Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 28.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: По-специален подарък [re: actinia]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано26.08.11 17:15



Първият подарък, за който се сетих, е икона, но пък след е като е католик-този подарък отпада. Другото, за което се сещам, е- подкова. Може би в някой магазин за сувенири може да се намери. Или пък да речем статуетка на орел-символ на дълголетието. Слончето пък носи щастие.....



Тема Re: По-специален подарък [re: actinia]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.08.11 19:00



Ми аз лично бих му подарил една кутия цигари Treasurer (40 евро) и една бутилка шампанско Moet & Chandon (50-100 лева), или може и българско шампанско Магура (15-20 лева), което също е добро и класно. Има и много хубави ликьори, като например Гранд Марние и Коантро, които са по 30-40 лева. А, може и някаква хубава българска ракия, най-евтината такава е Бургас 63, която струва около 20 лева и е страхотна.

Според мен на мъж тези неща ще му харесат много повече от сувенир. На мен са ми подарявали много сувенири и в крайна сметка или се търкалят някъде по шкафовете, или ги хвърлям, в случай че са безочливо тъпи. Послушай ме, аз съм инженер от триЕсе години и съм служил в първи девински полк триЕсе години!!! Квот кажем, всичко е верно!

------------------------------------------



Тема Re: [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.08.11 21:07



Чакай сега, ами ако не пуши и не пие?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.08.11 21:49



тогава едно кашонче морени. Мъжете обичат да се заблажват вечер пред ТВто.




Тема Re: По-специален подарък [re: actinia]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.08.11 22:19



И защо да не е икона? Какви са тесни тесногръди разсъждения - важно е какво ти му желаеш с нея, а не той в какво вярва!!! Все едно някой вярва в африкански и прочие статуетки, обаче като се ходи там, се взимат сувенири.
Имаме чудесни битови сувенири - грънци, дървени предмети и т.н.
Не виждам защо да не е свързано с България, все пак ти не си швайцка!!!
Баси как ни е срам от Родината!
Да не се казваш Гергана?



Тема Re: По-специален подарък [re: TCNQ]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано26.08.11 23:13



Таз Гергана да не е от Стара Загора?



Що не прочетеш поста на момичето и да не я критикуваш? Точно затова е пуснала тук питане, за да е нещо българско.



Тема Re: По-специален подарък [re: actinia]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано26.08.11 23:15



Ако има време, погледни в сайтовете на ПИБ и Райфайзен, имат сполучливи предложения на тематични монети, свързани с българската история от време на време ( ако и да с аизработени в Швейцария). Малък и стилен подарък. Изпращала съм монета за сватбен ден в чужбина и се прие много ласкаво.



Тема Re:нови [re: TCNQ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.08.11 23:54



важно е какво ти му желаеш с нея, а не той в какво вярва!!! Що за простотия?

Да подари на дядо си потурите тогава с пожелание за здраве и късмет?
Иконата в случая е много неуместен подарък. Особено ако човекът не е религиозен или не принадлежи към ортодоксалнот християнство.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 26.08.11 23:56.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.08.11 10:39



Ще ги даде на децата, да се почерпят.



То на мен майка ми колко алкохол ми е носела преди. Понеже тя е медицински работник и постоянно и подаряват шампанско, уискита, водки, торти, бонбони и т.н, а тя пие само бира и аз що алкохол съм погълнал (за да не се хвърля), като бях на 17-18-19 години, направо не ми се мисли. Даже си пазя една бутилка 5-звезден "Молдовский коньяк" под леглото от маса време. Казал съм си, че ще го изпия с някоя готина мацка.

Пък германецът... а, таковата... швейцарецът не е нужно да се напива като 48-годишен миньор с 3 деца. Ще си пие по 50-100 грама човекът, и готово. Нещата, които съм написал в предходния ми пост наистина си хубави.

------------------------------------------



Тема Re:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.08.11 12:36



не знам защо се шири практиката да се подарява алкохол и бонбони. На ни едно от двете не бих се зарадвала. Колко имаме такива подарени в къщи, никой ги не поглежда щото пием само бира и вино. А бонбоните се случва чат пат да завъдят червеи





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.