Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема за политенови  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано17.06.11 11:21



сутринта броих, броих и на всеки 10 жени, не повече от 2 бяха с поли или рокли. Всички с панталони - дълги, къси, 3/4, черни, зелени, дънки ..... И без оглед на възраст и килограми - млади, стари, бременни, слаби, дебели ....
Дали това, че в ежедневието си предпочитаме "мъжкото" облекло води и до това "да носим" панталоните и в къщи?



Тема Re: за политенови [re: Kapинka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.06.11 11:43



Може и да има неща вярно. Като облека пола определено се чувствам по-женствена. И не само аз се чувствам така, а и другите така ме възприемат. Типичен пример- карам колело и когато съм с панталон просто си карам. Колкото пъти облека пола, обирам закачки поне от 2-3 души по пътя. И в двата случая ми се виждат само краката от коляното надолу, обаче полата просто ги предизвиква мъжете да те погледнат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: за политенови [re: Kapинka]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано17.06.11 14:53



Може би, защото панталонът е по-удобна дреха.



Тема Re: за политенови [re: Kapинka]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано17.06.11 15:08



Нe e само у нас така. Преди 3 години бях на гости на приятели в Хамбург, за 1 седмица видях само 2-3 жени с пола. Друг е въпросът, че там е общо взето хладно, дъждовно, много хора се придвижват с колелета и е просто непрактично. По стечение на обстоятелствата в момента пребивавам в Букурещ, тук явно е мода сред дебелите и възрастните жени да ходят с клинове....

Оня ден една около 150-килограмова феерия в изискан клин в цвят слонова кост с дантелка отдолу и копринена блузка направо ми уби всичко детско и невинно, добре, че в момента не ядях, щях да се задавя. Но тя се движеше по тротоара със самочувствието поне на Клаудия Шифър.



Тема Re: за политенови [re: neverojatna]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано17.06.11 15:27



Еее, ся като не е Клаудия Шифер, дай да няма самочувствие при движение.



****
Освен че е по-удобна, се схваща някак си и като по-модерна и нетрадиционна, мисля. Нищо, че от толкова десетки години се носи от жени. Това може да има някаква връзка с характера на жената, носеща предимно панталони. И с начина, по който несъзнателно иска да бъде възприемана.
Но най-вероятно няма никаква връзка.



Тема Re: за политенови [re: Kapинka]  
Автор 3aek (яде уши)
Публикувано17.06.11 17:26



Аз пък баш днес бях с пола допреди малко. Иначе съм фен на дънките с всякакви дължини, а за вкъщи на боксерките



Колкото до "носенето на панталоните", не съм от тези жени. Нека мъжът си командва, нямам нищо против



Тема Re: за политенови [re: 3aek]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано17.06.11 17:48



А за връзката между носене и "носене" какво мислиш - има ли такава?



*****
Аз съм голяма фенка на дънките, но не харесвам панталона като "официална" дамска дреха. Под официална имам предвид сако и панталон като дамски костюм, примерно. Или панталон в качеството му на женствено-романтична дреха (копринен или някакъв такъв). Не ме кефи като идея, не знам защо.

Навремето разглеждах вкъщи брой от 60-те години на списание "Лада". Вътре се обясняваше за кои женски фигури е подходящ панталонът. Въобще панталонът, не определен вид. Изискванията бяха следните:
- ханш най-много 100 см. и да не е подчертано вдлъбнат или изпъкнал;
- не много голям бюст;
- коремът да не е изпъкнал.

Традициите не са това, което бяха.



Тема Re: за политенови [re: Mиpa_M]  
Автор 3aek (яде уши)
Публикувано17.06.11 19:39



Ами има някаква връзка. Облеклото е външно отражение на начина, по който се възприемаме. Ако мъже и жени ще работим една и съща работа, нормално е да обличаме и подобни дрехи, с които и на двата пола им е удобно. Но ако е за офиициално, гласувам с две ръце "за" роклички и женствена визия.



Тема Re: за политенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано18.06.11 11:14



оф, да, по- женствено и мн секси. Снощи половинката припадна от кеф като облякох една нощничка вместо традиционната тениска за спане.



Тема Re: за полите [re: Mиpa_M]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано18.06.11 11:15



Отивам да си купя розово клинче до над коляното :-)))
За всичко трябва да има мярка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.