна.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: loverrock]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.09.11 19:32



Еййй, ако до десет годин не се ожениш, земам та.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: PipilotaV.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.09.11 19:33



Ха сега де.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Stefan Pan]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано02.09.11 20:26



Да, продавачките не са виновни и на ниските, и на твърде високите, и на прекалено слабите, и на тия с кльощавите крайници и големите цици и гъз... Продавчките все не са виновни. Не са виновни и когато влизаш и те гледат на кръв, защото им разваляш рахатЯ.

Мен между другото адски ме дразни да вляза в магазин, да съм само аз клиент в момента и продавачката да си седи на стола и даже да не ме поздрави. Аз винаги съм скачала, като влезе някой в магазина.

***
Ей-това имам предвид, разбираш ли?


Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Ghanima]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.09.11 21:05



Да, но работата е там, че жената 100% просто е искала да помогне, а вие възприемате това по някакъв супер кокошкарски и грешен начин. Тя жената да не е ненормална, че да се заяжда с клиентите си? Ти сама спомена, че продавачът си вади хляба от клиентите. В такъв случай, кой ненормален човек ще тръгне да си гони хляба и от какъв зор?! Истината е, че тя е имала добри намерения, а вие си внушавате някакви пълни простотии.

Пък и защо по дяволите всички жени имат комплекс, че са дебели?!

Една жена може да е закръглена и въпреки това да е красива, женствена и оформена. Дори аз лично изобщо не харесвам някакви щеки, по-едрите жени са по-привлекателни, и то не само според мен, а и според всичките ми приятели от мъжки пол.

------------------------------------------



Тема Re: Случвало ли ви се е продавачка в магазин [re: Mиpa_M]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.09.11 01:05



... има хора за които не са никакви дрехи (все пак това не е магазин гигант)... и с цел да не нанасят щети (да не разтягат дрехите от напразно мерене) е редно да им се каже....
Вие не сте ли попадали на гротеската дебелак (чка) напъхал(а) се в дрехи с няколко номера по-малки.. та чак шевовете са разтеглени...? Гадно е..

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.