Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 28.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: А иначенови [re: ha!]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано30.08.11 23:17



е бокалът. Може само шиповете да се делнат.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А иначенови [re: Stefan Pan]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано31.08.11 11:12



Не те разбирам



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.08.11 19:20



не говори за мен, съдейки от себе си.
Прочети какво съм написал и как твоя отговор няма и грам смисъл и не е насочен по темата, а само да търси конфронтация. Или да попитам другояче - Е ли Боянската църква световен културен паметник, или само за християнския, и то източно православен, свят?
Не виждам нищо лошо нито в Корана, нито в Буда или негова статуетка - ако си мално запозната с религиите, те проповядват справедливост.
За мен е типично да имам топки, за теб обаче???



Тема Re:нови [re: TCNQ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано31.08.11 23:14



Ти потърси конфронтация като ми смени професията.


От поста ти получих отговор на въпросите от моя предишен пост и ... аз не правя подаръци, които са ценни за мен, а които са ценени от получателя им (когато и двете условия не са в наличност едновременно). Явно покрай мен има хора с твоето мислене, защото се е случвало да получавам абсолютно неадекватни подаръци, които са отивали в коша за боклук. Може би са били ценени от подаряващите, ама са били недообмислени.
Значи би подарил Коран на християнин или атеист? Правил ли си го? Въодушевени ли бяха от подаръка?
Е, като имаш топки, успокоявай ги - аз нямам


Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 31.08.11 23:16.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.09.11 13:14



Тези неща са произведение на изкуството само за този който няма отношение към религията. За един възпитам в уважение към религията човек, атрибути на чужда вяра не са точно подходящия подарък.



Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано01.09.11 20:48



Здравейте,
Изчетох всички мнения, въпреки, че нямах много време да ви отговоря. Заимствах някои идеи и потърсих в интернет. Попаднах на нещо, което много ми хареса-монети-посребрени и позлатени-специална емисия. Много са красиви и започват от 80лв, но цената не е толкова важна. Важно е, че избрах какво да подаря. Спрях се на тези изобразяващи Св. Георги от едната страна,а от другата филигранен кръст-тук религиозната символика не е толкова силна както при иконата, а и Св. Георги ще го обясня като покровител на армията, т.е. на мъжете и носещ победа-той ще има нужда и от двете неща...Мисля, че намерих това, което трябва. Благодаря ви за мненията и времето





Тема Re: По-специален подаръкнови [re: actinia]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано01.09.11 23:25



Последен ангажимент, моля! Като връчиш подаръка, да ни споделиш как се е приел

,



Тема Re: По-специален подарък [re: Фиши]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано02.09.11 07:56



О да, разбира се, че ще споделя. Ще го връча в самия край на Септември...така че очаквайте темата да се появи отново





Тема Re:нови [re: actinia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.09.11 10:11



Монетата е добра идея наистина. Стилен, малък подарък. Надявам се да се оцени.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: По-специален подарък [re: Фиши]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.11 01:46



Аз ще ти кажа - с фалшива учтивост и благдарности.


Монетата е подарък за колекционери, а нямаше индикации, че човекът е такъв.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.