Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 29.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: По-специален подаръкнови [re: Stefan Pan]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано05.09.11 18:13



Значи човекът е вежлив

Може и Актиния да му "даде' ново хоби.Не бъди нетърпелиииив



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: Stefan Pan]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано05.09.11 19:37



Не, не мисля, че ще е с фалшива учтивост. Зависи как се представи подаръка. Аз му подарявам тази монета с искрено пожелание да се чувства закрилян като мъж, да постига победи на попрището, в което поема. За сферата, в която ще работи, това е много важно. Бих могла да му дам нещо сходно от Швейцария, но не искам, защото искам всеки път когато я погледне да се сеща за мен и за това, че идвам от България. Ще му представя накратко какво означава Св. Георги за мен, за повечето българи и по този начин ще поясня защо именно това му подарявам. Аз съм искрена, а не фалшива, а той много добре усеща тези неща и съм убедена, че искрено ще благодари именно за тази искреност, която ще въплътя в тази българска монета.



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано05.09.11 21:30



Купила ли си монетата вече? На мен лично

страшно много ми харесва. на външен вид нещо не ме грабва, но пък има изключителна символична стойност за нашата държава (125 години от Съединението на България). според мен е малко по-хубава от предишната, като също има изключително ценно послание. също е доста добра, но сякаш е най-интересно - ценителска банкнота.

------------------------------------------



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано05.09.11 23:19



Да, поръчах я, но това не ми пречи да поръчам и някои от тези, които си посочил. Наистина има много интересни, а това е доста интересен подарък и за други случаи. Благодаря за линка

Ще се възползвам.



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.09.11 01:13



Разбирам. Права си. Така нещата стоят съвсем другояче.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано30.09.11 20:30



Ето ме пак тук, но нали обещах да се отчета как мина даването на подаръка


Беше много изненадан, остана трогнат от вниманието и интересното е, че беше запознат със значението на Св. Георги - съпругата му е испанка и знае, че СВ.Георги е символ на Барселона, имайки същото значение-покоривтел на армията, символ на смелост, мъжество и победа. Каза, че ще го запази като скъп спомен и че вярва, че предметите дадени с пожелание, обладават сила, с която да попомагат на притежателя им. Беше сигурен, че съпругата му много ще хареса също подаръка и най-вече значението му. Беше искрен, като по този начин отговори на моята искреност/въпреки, че съм болна и ми беше много зле, но явно съм успяла да предам посланието/ И така, благодаря още веднъж на всички ви, понеже до известна степен идеята да потърся този тип подаръци ми дойде от вас



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.09.11 23:08



Радвам се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.